 | 
Legfrissebb hozzászólások (423 - 432) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Lecsó.
Nyali.
Csiriz.
És véged. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | A csávónak 1:50-nél kezd bejönni a cucc. :) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Felelőtlenül és alkalmatlanul használod a drogokat + elmondod milyen szar is volt így az utazás = HŐS!
Felelősséggel és tudatosan használod a drogokat = NEMZET ELLENSÉGE DZSÁNKI!
Ééééértem?!
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Bár LSD-t még sosem próbáltam, más szerek alapján azt mondhatom, nagyrészt hitelesen jellemzik a "nincs kontroll" érzést. Ezeket a hatásvadász gyökérségeket viszont mindig is utáltam. A Drugs Inc.-ben is. |
| |  |  |  |




 |  |  | | | | |  |  |  | | | ...vagy éppen a fenti írás egy magyarellenes összeesküvés, amelyik ártalmatlannak igyekszik beállítani a nemzet összhalálozásának 16%-át okozó dohányzást...?
Webes írások helyett a szakirodalmat érdemes olvasni. Pl.: Witschi H. A short history of lung cancer. Toxicol Sci. 2001 Nov;64(1):4-6. http://toxsci.oxfordjournals.org/content/64/1/4.full
Már jóval az atomkorszak elött növekedett a tüdörákos esetek száma, és már akkor egyre világosabbá vált az összefüggés a dohányzással. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Az Alzheimer egyre gyakoribb diagnosztizálásának semmi köze nincs a chemtrail és hasonló összesküvéselméletekhez, egyszerűen öregszik a társadalom, és különböző korai patológiai jellemzőket egyszerübben ki lehet mutatni (Az ubiquitin rendszer egy molekulájának mutációjából kialakulhat Alzheimer, viszont az egy saját DNA misreading és környezeti ártalom valószínűleg nem okozná. Vagy ha okozza, akkor az a mennyiségű sugárzás már magától értetődően más bajokat is). Önmagában a dohányzás nem fog gyógyítani semmit, a nikotinról vannak egész jó eredmények cukorbetegség valamint Alzheimer kapcsán, de csodaszer valószínűleg nem lesz. |
| |  |  |  |

|