DAATH

Az élet legnagyobb része elillan, ha rosszul cselekszünk, nagy része, ha semmit sem cselekszünk, s az egésze, ha mindig mást cselekszünk.

Lucius Annaeus Seneca

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (1663 - 1682)
 (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
kisróka2008. június 25. 15:05
 
 
Ezt a hülyeséget, még hogy droglátó! A szemétlátón dolgozzanak, rögtön lehetne tesztelni a Parlamentben...
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Tom0032008. június 25. 09:19
 
 
Az a durva így belegondolva hogy most ahogy beköszöntött a "kellemes" meleg és süt a nap ezerrel, a lakosság meg folyamatosan izzad és jön elő a THC tartalék a felső zsírkötegekből. Kiváncsi vagyok hogy hány embernek NEM jelezne be az a mérő műszer! És bírnám, pont most kalibrálnák be ---> fordítva működne mert azt hinnék hogy ennyi ember csak tiszta, EGÉSZSÉGES lehet. :D Mehetnének azok börtönbe akik ellenzik, és csak ganja-barátok maradnának az országban. :) De szép kis utópia...
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Erebos2008. június 24. 23:18
 
 
*ha -j + h
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Erebos2008. június 24. 23:14
 
 
ezentúl bárki akinek aggálya lenne ja kimegy egy köztérre, ne habozzon szólni nekünk! ;)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Airborn2008. június 24. 22:19
 
 
Közeleg a nagy nap! A felhalmozott drogkészletek megsemmisítését vállalom!
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Erebos2008. június 24. 22:10
 
 
éled a fasizmus
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
cli_hlt2008. június 24. 13:18
 
 
Hm...

Az E-meter továbbfejlesztett változata? Vagy csak a paranoiám jött elő?
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Nargile2008. június 24. 10:28
 
 
Csütörtökön tartanak sajtótájékoztatót, akkor majd kiderül.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Tom0032008. június 24. 09:18
 
 
Na neee. Ez biztos sérti a személyiségi jogokat!!! Ez kb olyan mint az igazsággép, külön engedély kell rá! Meg mi az hogy kiszűri a drogosokat a többi EGÉSZSÉGES embertől???? 'nyád! Majd ha a saját gyereked beméred mert bekrepál az a szar, akkor kiváncsi leszek vele is olyan diszkriminatív leszel e! Ez most kicsit felhúzott... Mindenesetre minél több embernek kéne igényelni tesztpéldányt, hátha kapunk, és kideríteni a veszélyeit, működési elvét. Jobb félni mint megijedni... (a köcsög szomszédnak úgyis lesz 1 ilyen ahogy ismerem)

Mellesleg mi az a parkán?
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
rTyler2008. június 23. 23:38
 
 
neeeeeeeeeeeeeeeeeee :D:D:D

http://www.droglato.com/index.htm
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Én+te+ö=gén2008. június 22. 20:33
 
 
nyuszika_a_fűben:
Ezzel a háttérinfóval már érthetö a dolog, és a javaslatok megfontolandók - köszi!
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Nargile2008. június 22. 20:19
 
 
nyuszika: szerintem is sikerként könyvelhető el.

Született válaszcikk gabrilo írására:

http://www.drogriporter.hu/hu/node/1018
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Sevil2008. június 20. 19:09
 
 
Szerintem dílernek álcázott, de valójában a droglegalizációt pártoló – ugyanakkor fejletlen morális ítélőképességű és felelősségtudatú – aktivisták osztogatnak drogokat a suliknál, hogy felhívják a figyelmet a tiltásból következő kontrollhiány egy lehetséges – ám a dílerek érdekeivel ellentétes, tehát meglehetősen valószínűtlen – veszélyforrására.

Legalább a kommentek viccesek :)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
cli_hlt2008. június 20. 15:42
 
 
Az ilyeneket soha sem értettem:

http://velvet.hu/blogok/helyszinelo/2008/06/20/drogot_arultak_altalanos_iskolai_gy
erekeknek_somogyban
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
madbeat2008. június 19. 21:54
 
 
Már el is készült, meg is néztem :D
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Tom0032008. június 19. 16:10
 
 
Film készül a fű használat témájában a super size me mintájára: :D
http://www.youtube.com/watch?v=cWxu7KrPGic&eurl=
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Nargile2008. június 19. 15:48
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=EpHxoW6Kpn8
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Nargile2008. június 19. 13:55
 
 
Ekkora ultragagyi zagyvasághalmazt tudományos cikként eladva még sose olvastam :)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Én+te+ö=gén2008. június 19. 13:32
 
 
Tom003:
Szakmai szempontból borzalmasan gagyi ez a cikk. Elfogult, spekulatív, felszínes, csúsztató, szelektív. Egy tucat szempontból ízekre lehetne szedni, de semmi értelme - ami "szaklap" képes ilyet leközölni, az nem fog leközölni kritikus ellenvéleményt.

Nézzétek az utolsó mondatot: "Tanulmányunkkal szeretnénk érzékeltetni, hogy a könnyû és veszélytelen drognak tartott kannabisz-dependencia gyakran vezet „kemény” drog-dependenciához." Ez mit jelent? Újabb utalás a kapudrogelméletre? Egyik esetnél sincs megemlítve kemény drogok használata. Az elsö eset pedig összesen 3x szívott - nála még dependenciáról sem lehet beszélni. Mi ez az egész?

Na és végül a kedvenc frázis:
"a szertõl tiszta maradva, antipszichotikum mellett"
No comment.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Tom0032008. június 18. 20:39
 
 
http://www.mppt.hu/pdf/0402_ESET2.pdf

Igen érdekes... már amit az orvosi szakzsargonból sikerült kivennem. Mindenesetre az említett 3 esetnél a problémák és a fű közti párhuzam személyes véleményem szerint vagy a véletlen egybeesésekből vagy az igen ritka hatásmechanizmusból eredeztethető.
De persze kíváncsi vagyok egy, a témához jobban értő személy véleményére is.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 1924)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!