DAATH

A szerelem egyike a sorsot intéző nagy hatalmaknak, amelyek uralma a mennytől a pokolig terjed.

Carl Gustav Jung

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (69281 - 69290)

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
TheRottweiler2007. október 13. 20:22
 
 
nincs igazság. sehol. mint ahogy az életben is mindig két ember véleménye között helyezkedik el a valóság, ugyanígy ha megfigyeljük a legal vs illegal párti csoportokat, rájöhetünk hogy egyiknek sincs igaza.

persze, van megvezetés a világon, de azért ennyire sok ember csak nem tévedhet teljes mértékben. vmi alapja van.

legtöbbeteknek akik itt vagytok, értelmes, bölcs embereknek nevetséges kikötni hogy xy dolgot nem inzertálhat a szervezetébe kedvére, de az is felelőtlen lépés lenne ha mondjuk mindenféle szubsztancia elérhető közelségébe kerülne az össznép számára.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2007. október 13. 20:17
 
 
A belépési teszt sikeres kitöltöinek aránya jelenleg 61%.

Ha ráérek, kifejlesztem azt is, hogy az ismételt irányelvbe ütközö hozzászólásokért a delikvens jelszava befagy és csak a sikeres belépési teszt elvégzése után kap új jelszót. Több a pirosítás/törlés/áthelyezés a teszteletlen régiek miatt, mint a tesztelt újoncok miatt.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2007. október 13. 20:07
 
 
Újabb gyarapodás:

Könyvtár -> Beszámolók:
Botanics: A másik Budapest (2007)
http://daath.hu/showText.php?id=162
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2007. október 13. 20:04
 
 
Kösz mindenkinek a visszajelzéseket és hangosan gondolkodásokat! :)

A helyzet tényleg az, hogy a korábban pszichedelikum-tájékozottsági profilú fórum "aránytalanul" kiterjedt az általános droginformációs-ártalomcsökkentö irányba is. De ez a jelenség leginkább csak a fórumtagok folytonos cserélödését és az aktuális érdeklödési területek folytonos változását tükrözi vissza. A rengeteg témabeli átfedés miatt pedig nehéz meghúzni a határvonalat.

Sokkal nagyobb gyakorlati problémának látom a fórum mint müfaj gyenge pontját: a dinamikus információ elsüllyedését. Az újonnan érkezök évröl évre ugyanazokat a kérdéseket teszik fel. Az információ könnyebb elérhetösége érdekében viszont extra szerkesztöi munkával sokat lehet tenni: a fontos dolgokat kigyüjteni, indexelni, FAQ-kba rendezni stb. Ehhez tartozik az is, hogy az újoncokat kötelezni kell a már összegyüjtött tudás elsajátítására, rákérdezések helyett.

A heroin, kokain, metamfetamin stb. olyan drogok, melyeknek nincsen pszichedelikus jellegü felhasználási kultúrája. Ennek ellenére természetesen tényszerüen tájékoztatni kellene róluk minden tájékozódni kívánót. De ez a tájékoztatás nem tartozik a Daath elsödleges feladatai közé. Ha valaki fontosnak tartja ezeket a témákat, akkor szerkesszen róluk pld. Wikipédiás szócikket, amit a Daathról is be lehet linkelni az érdeklödök részére.

A Siphersh által már korábban is javasolt szétválasztás - tehát egy saját kategória létrehozása a nem-pszichedelikus anyagok témakörei számára - tényleg egyértelmübbé tenné az oldal profilját amellett, hogy az általános tájékoztatás is megmaradna. Úgyhogy ez irányba haladunk tovább.
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
mahadeva2007. október 13. 20:03
 
 
Re:119
ganon, volt már dolgod DMT-vel? Csak mert ha igen akkor érdekelne, hogy mégis mennyire hasonlít a kettő egymásra???
Előre is kösz :)
További kellemes estét!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
scp2007. október 13. 18:53
 
 
Próba cseresznye... ;)
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
Titti2007. október 13. 18:41
 
 
mindenkiért
szeretteimért
magamért
senkiért
magam ellen
mások ellen
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
authorized2007. október 13. 18:26
 
 
én is néztem "ezt az"ice-ot...elég kecsegtető árakkal bír white label
de nekem mégis valahogy nem okés,nagyon nyomott árak vannak
kérdés az,miért....
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
Titti2007. október 13. 18:25
 
 
én is szoktam önzetlen lenni, és amennyire megy próbálok is
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
authorized2007. október 13. 18:24
 
 
valaki próbálkozott már indoorba,Orange Buddal ill.power planttal?
valakinek van tapasztalata e téren?
písz
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!