 | 
Legfrissebb hozzászólások (793 - 802) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Reggeli műsor fél 8kor, asszem tv2, (balatonparton, 2 műsorvezető, egyik rövid hajú szőke csaj, ha így beugrik vkinek) a riporter és egy szakértő kifejtette hogy a skandináv robbantásért a drogok tehetők felelőssé. Az az átkozott amfetamin ami már első használat során hidegvérű gyilkost varázsol az emberből. Bónusz riport (amit már nem bírtam megnézni, mert felcseszett agyilag 2perc alatt) pécsi lány drogtúladagolás 4 féle szertől. Ha valaki megtalálja a riportot, belinkelné, mert nem otthon vagyok. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Az ilyeneket súlyos százezrekkel kéne megb*szni, utána elmenne a kedvük az észosztástól... |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | | A csaj csak 4-MEC-ig tud elszámolni egy kézzel. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Az a "poén" hogy amit mutatnak videóban orosz srácról akinek már csak csont van a lába helyén, az a videó több éves és már láttam fenn neten :P Szerintem úgy válogatják össze a képi anyagokat egy-egy interjúhoz hogy felmennek az ilyen gore oldalakra, beírják a keresőbe hogy drug és az első 20 találatot windows movie makerrel összemontázsolják :D Szánalmas banda... nagyon hiteles az a két csaj is. Mondjuk azért azon nem gondolkoztak el egy kicsit hogy ez a sok "gyorsan ölő" szer használatát követően 18 év alatt se halt bele az a lány? :P nem mintha ettől nem lenne veszélyes, de úgy látszik mégse olyan "ott a drog az asztalon, elfordulsz, semmi, másik irányba nézel, szintén semmi, visszafordulsz és... BUMM meg is ölt a pakkon keresztül" típusú. Kész röhej. Aki hülye az meg... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Jah...belövök bármi szart, azt se tudom mi az és mivel van ütve, de azért egyből mehet a vénába aztán jajj nem tudtam mi történik velem...lehet nem kéne ilyeneket mondanom, de ők már a reménytelen mesterséges szelekció jelöltjei... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | A 4MEC-et persze belövöm ..... utánna meg sirok h lerohadt az ujjam... komolyan hihetetlen...
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Az egésznél már csak a szőke p*csa rosszabb, aki felkonferálja az egészet és kacsingat, hogy még a fogad is kihullhat tőle... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ennyi marhaságot összerakni 4 percen..., ez ám az igazi félretájékoztatás! looool...., le vagyok döbbenve; ebben már csak az a szomorúbb hogy pont egy ilyen "nézettebb" műsorban csinálják! |
| |  |  |  |

|