 | 
Legfrissebb hozzászólások (1083 - 1102) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Írástudó ember önszántából nem írna le ilyesmiket. Mennyi pénzt lehet ezért kapni...? Valaki, kérem, végre mondja már meg, hogy kinek érdeke egy ilyen szöveget összehozni? Miért kell ez? Olyan emberek írnak ehhez hasonló szövegeket, mint akik a "taposd a drogost", vagy mi a franc című youtube-os videót készítették? Kinek van erre ideje? Mi az, ami erre buzdítja az egyedet, aki ilyesmit megír, vagy ilyesmire pénzt ad? VALAKI??! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Valaki magyarázza már el nekem ezt:
"kilencből egy 20 és 34 év közötti afro‐amerikai férfit állítanak elő minden nap" - ez mit jelent? A - minden nap minden kilencedik fekát előállítják (ez azt jelentené, hogy átlag 9 naponta minden fekát bevisznek, vagy minden 9. fekát rendszeresen beviszik) B - a fekete népesség 1/9-ede van folyamatosan börtönben vagy előzetesben vagy fogdában |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Idézek a legfrissebb zsarumagazin számából: "Egyébként a házi gyártású drog tejesen tönkreteszi a szervezetet, kihullanak a fogyasztó fogai, az étvágytalanságtól elsorvad a teste, és a szervezete egy kis megfázással szemben sem tud ellenállni."
Köszönet a meglehetősen informatív leírásért:) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | A dealeres rész meg sok más is életszerűtlen, de az hogy a Kék Pont, ami egy hivatalos intézmény, szóval ott csoportoznak meg ilyenek az aligha fog irreálisként lecsapódni egy nézőnek. És a Kék Ponttal sincs semmi baj, csak ez az egész nyomorúságos ív, hogy ha füvezel akkor tuti durvábbakat is tolni fogsz, meg amúgy is: tönkretesz, rosszabb mint a rák! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szereplők között:
"Szívós Lívia" :D
Amúgy ha egy szóval kellene jellemeznem a filmet: irreális, főleg a pusheres/dealeres rész. De egészében életszerűtlen. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Vajon mennyi támogatást kaptak erre? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Pink Floydot, aminél pszichedelikusabbat nehéz találni, milyen meggondolásból raktak be háttérzenének? Most kezdtem nézni, de nagyon durva! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | "Gratulálok" a Kék Pontnak is |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Mi jót röhögünk ezeken a jeleneteken, de valószínűleg egy még "ártatlan" középiskolásnak reálisnak tűnik ez az egész. Az, hogy valaki drogozzon és ez ne vezessen előbb-utóbb ahhoz, hogy tönkremegy az élete a legtöbb magyar ember számára elképzelhetetlen és ezt nem lehet alábecsülni. Vajon mennyit ártanak egy füvezgető fiatalnak, ha félelmet és bűntudatot nevelnek belé a füvezéssel kapcsolatban? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | azért a related videók között az Open Stage - Aranka Szeretlek egy kegyelemdöfésnek is megfelel :DDD
Még még még, olyan szar hogy az már jó. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ez a film maga a drog :D komolyan mondom ez a film veszélyes! vigyázzatok vele!
lehetséges veszélyei:
-halálra röhögi magát a nézö -halálra lövi magát heroinnal, azért hogy minél elöbb elfelejtse ezt a szart -pszichózis -trauma ezután depresszió majd öngyilkosság satöbbisatöbbi.
legyetek óvatosak! :D
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Azt a kurva, ez hatalmas :DDD
|
| |  |  |  |




 |  |  | | | | |  |  |  | | | Dorian: Felütést követően simán lehet 40 milla. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Én is láttam ezt a riportot ma és gondolkodtam rajta, hogy beírjam ide. Szerintem dopeman marha jó érvekkel jön és én helyt adok neki. :-D |
| |  |  |  |

|