 | 
Legfrissebb hozzászólások (1633 - 1682) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Szerintem nem hosszú a videó, csak az elejét (hajó előtti részt) kéne kivágni, vagy a végére tenni, nehéz érteni a szöveget és nem túl is informatív. :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ez az ENSZ-es mami NAGYON NAGY! :D Mehetne goába a szövege! :D |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Nargile szerintem nem nézhetetlenül hosszú, inkább csak annyi, hogy gyakorlatilag csak beszéd van benne és lehet ez egyeseknek már unalmasnak minősül, dehát istenem... Esetleg a buzilátós részt kilehet vágni belőle ezzel nyerve kb. 1 percet. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Eszméletlen nagy ötlet volt ez a droglátós projekt!
Bejövős, még a kedvemet is meghozta a comming outhoz anyámék felé... :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Egyesek szerint a videó nézhetetlenül hosszú. Kíváncsi lennék a daath fórumozók véleményére, szerintetek? |
| |  |  |  |




 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Bevallom, én tudtam a dologról, úgyhogy nem tudom, mi lett volna egyébként a reakcióm, de azért az durva, hogy sokan tényleg elhitték, hogy működhet egy ilyen kütyü :) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | és nem volt teleport gép sem =( |
| |  |  |  |





 |  |  | | | | |  |  |  | | | :) Megvolt a nagy Bemutató, a média szép számban képviseltette magát. Igen, ez az egész kampány a Kék Pont mediahackja, melynek célja rávilágítani, hogy a drogmentes társadalom csupán egy utópia; a drogkérdést nem lehet "csodamasinákkal" egy csapásra megoldani, hanem szélesebb társadalmi kontextusban, szakmai alapon kell foglalkozni vele. Az elöadás alatti háttérvetítésben felvillant a Daath kéksége is egy szlájdon :)
Grat a bevállalósságért a Kék Pontnak! Nézzük a médiavisszhangot... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "hol hallott rólunk?: internetes híradás hogyan használná a droglátót?: drogprevanciós programokon"
Ilyen emberek tartanak prevenciós előadásokat? Csinálnék neki kötelet kenderből ^^ |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Olvassátok a leveleket is! :D
"...A másik. Ha van egy számlaszáma, néhanapján tudnék párezer forintot is (no adóhatóság, tök privát szimpátiából) őszinte tisztelettel és nagyrabecsüléssel, minden viszonzás elvárása nélkül utalni. Maga megérdemli! "Csak" mert annyira ember, annyira őszinte, és annyira tiszta a számomra..." |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Nézzétek meg a droglátót! :D:D:D:D:D:D:D:D
ikszdé!
Ez még annál is ikszdé, mintha valami hülye csaló lett volna! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | csak azért nem kommentelek mert regisztrálni kellene. Borzalom. Egy orvosi site-on DHC-ról és GBH-ról beszélnek. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | TASZ-tól megy valaki "hivatalosan?" |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | baz, el tudnam kepzelni a bemutatot; bekapcsoljak a csodamasinat aztan a faszi felkialt: maga ott a 23. sorban abban a csikos ingben... maga... BE VAN SZIIIVVVA :D
maga meg mogotte fel rozsaszin mitsu, negyed gyori feher valamint erzekelek valami laktozzal meg lidoval utott colat szombatrol :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | amúgy az alkohol fogyasztást meg a dohányzást nem mutatja ki ?
Poénból megnéztem volna a bemutatót, hogy kiderüljön, ez most ugratás, vagy sem, de mi van ha elindul az állóhajó és meg sem áll velünk egy koncentrációs "megtisztító" táborig ? :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | vigyetek kamerát is =). hátha tanúi lehetünk egy fantasztikus 21. századi találmánynak. hátha közben lerántják a leplet a teleport gépről is =) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Jaj, tényleg, 26 holnap lesz, benéztem, bocsi :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Holnap lesz du 3-tól a nagy bemutató... 2-től vizsgázom a közelben, jó lenne ha oda tudnék érni, ezesetben természetesen majd beszámolok mi volt, bár nem csodálkoznék ha a drogriporteren is megjelenne majd valami a témáról hosszabb terjedelemben. