DAATH

A morálfilozófia két nagy tévedése közül az egyik, hogy birtokában vagyunk az igazságnak, a másik, hogy nincs igazság, amelynek birtokában lehetnénk.

James Q. Wilson

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (38291 - 38310)

 
 
>>> Halálról <<<
neutroncsillag2009. december 24. 09:29
 
 
Ja :) Sokáig poénkodtam én is ezzel.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
hejhó :)2009. december 24. 02:28
 
 
LSD helyett lehet ALD-52 is, ami LSD-nél egy acetil csoporttal több.
It has the same characteristics as LSD, but supposedly "without the anxiety, tenseness, and other problems inherent to it" + lesser visuals

Hallottam viszont olyanról, hogy az áztatott képet akasztva szárították és lecsorgott az aljába az oldat. A tapasztalat is igazolta, érezhetően legerősebb volt az alsó sor.

Vagy szimplán keveset tettek rá?

Van egy kérdésem, amire Erowid-on se találtam választ.
Ha alumínium fóliába csomagolom, akkor veszít az erősségéből?
Vagy ez urban-drogos legenda?

 

 
 
>>> Vicc <<<
jóska pista9992009. december 24. 01:12
 
 
3 kínai, Bu,Csu és Fu elmentek amerikába munkát keresni. A munkavállalójuknál viszont azt mondták, hogy túl nehéz kimondani a nevüket, tahát módosítani kell...
Bu-ból Buck lett, Csu-ból Chuck, a harmadikat meg hazaküldték...
 

 
 
>>> Vicc <<<
deeptrip2009. december 24. 01:05
 
 
-Ki az?
-Én.
-Te?
-Ő!
-Gén?
 

 
 
>>> Vicc <<<
Én+te+ö=gén2009. december 24. 01:04
 
 
jóska pista999:
Nem sértö, csak én már régebben kitaláltam :)
Persze mások meg nálam is régebben, pld. angolban a "Who?/Hu!" poénokat, ahol a kínai arc neve Hu és folyton kérdezik hogy kicsoda.
 

 
 
>>> Vicc <<<
jóska pista9992009. december 24. 00:59
 
 
Hmmm...
Ezt nem tudtam, illetve nem sértőnek szántam
Elnézést , töröld kérlek !
 

 
 
>>> Vicc <<<
Én+te+ö=gén2009. december 24. 00:49
 
 
jóska pista999:
De ez nem vicc, mert ezt tényleg szoktam mondani, h "én-a-gén"!
 

 
 
>>> Vicc <<<
jóska pista9992009. december 24. 00:41
 
 
-Kopp-kopp
-Ki az ?
-Én vagyok!
-Ki az az Én?
-...(G)én!
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
deeptrip2009. december 24. 00:23
 
 
Igen ugyanitt olvasható az is, hogy a tálcában álljon a víz, ami valszeg többet árt, mint használ szóval nem szentírás az oldal, csak olyan 95%-ban. :)
 

 
 
>>> Halálról <<<
Én+te+ö=gén2009. december 24. 00:05
 
 
neutroncsillag:
Add el a sztorit a Philip Morrisnak, szerintem leközlik vmi újságjukban "A DOHÁNYZÁS ÉLETET MENTHET!" címmel :)

De a cigisdobozra azért talán mégse kerüljön fel ez a szlogen...
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Kerozin2009. december 23. 23:39
 
 
Hát én a salvia tvn-ről okosodtam.:

"Éppen csak a szár végét kell 2-4 mm mélyen belemártani, majd fél órát állni hagyni az elültetés előtt. Ha rögtön vízbe vagy elültetésre kerül a por nagy része leválik."


 

 
 
>>> Saját készítésű zenék <<<
weeed2009. december 23. 23:33
 
 
hahó. hát én meg már nagyon szívesen játszanék ilyet :)
és Györ :D
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2009. december 23. 23:25
 
 
Szín: rózsaszín
Logó: tappancs / medvetalp
Forma: -nincs forma-

hahó!
egy olyan kérdésem lenne hogy rózsaszín tappancsról tud valaki valamit ?
köszi
 

 
 
