DAATH

A nyomorúság titka, hogy legyen időd azon merengeni, boldog vagy-e vagy sem.

George Bernard Shaw

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (83541 - 83550)

 
 
>>> Harcművészet és pszichedélia <<<
Hopax2006. október 24. 08:27
 
 
Hehe,én kobudoztam régen itt a művházban:)
 

 
 
>>> Harcművészet és pszichedélia <<<
metametta2006. október 24. 07:52
 
 
arra gondoltam még a fórumon felbuggyanó szottymorgások lecsillapítására, hogy játszunk oat, mint amit a kobudosok szoktak: ütőfákkal mérkőzzünk meg két csapatban. az ütőfa laticerrel van bevonva nem fáj, viszont vicces játék. legjobb hómezőn játszani, amikor az elszaladás is iszonyatos energiát vesz el.
koxi, és a tekerést leépítetted? pl lehetnél te az edző, ha már úgyis :)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
metametta2006. október 24. 07:34
 
 
meg még asztat is akartam mondani, hogy még ha azonis megy a kompetíció itten, hogy ki okosabb - vagy kinek van nagyobb szókincse, tapasztalata, ególegója, stb. - az jó.
mert az jobb verseny,
mint a ki tud zs kategóriásabban kipletykálni, leverni, hátbaszúrni, stb. mást.
az neeem jóóó ugyanis.

engem ezen a társaságon belül egyedül az lep meg, amikor operett hangulatot idéző pletykaáradat és barátai jönnek.
a többi nem lep meg, és nem is zavar.
a pletykálókkal pedig szivesen játszom dezinformációs játékokat.
olyat mint az a fülbesúgós, hogy direkt félrehallhatóan súgsz valamit a következő fülébe, a szó körbemegy és fexel a röhögéstől, amikor visszajut hozzád.

az idióta stílusom pedig akkor kerül elő, amikor egyesek beszólnak arra, hogy nagyképűség így-úgy amúgy írni, aztán persze beszólnak arra is amikor nem.
ezek az emberek személyesen is összejárnak partizni, engem kiközösítettek :) de ennek igazán örülök.
jó mulatást,n csámcsogást nekik.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
metametta2006. október 24. 07:25
 
 
az agy az set/setting - szerintem.
nekem volt már oan, hogy két papírt követően édes álomba merültem simán egy órára és utána is nagyon oda kellett figyelnem, hogy valami legyen... pedig előtte jó hosszú kihagyás volt és a papír is jó volt.
én meg azon csodálkozom, hogy ezt a cuccost egyáltalán van aki partizni használja, de ez már magánügy...
ők is a nagy fortyogó altudat generátorai.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
metametta2006. október 24. 07:19
 
 
beütött neki a műgyanta amivel kezelték a növényt.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
metametta2006. október 24. 07:11
 
 
helio*, ha már szóbajött a דעת
ez a kabbalában az életfán a chokmah - bölcsesség- és a binah - megértés - után következő szefíra, amely az ember szupertudatos érzéki tudását jelöli.

másrészt da'at átjáró egyfajta fehér lyukat, vagy féregjáratot is jelöl, amelyen át utazgatni lehet a belső világok és az univerzumok között.

nargile: igen, vibrátor is :)

soon: a te mondanivalód az, hogy csak akkor írsz, ha bántani/bántódni kell?

tetrahid: nem vagyok trendi szerintem.

hopax, cauldfield, többiek: jó azért, hogy van aki tud szépen repülni.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Cauldfield2006. október 24. 03:19
 
 
igazából mindenki nagyon szereti ezt a fórumot, és ez tök jó. és a fórummal együtt végső soron a többi fórumozót szereti, a témát, a tükröket, a formázást, a szembesülést - és magát azt hogy, itt emberek megtalálják egymást, adnak egymásnak. ez tök szép dolog, érték és öröm is.
azért ez az egész fórum tényleg valami. de az biztos hogy akadnak benne tényleg valamik.
és felettébb mosolygós, hogy mikor a Siphers meg a Tetra és mások itt mérgelődünk és hadakozunk esetleg, valójában ebből fakadóan tesszük. fontos viszont ezt látni, és tudni, hogy az egész játék; persze olykor nem árt elfeledni is, hogy aztán megtudhassuk újból, de már sokkal igazábban, mint korábban.
erről szól az emberi lét is, és az enteogén élmények is mutatnak ilyet. szóval még szép, hogy vannak ilyenek a fórumon, ne képedjen el senki, és mindenki becsülje meg a magáét, mert érdemes.
mindazonáltal tudom, hogy itt mindenki tudja ez az egész fórum egy baromi jó játék, és baromi jó itt ezen egymásmagunkkal játszani, semmi valós probléma nincs. még akkor is mindenki tudja, ha a játék kedvéért néha elfelejti. hisz ez is a játék része ugye.



-aztán eccer már csak elfogy az árnyék -ommm.

fáradok
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
rTyler2006. október 24. 02:32
 
 
ti hallottatok mar olyanrol, h a zoldet herkaval utik fel? vagy ilonkaval? mert most van egy ismerosom isemrose kornyeken olyan cumo, h egybehangzo velemeny: "baszki, mintha ilonkaztam volna, olyan komoly"

nem, nem mentem at a masik taborba, ez komoly kerdes :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
acid rain2006. október 24. 02:32
 
 
Öööö, az agyad szerintem setting, kb. mintha a hardver (setting) nem lenne elég jó a szoftverhez (set) :) De elég szubjektív, hogy mit hová sorolunk, szóval nem lényeg.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
acid rain2006. október 24. 02:30
 
 
"A pszichedelikus élmények felhízlalják az egót"

BULLSHIT! Akinek a pszichedelikus élmény hízlalja az egóját, az még éretlen magához az élményhez. Vagy simán rosszul használja a szert. Vö. buddhizmus, jóga - hízott egójú ember pl. egy láma?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!