DAATH

Nem drogozom – én vagyok a drog.

Salvador Dalí

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (933 - 942)
 (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
kisyasa2011. február 23. 16:53
 
 
http://www.ckmagazin.info/droghezag-tervezett-orulet

Droghézag: tervezett őrület

Egy kis ízelítő a Cannabis Kultusz februári számából :)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Pupak2011. február 23. 12:50
 
 
http://www.nol.hu/lap/tudomany/20110223-kabito_divat__ot_ev_futamideju_dizajndrogo
k
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
saamaan2011. február 23. 01:41
 
 
Korrekt cikk, mondjuk az indexesek valszeg vágják a témát.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
deeptrip2011. február 22. 22:54
 
 
http://index.hu/belfold/2011/02/22/robbanas_volt_az_uj_pszichoaktiv_szerek_piacan/
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Buká2011. február 21. 18:33
 
 
Úgylátszik a zöldönkívüli lények memóriáját is emészti valami. :D
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Én+te+ö=gén2011. február 21. 17:38
 
 
Lufeee a West Balkánban:
>http://www.magyarhirlap.hu/belfold/nem_torodtek_a_vendeg_biztonsagaval.html

"Ami viszont megmagyarázhatatlan: a szakember a helyszíni szemlén a negyedik emeleten több dinitrogén-oxid palackot talált, mellette eldobált lufikkal."

Ohh, valóban megmagyarázhatatlan, hogy miért van gyk. minden bulihelyszínre lezsírozva az alkalmanként többszázezres bevételü lufiárusítás!

De ez a legjobb:
"A dinitrogén-oxidot a szakirodalom kéjgáznak nevezi, amely színtelen, szagtalan, nem gyúlékony gáz, s kellemes, édeskés íze és szaga van."

Kétségbe vonom a cikkíró rövidtávú memóriájának épségét.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
martyrdom2011. február 19. 15:59
 
 
http://index.hu/kulfold/2011/02/19/ossznepi_drogozas_miatt_marad_ki_jemen/
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Don_Juan2011. február 15. 15:50
 
 
Itt van két link két cikkhez, szerintem érdemes elolvasni. Lehet újra szóba jöhet az ártalomcsökkentés a partiszcénában......és a kormány újabb szigorításokon gondolkodik.....és nem..., nem azokat szeretnék szigorúbban büntetni, akik műanyagból akarnak pályinkát főzni otthon :)
http://drogriporter.hu/mediamonitor/ps_moha_hv

kellemes olvasgatást

Don Juan
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
deeptrip2011. február 10. 16:59
 
 
Hát igen a daath tudattalanul is hat! :)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Én+te+ö=gén2011. február 10. 15:41
 
 
deeptrip:
Tetszik ez az általad is használt "szertárs" kifejezés, és némi Guglizás után úgy tünik, hogy ráadásul eredeti Daathos szlengszó (by mirda) :)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 1924)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!