 | 
Legfrissebb hozzászólások (1333 - 1342) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Az eladások szerintem azért nőttek, mert az egy jó energia itel (volt?). Jó íze van, és nincs benne (oylan sok) vegyszer. A kedvencem volt, amíg a sarki boltban gerillaimportból lehetett kapni.
0,4 mikrogramm kokain meg szerintem egy bögre dunavízben is van. :P (na jó, azért nem) |
| |  |  |  |




 |  |  | | | | |  |  |  | | | | úgy tűnik, nagyon nyomulnak a szciók |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | U_I:
Köszönet az infókért, sokat tanultam, (pedig már majdnem megint kezdtem azt hinni, hogy mindent tudok ami érdekel) Jó olvasni olyan emberek munkáit, akiknek nagyobb rálátása van a témára. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ezek szerint "csupán" ezerszeres Galbács tévedése. |
| |  |  |  |

|