 | 
Legfrissebb hozzászólások (1533 - 1542) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | http://www.lehetmas.hu/
még nem bukkantam rá a ,,drogpolitikai nézeteikre"... de én szívesen kezdeményezek majd a témával kapcsolatban...ennek az új, formálódó ,,pártszervezet" fórumain... |
| |  |  |  |




 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Jav: nem egyik első, hanem egyik nagy visszhangú Médiamonidor téma |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ja, a másik kérdésedre válaszolva: igen, a Daathra céloztak. Párszor már elővette a média a közösséget. Többnyire riogató célzattal idéznek a kevésbé sikerült hozzászólásokból. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | JégKrém:
Igen, volt szó róla tavaly februárban...ez volt az egyik első Médiamonitor téma.
Erre az Origo cikkre külön született egy válaszlevél: http://drogriporter.hu/hu/mediamonitor/16 , illetve magáról a 2C-B-ről is: http://drogriporter.hu/hu/node/379
Van a Drogriporter honlap jobb felső sarkában egy jó kis kereső, ott utána tudsz járni, hogy készült-e már valamilyen írás a témában. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | idézet a Nexusról szóló cikkből...(http://www.origo.hu/itthon/20070213anetrol.html)
,,A pszichonauták közösségei leginkább az interneten osztják meg egymással tapasztalataikat. Magyarországon is létezik ilyen, a honlap részben információbázis a forgalomban lévő hallucinogénekről, a fórumait pedig tapasztalatcserére használják - miközben a szerek negatív hatásait csak kisebb részben említik."
most ez ugye a daath oldalról szól :) mert én itt korrekt véleményeket olvastam, aki meg úgy áll a drogokhoz hogy eleve negatív dolgok, annak mindent amit olvas negatív vagy kevésbé negatív lehet, vagy tévedek? :) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | 10'13'' "A drogpolitika története az az igazságtalanságoknak és a perverzióknak a bűbájos elegye." Ez nagyon tetszett. |
| |  |  |  |

|