 | 
Legfrissebb hozzászólások (97501 - 97510)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Tsáó!
Nem tom jó felvetés-e (ezt majd eldöntik a reakciók), ha az újabban és már amúgy eléggé régóta katasztrofális ekipiacon kapható pl. kínai jeles (mind1 milyen színű) meg hasonló dolgokat új szintetikus(?) drogként tüntenténk fel?! Továbbmegyek...tudja, valaki ,hogy milyen alkotórészei vannak ennek a kamus kínaisnak? Miből van ez?????!
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Jimmykirály!
Először is ajánlanám figyelmedbe a daath-on található anyagismertetőket, másodszor ajánlanám figyelmedbe az anyagismertetők végén található "... birtoklását, fogyasztását, átadását és előállítását a törvény bünteti." mondatot!
Aza lényeg tudd mivelállsz szembe!
Mr.Tablettajelentő (Pillreporter)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | na hi!
mostlátom,hogy szövegmennyiség kategóriában is 14. lettem, hát úgy néz ki, ez a 14-es szám már az enyém. Pedig nem köt hozzá semmi. Na mind1, bár 6 hónap alatt ennyit írtam a fórumba?!
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Lehet, hogy félreérthető voltam. Visszaolvastam amgam, sé van benne ráció, hogy én votlam hibás. Egyébként nekem is ADSL-em van. Feltölteni kb 100kilóval szoktam, letölteni meg 400kilóval... egészen egyszerűen azért, mert ennyi a sávszélességem maximláis korlátja. Ha valamilyen programot futtatni szeeretnék az interneten (pl játék, vagy bármi, online tvnézés, vagy online video megtekintése) akkor korlátozom 30kilóra fel és a letöltésemet... Ez még beleférős kategória asszem :D
na de msot megyek aludni, mert ma sokat vizsgáztam a Zegyetemen :D
byebye allz! -gee- |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | maga a hiedelem az összefüggés :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szevasztok!
Sikerült elolvasnom a hozzászólásokat, amíg nem voltam netközelben és örömmel vettem tudomásul a Hard nevével fémjelzett ártalomcsökkentő faq beíndítását.
Nos, én is várom a végleges változatot, gondolom ez Gén aktivitásán is múlik...de, ha gondolod, Geriboy elküldheted a "vázlatokat" az emilemre. Most!
További sikeres anyagbeszerzést és fordítást kívánok a prodzsekt elkészítéséhez.
Mr.Piller
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ha válaszokat akarsz & komolyan érdekel a dolog, olvasd el a fórumot! ..minden benne van ami kelleni fog az első eresztéshez. ez a 10 fok, ez bizonyos fajoknál igaz csak, de szerintem ne ezzel kezd. a suspenzióval kapcsolatban: igen lehet házilag. meddig jó a suspi? ha bedobod a fecsit a frigóba, 1/2 évig tuti életképes marad... nálam legalábbis működött. (szerintem tovább is eláll)
(=embrió=) és a kullancsok közül nem nő kalap? ha ilyen van az tuti kuka? & ha szétszednéd és a belsejét betakarnád, vagy belül is ilyen ribizlis? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Egyébként biztos van olyan, hogy betépett állapotban az ember meglát valamit, ráérez valamire, ami utána segíti a józan meditációjában. Sőt, az is biztos, hogy betépve ~meditálva az ember eljuthat mindenféle érdekes tudatszintre, meg ily módon is gazdagíthatja magát, jót tehet magával. Csak szerintem ez nem az a meditáció, ami a jógában van, amit a buddhisták, hinduk űznek. A mantrákat sem változtathatja meg az ember akárhogy, hogy ugyanolyan hatást érjen el vele, mert azok a szavak, a hanglejtés, az egész át van itatva már sok-sok ember által, azok bejárt utak. Azt nem mondom, hogy nem jó új ösvényeket vágni, sőt, ez tök izgi dolog, és nagyonis individuális, ami szerintem jó - csak ez az út, és ahova vezet nem biztos azonos a tradicionális úttal. Persze ez nem baj, sőt; hogyha neked otthon a semmiből hirtelen az ugrik be, hogy na most ezt a dolgot amit máshonnan ismerek és eszembe jutott alkalmazom a most végzett dologgal, és ráadásul utána úgyérzed, jól hatott rád az egész - biztos nem véletlen. Persze mindezt óvatosan vélekedve, a tapogatózással együttjáró alázatossággal kell tenni szerintem - hogy ezek az intuitív sugallatok minél kevésbé keveredjenek tisztátlan dolgokkal. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | OFF: (Hard) Ja,már úgy hiányoztam mi?! ON: Legjobb tudomásom szerint még mindig nincs Ecstasy tabletta a piacon...nálunk.
Lassan komolyan fogom gondolni ezt a Holland utat. Majd adok én nektek Ecstasy tablettát! :)
Na, ez csak vicc volt...:)
Na, Gén, aktivizáld magad! :)
Pillcsi
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Mint régi forumozó és gyakorlott gombatermesztő (na ez nagyképű kijelentés volt). Kérdezném mi a különbség a gomba és a zöld hatása között. Szeretném kipróbálni de ehhez érdemes belefogni a termesztésbe ? Tehát az első kérdés hogyan fogjak bele és mit kapok pluszt tőle ? Tud valaki segíteni ? Magok ,leírás ,tippek ?? |
| |  |  |  |

|