DAATH

Semmilyen hatalom, legyen akár egyházi, akár világi, nem tűrheti el annak megértését, hogy mindannyian Isten vagyunk álruhában, és hogy legbelső, legkülső, legvégső Énünk halhatatlan. Ezért kellett Jézussal is végezniük.

Alan W. Watts

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (5353 - 5362)
 (Témakör: EVER GREEN)

 
 
>>> EVER GREEN <<<
nagyp2003. szeptember 15. 17:51
 
 
Tépjél sokat és jót, és hozz haza is belőle :))
Najó gondolom ezt magadtól is tudtad... Amúgy az ember mitől szokott besokalni?? Szerintetek mitől van? Tú
l sokáig tartja lent, vagy túl sokat szív egyhuzamban? És mitől függ, hogy a sokalás miként jelentkezik. Nálam már volt menetelési vágy, hányinger, hallottam a színeket, meg olyan is, hogy ihegtem ezerrel, mint aki éppen most futotta le a amarathont kétszer
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Cumpi2003. szeptember 14. 20:46
 
 
Tudom hogy ez nem az aktuális jobsearch oldala, de lenne lehetőségem kimenni hollandiába.ÉRdekelne azok vélemnye a kinti jelenlegi feketemunkáról akiknek van valami közük hozzá.Ki mit tanácsolna?

Előre is kösz mindenkinek a hasznos......
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
kisgyerek2003. szeptember 13. 13:23
 
 
Ganja szépségverseny:
http://www.grow.de/gallery-pflanzen.html
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
kisgyerek2003. szeptember 13. 12:34
 
 
Már megint egy kérdésem lenne.
Szeretnék ismét egy kis kisérletet végezni,(http://www.grow.de/Archiv/Magazine/05-02/growing/jelly01.htm) és ehez ha jól értem 100 mikrométeres áteresztőképességű szűrőre lenne szükségem. Hol kapok ilyet?
* * * *
Amúgy a németül beszélő zöldfejűeknek ez egy hasznos és érdekes újság (http://www.grow.de), és más cuccokkal is elég kimerítően foglalkoznak.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
samsara2003. szeptember 11. 08:14
 
 
azta, képzeld el hogy jönnek a hegyvidéken élő külföldiek,
a fogadóban valami halucinogén növényt adnak nekik salátának atzán meg mennek a Hortobágyra és nézik:
"azannya milyen fasza ezt a délibáb-jövőre is jövünk!!!"
faszán megcsinálták az idegenforgalmat! :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Én+te+ö=gén2003. szeptember 10. 23:49
 
 
samsara:
Honnan lehet tudni, hogy az tényleg délibáb, nem pedig egyéb hallucináció? :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
samsara2003. szeptember 10. 23:02
 
 
ok. ez rendben, de költözz ide
és meglátod hamar megtudod hogy kurva unalmas az az
idiota délibáb. :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
bandd2003. szeptember 10. 22:04
 
 
jó az...
szépen nőnek a növények
:-)))
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
samsara2003. szeptember 9. 23:28
 
 
ez a csúnya
egyhangú puszta.
Csongrád megye.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Vegha2003. szeptember 9. 23:09
 
 
Hol van az a környék ?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 5666)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!