 | 
Legfrissebb hozzászólások (1003 - 1012) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Azt hiszem, hogy csak akkor szoktak helyreigazítást alkalmazni, amikor egy személy, akiről hamis állítások jelentek meg kifejezettem kéri a helyreigazítást. A drogok viszont nem fogják kérdőre vonni őket, hogy miért írnak róluk hülyeséget, ergo nagyjából olyan sületlenséget írhatnak/mondhatnak róluk, amilyet csak ki tudnak találni, a jónép meg ezt kajolja be. Persze szerintem megkeresheti magánemberként bárki őket, hogy miért ír hülyeséget xy drogról, csak akkor jönnének a kínos körök, akihez szerintem senki nem adná szívesen az arcát. Nekem ez patthelyzetnek tűnik. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Olyan mintha a gagyi drogos filmekből olvasnánk összefoglalót:) Legalábbis nekem az jön le... mintha az alapján mondana véleményt a szerekről... mókás |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nincs valami jogszabály nagy nyilvánosság félretájékoztatása esetére? Pl. kötelező helyreigazítás, nyilvános bocsánatkérés, online kukoricán térdepelés? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | :D szép. szép. mondhatom.
a cikk szerint a Ecstasy nem okoz függőséget*, az LSD diszkódrog, a speedet a náci tengeralattjárók legénysége tologatta, a dzsinát a szegény fiatalok.
érdekes adat még hogy Pataky Attila két évig kokainfüggő volt.
*ki írja a mailt Szalai Annamarinak? :-) |
| |  |  |  |




 |  |  | | | | |  |  |  | | | Lefordítottam ezt a drogokról szóló kiadványt. Igaz csak google-lal, de azért nagyjából megértettem hogy miről szól. Lényegében semmi újdonság sincs benne. Számadatok a fogyasztókról, a drogfüggőkről, tájékoztató a fogyasztási módokról, megelőzésről, tévhitek eloszlatásáról. Ami miatt engem érdekelt az a mefedronról írt valamiféle tanulmány, vizsgálat, ám tévedtem mert csak az anyagról szóló fórumokra hivatkozik. |
| |  |  |  |


|