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Na volt valaki a bemutatón? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ezt a hülyeséget, még hogy droglátó! A szemétlátón dolgozzanak, rögtön lehetne tesztelni a Parlamentben... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Az a durva így belegondolva hogy most ahogy beköszöntött a "kellemes" meleg és süt a nap ezerrel, a lakosság meg folyamatosan izzad és jön elő a THC tartalék a felső zsírkötegekből. Kiváncsi vagyok hogy hány embernek NEM jelezne be az a mérő műszer! És bírnám, pont most kalibrálnák be ---> fordítva működne mert azt hinnék hogy ennyi ember csak tiszta, EGÉSZSÉGES lehet. :D Mehetnének azok börtönbe akik ellenzik, és csak ganja-barátok maradnának az országban. :) De szép kis utópia... |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | ezentúl bárki akinek aggálya lenne ja kimegy egy köztérre, ne habozzon szólni nekünk! ;) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Közeleg a nagy nap! A felhalmozott drogkészletek megsemmisítését vállalom! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hm...
Az E-meter továbbfejlesztett változata? Vagy csak a paranoiám jött elő? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Csütörtökön tartanak sajtótájékoztatót, akkor majd kiderül. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Na neee. Ez biztos sérti a személyiségi jogokat!!! Ez kb olyan mint az igazsággép, külön engedély kell rá! Meg mi az hogy kiszűri a drogosokat a többi EGÉSZSÉGES embertől???? 'nyád! Majd ha a saját gyereked beméred mert bekrepál az a szar, akkor kiváncsi leszek vele is olyan diszkriminatív leszel e! Ez most kicsit felhúzott... Mindenesetre minél több embernek kéne igényelni tesztpéldányt, hátha kapunk, és kideríteni a veszélyeit, működési elvét. Jobb félni mint megijedni... (a köcsög szomszédnak úgyis lesz 1 ilyen ahogy ismerem)
Mellesleg mi az a parkán? |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | nyuszika_a_fűben: Ezzel a háttérinfóval már érthetö a dolog, és a javaslatok megfontolandók - köszi! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szerintem dílernek álcázott, de valójában a droglegalizációt pártoló ugyanakkor fejletlen morális ítélőképességű és felelősségtudatú aktivisták osztogatnak drogokat a suliknál, hogy felhívják a figyelmet a tiltásból következő kontrollhiány egy lehetséges ám a dílerek érdekeivel ellentétes, tehát meglehetősen valószínűtlen veszélyforrására.
Legalább a kommentek viccesek :)
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Már el is készült, meg is néztem :D |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ekkora ultragagyi zagyvasághalmazt tudományos cikként eladva még sose olvastam :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Tom003: Szakmai szempontból borzalmasan gagyi ez a cikk. Elfogult, spekulatív, felszínes, csúsztató, szelektív. Egy tucat szempontból ízekre lehetne szedni, de semmi értelme - ami "szaklap" képes ilyet leközölni, az nem fog leközölni kritikus ellenvéleményt.
Nézzétek az utolsó mondatot: "Tanulmányunkkal szeretnénk érzékeltetni, hogy a könnyû és veszélytelen drognak tartott kannabisz-dependencia gyakran vezet kemény drog-dependenciához." Ez mit jelent? Újabb utalás a kapudrogelméletre? Egyik esetnél sincs megemlítve kemény drogok használata. Az elsö eset pedig összesen 3x szívott - nála még dependenciáról sem lehet beszélni. Mi ez az egész?
Na és végül a kedvenc frázis: "a szertõl tiszta maradva, antipszichotikum mellett" No comment. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | http://www.mppt.hu/pdf/0402_ESET2.pdf
Igen érdekes... már amit az orvosi szakzsargonból sikerült kivennem. Mindenesetre az említett 3 esetnél a problémák és a fű közti párhuzam személyes véleményem szerint vagy a véletlen egybeesésekből vagy az igen ritka hatásmechanizmusból eredeztethető. De persze kíváncsi vagyok egy, a témához jobban értő személy véleményére is. |
| |  |  |  |

|