DAATH

A demokrácia annak művészete, hogyan lehet egy cirkuszt a majomketrecből irányítani.

Henry Louis Mencken

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (1153 - 1162)
 (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
cup_of_tea2010. május 3. 21:42
 
 
Deeptrip:
Tényleg a dohány. De azért a gyógyszereket se értem.
Az ilyen sztorikon mindenki röhög, ha nem: kinézik, nem értik meg, bár ez rövidtáv.
És "herbal" termékeket mért nem reklámoznak?

De amúgy régebben elég nagy kultusza volt reklám téren.
Vuk.:
Nos....van az a pénz.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
deeptrip2010. május 3. 17:29
 
 
Amúgy ezt a kérdést inkább a dohányzással kapcsolatban lene érdemes vizsgálni, hisz mindkettő legális és hétköznapi jelenség.

Miért lehet alkoholt és miért nem lehet dohányterméket reklámozni a TV-ben?
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
deeptrip2010. május 3. 17:23
 
 
Így van. Az üzleti részén kívül piát azért lehet reklámozni mert legális szer és teljesen hétköznapi ha valaki legurít egy sört. Ha valaki belövi magát az már kevésbé és azért az emberek legtöbbjének még egy spangli se számít hétköznapinak (összes korosztályt nézve). Ettől függetlenül azt hiszem a piálást nem kell reklámozni a TV-ben, mert a boltok, kocsmák és az ivó emberek reklámozzák ezt puszta jelenlétükkel is, hát még a nagy sztorizások amiknek a 90% azzal kezdődik, hogy "egyszer amikor csúnyán bebasztam...".
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Metilezett2010. május 3. 16:46
 
 
Cup of tea: elképzeltem és gyönyörű volt...
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Vuk.2010. május 3. 14:56
 
 
Igen, ez fogyasztásra buzdítás... Hogy miért lehetséges? Mögötte levő lobbi + kormány asszisztálása. : (
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
cup_of_tea2010. május 3. 12:19
 
 
Lehet rossz hely, meg számomra érdekes de:
Miért lehet egy legális drogot reklámozni? Pl. sörreklám, amelyben bemutatják, hogyan készül el egy frissen csapolt sör. Hogyan folyik és cseppen az üvegbe, majd tölti meg aranysárga levével és habzik fel...

Ez nem minősülhetne fogyasztásra buzdításnak? Bár már az a fogyassza mértékkel felirattal.

Ilyen alapon lehetne a fecskendőben hevítésközben oldódó heroint is reklámozni fogyassza mértékkel ellenőrzött hatóanyag tartalommal.

Vagy egy hegység melletti égből jövő fénysugárral megvilágított salvia divinorum-mal borított táj, szélben való lengedezése. Vagy ahogy a víz párolog/cseppen le leveleiről.

Vagy letörő gyantamirigyek sokaságát mutatni közelről lassítva. Esetleg törésenként pulzáló fénnyel...
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Vuk.2010. április 27. 14:36
 
 
http://aktivpolgar.net/
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
ezotera2010. április 27. 08:17
 
 
korrekt ismertetés egy szokatlan forrásból az ellenőrzött heroinprogramokról
The Times, Magyar Nemzet Online
http://mno.hu/portal/709699
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
ezotera2010. április 27. 08:03
 
 
korrekt ismertetés egy szokatlan forrásból az ellenőrzött heroinprogramokról
The Times, Magyar Nemzet Online
http://mno.hu/portal/709699
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
butterfly2010. április 24. 17:15
 
 
http://index.hu/kulfold/2010/04/23/a_kaliforniai_fu_kenterbe_verheti_amszterdamot/
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 1924)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!