 | 
Legfrissebb hozzászólások (1843 - 1852) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Itt most megint arról van szó, hogy ha legalizálják akkor a társadalom jelentős része a rabjává válik a drogoknak. Most akkor itt lehetne tisztázni ezzel a Harris nevű úriemberrel a dolgokat: a társadalom jelentős része máris drogfüggő, ráadásul ennek a csapatnak is igen nagy tábora legális drogoktól függ. Másrészt az illegális szerek nagyrésze fizikális függőséget abszolút nem okoz, a lelki függőség kialakulásához meg egyéb tényezők szükségesek, és valamilyen függőség ígyisúgyis kialakul valami iránt, pl.: számítógép. |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Gondoljunk a sárgarigóra. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Gondoljunk a terra sigillatára. Az ókori római birodalomban olyan volt, mint most a Coca-Cola: amerre a birodalom terjeszkedett, mindenhol megvetette a lábát, valami közös dolog, amit a germán, a gall, a szíriai, a zsidó, a kopt és a beduin egyaránt ismert. Ma meg már csak a régészek tudják, mi volt az. Azt is kevesen tudják, hogy a bazilika eredetileg az ókori világ szupermarketje volt, olyasmi, mint most a plázák. Ma már mindenki úgy ismeri őket, mint keresztény háromhajós nagytemplomokat.
2000 évet egyetlen márka vagy fogyasztási termék sem él túl - a vallás sokkal túlélőbb típus. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | hát nem akarlak kiábrándítani, de a jelenlegi szituban szerintem több meki van, mint ahány temploma ennek a jézus nevű mukinak. :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Egyébként erre a Jézus nevű fickóra akkor is emlékeztek, amikor még nem volt mekdonáldsz, és valószínűleg még akkor is emlékezni fognak, amikor már szinte senki nem fogja tudni, mi volt az a mekdonáldsz. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | tudom, hogy londonban van... :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | nargi, nem gáz. jól mondtad, hogy a pálinka- borturista helyeken is ez kéne. mert sok esetben pusztán a szerről hallott indokok viszik az embereket általuk nem ismert élethelyzetek felé. szerintem jó dolog olvasni tanítani. persze lehetne az is, h látogasson meg a városvezetés által kijelölt gurukat am-ban, de az kissé sok szervezést igényel. igenis legyen szűrés. hátha pont a pszichedéliából terjed át a jó szokás a rekreációba... (mint általában.) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "a konzervatívasat játszó ifjú rejtőzködő liberálisok egy írása az UFI-ban a droghelyzetről:
http://href.hu/x/3hll"
Talán a "szervezett alvilág" hasznát visszaszorítaná,hogyha nem ßassnák meg ennyire a "kistermelőket",akik saját célra csinálják az ízibb dolgokat,kis mennyiségben.Helyette mehet mindenki vásárolgatni a kétes cuccokat ,amik kétes helyről, és soxor kétes emberektől származnak. |
| |  |  |  |

|