 | 
Legfrissebb hozzászólások (1043 - 1052) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Köszi! Sztem jól nézett ott ki, de ízlések és pofonok :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Átraktam aktuálisba, de azért a THC/drog kimutatós topicba beírni két segítséget kérő ember után annyira nem nézett ki jól... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Hát ez (888.) meg hogy került a Médiamonitorba? Akkor már inkább aktuális drogtémák, fűről hosszú távon vagy evergreen, nem? |
| |  |  |  |





 |  |  | | | | |  |  |  | | | | AZTA! :D nekem ez tök új... csak aztán nehogy szegény szerkesztőt meg orvosokat bepereljék... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | bár nem hazai, hanem brit, nincs ötletem, hogy hol lenne jobb helyen...
szóval, az egyik legnevesebb brit orvosi szaklap az egyik legutóbbi számában több cikket is közölt arról, hogy itt az ideje véget vetni a drogok tiltásának. nagyon korrekt, okos cikkek; öröm-boldogság, hogy ilyen is van, még akkor is, ha ugyanebben az országban pénteken már megint tiltólistára tettek egy szert
http://www.bmj.com/cgi/content/full/341/jul13_1/c3360
vagy a szerkesztőségi cikk, aminek az a címe, hogy az addikció kezelésével foglalkozóknak erkölcsi kötelességük a bizonyítékokon alapuló drogpolitika támogatása:
http://www.bmj.com/cgi/content/full/341/jul01_1/c3374
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | ja, aztán elküldöd génnek, és szépen kirakja -ha él még egyáltalán :D- |
| |  |  |  |

|