>>> Halálról <<<
neutroncsillag2009. december 23. 23:02
 
 
Erről eszembe jutott egy régi történet, ami velem esett meg még sok sok évvel ezelőtt...
Egy késő nyári napon kiruccantam a közeli erdőbe, felmentem egy hegycsúcsra, és leültem egy nagy szakadék szélén a sziklára meditálni. Beesteledett, néztem a holdat stb stb, szóval költői volt az egész :)
X idő után, úgy gondoltam megyek brunyálok egyet egy bokorban, mikor kész voltam, hallottam, hogy valami mocorog nem messze tőlem a sötétben a fák között. Figyeltem, hallgatóztam csendben, de nem jött közelebb. Gondoltam rágyújtok egy cigire, és majd csak odébb áll az a valami :) Elővettem egy szál cigit, meggyújtottam, és neki dőltem egy fának. Fél perc sem telt el, és nagy recsegés-ropogással egy faszi rohant elő a sötétségből, a kezében vadászpuska, láttam rajta, hogy sík ideg, rendesen remegett. Később aztán én is beremegtem, mikor elmesélte, hogy éppen becélzott, amikor rágyújtottam a cigire, egészen addig azt hitte egy őz vagyok ...........................................
 

 
 
>>> A dió, ami szerecsen :) <<<
Weirdo2009. december 23. 22:53
 
 
hát úgy másfél 2 éve...semmi mellékhatása nem volt eddig.
mondjuk nem iszom és nem dohányzom
lehet ivással mégrosszabb mert májra káros.
[ajánlgatás] legalábbis engem nem ölt meg...ha mégis megölne akkor majd szólok
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
tester2009. december 23. 22:41
 
 
Ez szerintem nem jó szokás, legalábbis nekem csak hátrányos következmények jutnak eszembe ha arra gondolok, hogy a szár alján marad a száraz gyökereztető hormon por .

- a száraz por nedvességet von el a szövetektől
- azzal a kevés nedvességgel ami a száron marad túl tömény oldatot képezhet a hormon


De lehet hogy a valóságban nem ezek a hatások lépnek előtérbe.

(és tudom, amit eddig így csináltál mind bejött...)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2009. december 23. 22:22
 
 
Szín: -nincs szín-
Logó: -nincs logó-
Forma: -nincs forma-

Az is elég lenne ha a fogyasztók nem vennének mást, csak MDMA-t, megoldódna a helyzet.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2009. december 23. 21:36
 
 
TOM1: Önértékelés (2009) - látnokzsálya, kannabisz
Beszámoló | 2009. december 23. | Kiadó: Daath
http://daath.hu/showText.php?id=199

"Kék boldogság hozzászól, nincs idő erre, Nem lehet. Riasztó ijedés.
Felriadok az ágyból, reszketek.Kisebb elkeseredés, de a megoldás meglett.
Nem tudom hogyan.
Heuréka!

Lefekszem. Szem becsuk, színes maradványok előző tárgyaim látványától.. Univerzum közepévé válok "Bennsőséges zuhanás" közbe. ÉN vagyok a világ közepe.. huha. Elmúlik az érzés, szívemből kirobban a fájdalom.. nincs többé. Elmondhatatlan tisztulás.

Minden megoldódik, aztán..betör a "fájdalmas múlt" (:S mégse tisztulás?!?!) [...]"
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
tüdő2009. december 23. 19:02
 
 
Abban gondolom egyetértünk, hogy mint minden megvonást a cigarettáról való leszokást is felbonthatjuk különböző stációkra, amik időben átfedéssel bírnak.

Az első három nap nálam a meglepetésé, tíz percenként keresem a dobozt és a gyújtót mikor rácsodálkozom, hogy igazából leszokáson vagyok. A rácsodálkozásra való saját reakcióm egy magamban elnyomott káromkodás, később egy kicsi büszkeség.
Ez az idő haladtával közel természetessé válik és átalakul felsőbbrendű tudatállapottá mikor dohányosokkal találkozom, esetleg ismeretlen bagósokat szenvedélyüknek hódolni látok.

A következő lépés az ismerős és baráti dohányosoknak tudtára adni azt, hogy már nem tartozom közéjük. Ez időben nagyjából addig tart, amíg számukra nem válik természetessé az, hogy ne kínáljanak és nekem nem kell szabadkozva visszautasítanom. Nehéz, magamnak hazudok mikor nemet mondok. Konkrétan mintha a levágott karomat kínálnák visszavarrásra. Ez kendernél egyszerűbb, mondj le két hónapra füves barátaidról.

Ezzel egy időben indul el és hónap-, két hónap múltán csúcsosodik ki a sikertudat miszerint leszoktam, innentől bátran rágyújthatok egy cigire hiszen nem vagyok függő.
Nem a lófaszt, magunkkal szembeni engedékenységünknek visszaszokás lesz a jutalma egy héten belül.

Most tartok három napnál.
 

 
 
>>> Hallucinációink <<<
U_I2009. december 23. 19:00
 
 

http://www.ted.com/talks/oliver_sacks_what_hallucination_reveals_about_our_minds.h
tml


Üdv,

Ujváry István
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!