 | 
Legfrissebb hozzászólások (1193 - 1202) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | nagyon korrekt ezt a videó. csak így tovább :) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Most hívott az egyik titkosszolgálati kollégám, azt mondta ez a 4 látszólag jó kedélyű fiatal felelős a válságért!
Abbahagytam. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | A feleségem szerint a raszta.hu oldalon látható alakokat le kéne tartóztatni!! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Júúúj ez milyen már!! Nem is ismertem ezt a raszta.hu -t, megnéztem és hát tényleg nagyon veszélyes emberek láthatók rajta, remélem a gyerekeim soha nem fogják beírni a böngészőbe ezt a drogban tocsogó címet!! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "A Kendermag-egyesület honlapja a látogatót olyan radikális, marihuánafogyasztásra felhívó külföldi és hazai weboldalakra irányítja, mint a Hightimes.com, a Daath.hu vagy a Raszta.hu. Utóbbi címoldalán 'betépett' család látható, köztük egy tizenéves kislány."
http://www.mno.hu/portal/696059 |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ez nem friss, csak most bukkantam ra:
http://drogriporter.hu/esetidrogstat
fossa össze magat, aki ilyet ir, gondol: Szorgalmazta ezenkívül egy olyan Internet-figyelő Szolgálat felállítását, amely az olyan honlapok ellen folytat harcot, amelyek nem megfelelően mutatják be a droghasználatot.
gondolhatjatok, hogy a "megfelelö" mit jelent ennek a boszorkanyüldözönek.... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Mind a hazai, mind a nemzteközi sajtóban kevés figyelmet kap, hogy most van Bécsben az ENSZ drogkonferenciája. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Tegnap néztem a tv2-s Tényeket, valami 9 kilós heroin foglalásról volt szó és a hír végén már kenderültetvényeket mutattak (3 srác 10 növényt termesztett indoor). |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | acid rain: Tilcsukbe! Vannak az "élvezeti szerek" (etanol, nikotin, koffein), a "kábítószerek" (amiket már betiltottak) és a "pótszerek" (amiket még nem tiltottak be). Így kell verbálisan etetni az IQ80-as Aktívnézö Zsarumagazinolvasó népet! |
| |  |  |  |

|