 | 
Legfrissebb hozzászólások (773 - 782) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Jó hagyjuk!
Értem hogy ópiát, de a cikk sem azt írja, hogy ez miatt rohad el a kezén a hús.
Itt az egész (drog előállítás létezéséről van szó), amiről csak Mása beszélhetne talán. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | De én nem arról beszélek, hanem a videóról. Létezik ez a krokodil és tényleg ennyire durva vagy csak... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Mivel mdpv-ről beszélnek a magyar videóban és utána a már említett desomorfin hatásait mutogatják ezért természetesen nem igaz. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Most akkor igaz, vagy kamu az egész. Valaki azt írta hogy egy régi videó felvétel. Ha így van, akkor tényleg nem szabad egyetlen hírt sem elhinni a médiából, ami nem valóságos tényeken alapul. Azért durva ilyennel szórakozni. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | De valamitől leevődött a húsuk vagy nem? http://kuruc.info/r/2/82670/ Mert azért ezt beláthatjátok, hogy ez azért durva. Vagy túl maradi vagyok és az új trend ez lesz?Kinek lóg ki jobban a csontja? :o |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | deeptrip: "nikotin=mindenki tudja a következményeket. RC=senki se tudhatja a következményeket, így árulni őket nagyobb felelőtlenség, mint az amúgy méreg nikotint..."
Pont ez benne a morális paradoxon. Bizonyítottan mérgezö anyagot lehet árulni, feltételezetten mérgezö anyagot nem? Mintha az ismeretlenség lenne az elsödleges kritérium, nem pedig a mérgezö hatás!
És ha mondjuk azt feltételezzük, hogy az RC-k "ugyanannyira mérgezöek", mint a nikotin, akkor onnantól mi tesz különbséget a kettö között? Tegyük fel, hogy valaki kutatni kezdi a mefedron hosszú távú hatásait, és bebizonyítja róla, hogy rákkeltö. Onnantól tehát biztosan tudjuk a következményeit. Na és akkor majd visszacsinálják a betiltását és szabad lesz a piac? Csak rá kell majd írni a termékcsomagolásra, hogy "Halált okozhat"?
Az egész szerpolitika korrupt, részrehajló és indokolhatatlan. Csakis hatalmi eszközökkel fenntartható, mert semmi megérthetö és megértethetö logika nincs benne. Azért vannak/lesznek egyes szerek betiltva, mert tiltáspolitika van, és kész. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ha csupán a különféle felmerülő információ-forrásokat használom, mint aspektus-morfoló szereket, napi, akár többszöri gyakorisággal, akkor polytoxikomán vagyok-e? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | beszélgessünk a polytoxikomániáról. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | de most komolyan ebben élitek ki magatokat? hehehe tisztára mint valami vidéki kocsmában, ahun meg a politikát szidjákolják. szerintem meg kell említeni, de utat is kell mutatni. come on. |
| |  |  |  |

|