 | 
Legfrissebb hozzászólások (1783 - 1792) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Elma_MAn: Sulitokba nem lehet véletlenül szabadon bemenni? Nincs vmi ilyen akció? :) Vagy szerezzek igazolást? Úgy felpiszkálta a kíváncsiságomat a SZERvezet neve. Meg hogy célzottan iskolás. Nálunk nem is volt igazi drogfelvilágosítás a suliban. :(
P.S. Mi az a fű? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Jövőhét pénteken érkezik az iskolánkba egy Szertelenül nevű csoport vagymi a rák. Semmit nemtudok róluk, 1x láttam szórólapot valamelyik padon (összesen 1 db volt az első óra előtt!..) és az a tipikus démonizálós sugallat volt benne. kinyitod a lapot, egy hatalmas tűvel találod magad szembe. stb.. majd elmegyek arra az előadásra és beszámolok róla (persze ha érdemes.. :)). |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ez a Fecskó Edina szerintetek nem fura egy kicsit? vagy csak nekem tűnik drogosnak? :D |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | én betiltanám az alkoholt - de én a radikális megoldások híve vagyok :))
a hazai drogsajtó inkább mesemondó, mint sajtó.... |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Az utolsó link, A hidra szelídíthető is az Őrületre mutat. |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | :D :D LMAO @ Blikk.
Az alkohol nevű partidrog kapcsán én Nargile pártját fogom, korlátozott árusítás stb. |
| |  |  |  |

|