 | 
Legfrissebb hozzászólások (1083 - 1092) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Írástudó ember önszántából nem írna le ilyesmiket. Mennyi pénzt lehet ezért kapni...? Valaki, kérem, végre mondja már meg, hogy kinek érdeke egy ilyen szöveget összehozni? Miért kell ez? Olyan emberek írnak ehhez hasonló szövegeket, mint akik a "taposd a drogost", vagy mi a franc című youtube-os videót készítették? Kinek van erre ideje? Mi az, ami erre buzdítja az egyedet, aki ilyesmit megír, vagy ilyesmire pénzt ad? VALAKI??! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Valaki magyarázza már el nekem ezt:
"kilencből egy 20 és 34 év közötti afro‐amerikai férfit állítanak elő minden nap" - ez mit jelent? A - minden nap minden kilencedik fekát előállítják (ez azt jelentené, hogy átlag 9 naponta minden fekát bevisznek, vagy minden 9. fekát rendszeresen beviszik) B - a fekete népesség 1/9-ede van folyamatosan börtönben vagy előzetesben vagy fogdában |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Idézek a legfrissebb zsarumagazin számából: "Egyébként a házi gyártású drog tejesen tönkreteszi a szervezetet, kihullanak a fogyasztó fogai, az étvágytalanságtól elsorvad a teste, és a szervezete egy kis megfázással szemben sem tud ellenállni."
Köszönet a meglehetősen informatív leírásért:) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | A dealeres rész meg sok más is életszerűtlen, de az hogy a Kék Pont, ami egy hivatalos intézmény, szóval ott csoportoznak meg ilyenek az aligha fog irreálisként lecsapódni egy nézőnek. És a Kék Ponttal sincs semmi baj, csak ez az egész nyomorúságos ív, hogy ha füvezel akkor tuti durvábbakat is tolni fogsz, meg amúgy is: tönkretesz, rosszabb mint a rák! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szereplők között:
"Szívós Lívia" :D
Amúgy ha egy szóval kellene jellemeznem a filmet: irreális, főleg a pusheres/dealeres rész. De egészében életszerűtlen. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Vajon mennyi támogatást kaptak erre? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Pink Floydot, aminél pszichedelikusabbat nehéz találni, milyen meggondolásból raktak be háttérzenének? Most kezdtem nézni, de nagyon durva! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | "Gratulálok" a Kék Pontnak is |
| |  |  |  |

|