 | 
Legfrissebb hozzászólások (923 - 942) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Fürdősót írnak mefedron helyett, 1150 cikkből 667-ben van Bath Salt , a többi meg csak feed vagy cikkelőzetes amennyire láttam.
Jó lenne látni mekkorát ugrott a fürdősók iránti kereslet mióta a mefit összzekapcsolták vele. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Velvet nagyon jól értesült lehet, hiszen úgy tünik, hogy a mefedront nem említik az eredeti cikkek. Google "Cynthia Palmer" "Fort Campbell": 1150 találat Google "Cynthia Palmer" "Fort Campbell" mephedrone: 3 találat (kommentek).
Kellett már valami horrorsztori, hogy betiltsák a designer drogokat az USA-ban is. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Ah, éppen ezt akartam belinkelni. Fájdalom, hogy mennyi fals hír van benne. Persze a velvet alapból senkiháziak által írt cikkeket közöl. Csakhogy elég sokan olvassák az ilyen szennyeket, és inkább ezt hiszik el... Szomorú... |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | Re: West Balkán hírháttér
2011.01. 16. "Kábítószert találtak a szombat éjszakai diszkótragédia egyik halálos áldozatának szervezetében - jelentette be Pintér Sándor belügyminiszter vasárnap, késő este tartott sajtótájékoztatóján."
2011.01.18. "A szombati diszkótragédia két áldozata is kábítószert fogyasztott, szervezetükben amfetaminszármazékot találtak - írja a Magyar Hírlap"
2011.02.28. "A West Balkán szórakozóhelyen történt januári tragédia három áldozata közül egyik sem fogyasztott drogot vagy alkoholt - Magyar Hírlap"
http://www.magyarhirlap.hu/belfold/helyreigazitasddd.html
Ki számolja meg, hogy összesen hány drogellenes fórum- és blogkomment született a közel másfél hónapos "kampány" alatt? Vajon hány médiában _nem_ fog megjelenni helyreigazítás? Utólag az emberek hány százaléka fog kábítószeres esetként visszaemlékezni a WB-tragédiára? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | martyrdom: A keddi designer drog konferencián Tistyán László beszélt a "bódulat marketingról", melyben az elsö lépés a potenciális érdeklödök elérése. A magyar közszolgálati és kereskedelmi csatornák ennek iskolapéldái: ingyenes marketingkampányt biztosítanak a beszállító weboldalak bemutatásával milliós nézöseregnek.
Ilyenkor vajon hol van Victorné Erdős Eszter, a "kábítószereket népszerűsítő oldalak" elleni fellépés nagy harcosa? Vagy hol van egy épkézláb médiapszichológus, nyílt levél a prevenciós szakmabeliektöl, panasztétel a médiatanácsnak, stb., stb.? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | nagyon vicces, a dilettáns média megint a fordítottját érte el, annak a bizonyos oldalnak a mai napon 4x több látogatója lett mint általában.. |
| |  |  |  |





 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Korrekt cikk, mondjuk az indexesek valszeg vágják a témát. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Úgylátszik a zöldönkívüli lények memóriáját is emészti valami. :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Lufeee a West Balkánban: >http://www.magyarhirlap.hu/belfold/nem_torodtek_a_vendeg_biztonsagaval.html
"Ami viszont megmagyarázhatatlan: a szakember a helyszíni szemlén a negyedik emeleten több dinitrogén-oxid palackot talált, mellette eldobált lufikkal."
Ohh, valóban megmagyarázhatatlan, hogy miért van gyk. minden bulihelyszínre lezsírozva az alkalmanként többszázezres bevételü lufiárusítás!
De ez a legjobb: "A dinitrogén-oxidot a szakirodalom kéjgáznak nevezi, amely színtelen, szagtalan, nem gyúlékony gáz, s kellemes, édeskés íze és szaga van."
Kétségbe vonom a cikkíró rövidtávú memóriájának épségét. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Itt van két link két cikkhez, szerintem érdemes elolvasni. Lehet újra szóba jöhet az ártalomcsökkentés a partiszcénában......és a kormány újabb szigorításokon gondolkodik.....és nem..., nem azokat szeretnék szigorúbban büntetni, akik műanyagból akarnak pályinkát főzni otthon :) http://drogriporter.hu/mediamonitor/ps_moha_hv
kellemes olvasgatást
Don Juan |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Hát igen a daath tudattalanul is hat! :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | deeptrip: Tetszik ez az általad is használt "szertárs" kifejezés, és némi Guglizás után úgy tünik, hogy ráadásul eredeti Daathos szlengszó (by mirda) :) |
| |  |  |  |

|