 | 
Legfrissebb hozzászólások (1663 - 1682) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ezt a hülyeséget, még hogy droglátó! A szemétlátón dolgozzanak, rögtön lehetne tesztelni a Parlamentben... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Az a durva így belegondolva hogy most ahogy beköszöntött a "kellemes" meleg és süt a nap ezerrel, a lakosság meg folyamatosan izzad és jön elő a THC tartalék a felső zsírkötegekből. Kiváncsi vagyok hogy hány embernek NEM jelezne be az a mérő műszer! És bírnám, pont most kalibrálnák be ---> fordítva működne mert azt hinnék hogy ennyi ember csak tiszta, EGÉSZSÉGES lehet. :D Mehetnének azok börtönbe akik ellenzik, és csak ganja-barátok maradnának az országban. :) De szép kis utópia... |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | ezentúl bárki akinek aggálya lenne ja kimegy egy köztérre, ne habozzon szólni nekünk! ;) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Közeleg a nagy nap! A felhalmozott drogkészletek megsemmisítését vállalom! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hm...
Az E-meter továbbfejlesztett változata? Vagy csak a paranoiám jött elő? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Csütörtökön tartanak sajtótájékoztatót, akkor majd kiderül. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Na neee. Ez biztos sérti a személyiségi jogokat!!! Ez kb olyan mint az igazsággép, külön engedély kell rá! Meg mi az hogy kiszűri a drogosokat a többi EGÉSZSÉGES embertől???? 'nyád! Majd ha a saját gyereked beméred mert bekrepál az a szar, akkor kiváncsi leszek vele is olyan diszkriminatív leszel e! Ez most kicsit felhúzott... Mindenesetre minél több embernek kéne igényelni tesztpéldányt, hátha kapunk, és kideríteni a veszélyeit, működési elvét. Jobb félni mint megijedni... (a köcsög szomszédnak úgyis lesz 1 ilyen ahogy ismerem)
Mellesleg mi az a parkán? |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | nyuszika_a_fűben: Ezzel a háttérinfóval már érthetö a dolog, és a javaslatok megfontolandók - köszi! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szerintem dílernek álcázott, de valójában a droglegalizációt pártoló ugyanakkor fejletlen morális ítélőképességű és felelősségtudatú aktivisták osztogatnak drogokat a suliknál, hogy felhívják a figyelmet a tiltásból következő kontrollhiány egy lehetséges ám a dílerek érdekeivel ellentétes, tehát meglehetősen valószínűtlen veszélyforrására.
Legalább a kommentek viccesek :)
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Már el is készült, meg is néztem :D |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ekkora ultragagyi zagyvasághalmazt tudományos cikként eladva még sose olvastam :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Tom003: Szakmai szempontból borzalmasan gagyi ez a cikk. Elfogult, spekulatív, felszínes, csúsztató, szelektív. Egy tucat szempontból ízekre lehetne szedni, de semmi értelme - ami "szaklap" képes ilyet leközölni, az nem fog leközölni kritikus ellenvéleményt.
Nézzétek az utolsó mondatot: "Tanulmányunkkal szeretnénk érzékeltetni, hogy a könnyû és veszélytelen drognak tartott kannabisz-dependencia gyakran vezet kemény drog-dependenciához." Ez mit jelent? Újabb utalás a kapudrogelméletre? Egyik esetnél sincs megemlítve kemény drogok használata. Az elsö eset pedig összesen 3x szívott - nála még dependenciáról sem lehet beszélni. Mi ez az egész?
Na és végül a kedvenc frázis: "a szertõl tiszta maradva, antipszichotikum mellett" No comment. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | http://www.mppt.hu/pdf/0402_ESET2.pdf
Igen érdekes... már amit az orvosi szakzsargonból sikerült kivennem. Mindenesetre az említett 3 esetnél a problémák és a fű közti párhuzam személyes véleményem szerint vagy a véletlen egybeesésekből vagy az igen ritka hatásmechanizmusból eredeztethető. De persze kíváncsi vagyok egy, a témához jobban értő személy véleményére is. |
| |  |  |  |

|