 | 
Legfrissebb hozzászólások (493 - 502) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Riszpekt az NNI-nek. Az arcuk miatt elég nagy céltáblának számítottak az utóbbi időben. Most, így visszaolvasva a blog bejegyzésseit, nem biztos, hogy mindent rájuk tudnak bizonyítani. Kíváncsi leszek mit kezdenek a fogyasztók listájával. Gondolom nem feltétlen fogják megdicsérni azokat, akik 4-mec-t rendeltek, de a többi is kérdés..
"2012. május 8-tól a DEXTERS CHEMSTORE internetes honlapon kapott megrendelések alapján nagy mennyiségben, új pszihoaktív anyagot, illetőleg kábítószert (4-MEC) csempésztek Magyarországra továbbértékesítés céljából." |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | ezeket a neveket nem lehet komolyan venni. sírok a nevetéstől kb... csákó ibolya, dexter, epic stb... uuuunnnbilíveböl. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Május 7. Junius 4. 220kg RC 22 milla haszon nem semmi cirka 1 hónap alatt ........................ ,hát a többiek is erre a sorsa jutnak,ha még ezek után maradt belőlük :) |
| |  |  |  |




 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Melyik weblap volt, tudja valaki? |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | 10:20-tól kezdődnek az ultimate részek, doboz cigi deal! |
| |  |  |  |


|