 | 
Legfrissebb hozzászólások (1123 - 1132) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nem akarom védeni az oldalt én se, de szteroidokat nem árulnak és a mellékhatásokat is leírják. Ami viszont tényleg gáz, hogy a termékeikhez megkeresik a legfrissebb kutatásokat, amik a pozitív oldalát hozzák elő egy adott terméknek, míg a fű esetében régi elavult és megdöntött nézeteket hoznak fel. És ez tényleg nem objektív, látszik hogy elfogult izom/erő-centrikus gondolkodású az aki ezt felrakta az oldalukra! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Nem akarom szidni a céget (a vitaminjaik egész jók :P) de ez a cikk aranyos attól, aki az egekig népszerűsíti és halomra adja el a különböző szteroidokat, tömegnövelőket, teljesítményfokozókat, szintetikus zsírégetőket és értágítókat, mert ezeknek aztán semmiféle káros hatása nincs a szervezetre, csak izmos leszel tőlük! Persze szép iróniával semmibe vesz mindenféle tudományos eredményt vagy kutatást, mer ugye az agyonpropagált maszlagon kívül minden csak aljas hazugság ami drogozásra buzdít...
Hát hajrá, "szokj rá inkább a testépítésre, végérvényesen!"
Nem akarok a füvezés mellett érvelni, de próbáljunk már meg csak egy kicsit objektívek lenni, ha már annak állítjuk be magunkat. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ez a builderes cikk amellett, hogy tele van faszsággal tartalmaz némi igazságot a tekintetben, hogy a füvezgetés megnehezíti a rendszeres élet kialakítását és valószínű, hogy 1-2 spangli után már kevésbé vevő az ember arra, hogy elmenjen edzeni (tisztelet a kivételnek). |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | deeptrip: Jah lehet, meg persze besértödtem, mert nem mutatták a Daathot! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Csak megfogadták a múltkori tipped, hogy az hivatalos drogos zene. :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Bár ezt más stáb követte el, de 1:10-nél itt is Massive Attack: Teardrop szól. |
| |  |  |  |




|