 | 
Legfrissebb hozzászólások (107411 - 107420)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | a "kert gyönyöreit" gondolok itt most hortenzia-ra,Lobelia,Macskamenta,Golgotavirág esetleg Komló (ami eléggé felkeltette az érdeklődésem) őket mikor lehet aratni/mennyi idős korukba kerülnek fogyasztható állapotba? |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szerintem ha elég gipszet raksz hozzá még a falon is megálnak a kismacskák ,ez határozott előny :)))
Én olyan jókat szórakozom a saját hozzászólásaimon ti nem ?? :)) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | elcsesztem:5000FT/100liter ár-a virágpiaci ár |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | hajrá Jimi én szurkolok neked!!!!! utsoból lesznek az elsők:) én simán szárítok rácson. ha belegondolok miért is tartanám hónapokig.....nem? amúgy a vermikulit tényleges ára aszem 40FT/liter. ugyanis a szigetszentmiklósi virágpiacon lehet venni 5000ft/liter áron. a próbléma csak annyi hogy oda csak kereskedők léphetnek be ,igazolvánnyal-vagy tagságival.......basszák meg.
feldobok egy témát: a rozshoz a befőttes üvegbe teszek egy késhegynyi gipszet. olvastam valahol,csak nem tudom minek kellhet? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | En jobban szeretek pipabol natur szivni mint jointbol, foleg hogy en nem dohanyzom.Ha nincs keznel rendes pipa en muanyag flakonbol szoktam sima pipat vagy vizipipat csinalni, attol fugg hogy mi van keznel, jol mukodik de nem olyan jol nez ki ,inkabb csak amolyan takolmany:) Mikor uvegbol csinal valaki pipat es lyukat fur az uvegbe, azt mivel csinalja? furoval? nem reped be tole az uveg? Mivel mostanaban a szivas nalam hatterbe szorult es valamivel elkell utni az idot, elhataroztam hogy barkacsolok par pipat:) Tudja valaki hogy a gravity bong milyen elven mukodik? Egyebkent azis nagyon jo amikor a vizipipat viz helyett jegkockakkal toltod meg, nagyon jol lehuti a fustot, en nagyon szeretem, valamint ha sima pipa jo hovezeto anyagbol keszult (peldaul rez) lefekteted es oszzezuzott jeggel betakarod a csovet, de a szipka es a pipa feje szabadon marad es ugy szivod, peldaul asztalrol kilog a szipkaja, de azis jo ha csak szivas elott a jeg alatt tartod. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sokszor a kettő összefügg, sőt, néha ugyanazt jelenti. A társadalom sem független ezektől a dolgoktól, ott kollektív módon bukkannak fel ezek az őrületek.
Igen, pont erre gondoltam: Buddha
344. Aki megszabadult a vágyaktól, és örvend a magánynak, de később újra visszatér régi életébe, régi vágyaihoz, arról az emberek elmondhatják: Kiszabadult, de visszatért börtönébe."
:) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ez igaz. Csak az a kérdés, hogy az emberek vajon felül tudnak-e teljesen emelkedni valaha is ezeken a korlátokon, vagy a korlátgyártáson. Illetve ha ezt megteszik, akkor nevezhetők-e még embernek? Szerintem ebben a kérdésben tér el a véleményünk. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sad: "Tehát a gének "sérülésében" sztem igen nagy szerepe lehet bizonyos pszichotróp, vagy bármilyen más anyagok fogyasztásának"
Sajnos te is benyelted és terjeszted az évtizedes drogellenes propagandát.
Mi az hogy "sérülés", "igen nagy", "bizonyos" meg "bármilyen más"? Nem tehetsz farmakogenetikai ok-okozati állításokat "sztem" alapon. Ezeket vagy farmakogenetikai kísérletek eredményei alapján lehet tenni, vagy sehogy.
Az LSD kromoszómakárosítása c. mítosz 1967-böl a talidomid-deformált gyerekek esete miatt kapott szárnyakat, egyetlen(!) kromoszómakárosult páciens esetét szétkürtölve. 4 évvel és 68 tanulmánnyal késöbb a végkövetkeztetés: "From our own work and from a review of the literature, we believe that pure LSD ingested in moderate doses does not damage chromosomes in vivo, does not cause detectable genetic damage, and is not a teratogen or a carcinogen in man."
A kannabisz kromoszómakárosítása c. mítosz leginkább a 80-as évek elejéröl Nahas tanulmányán alapul, amit a sok módszertani bírálat miatt Nahas visszavont 1983-ban. Korábban egy 1975-ös hosszútávú jamaikai NIMH-felmérés és egy rövidtávú USA felmérés sem talált kromoszómakárosodást a felhasználókban.
A terhesség korai szakaszában minden "extra" szer magától értetödöen ellenjavallt.
Az irracionális drogfélelmek nem racionalizálhatók természettudományos alapokra. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Korlátok nélkül érezni magad és korlátok nélkül lenni két különböző dolog. És sajnos csak az utóbbi esetben nem érhetik az embert kellemetlen meglepetések (pl újabb korlátokba ütközés). Szerintem a korlátokra fel kell készülni. Persze lehet, hogy ezt már csak az ártalomcsökkentő pragmatizmus korlátoltsága mondatja velem :) |
| |  |  |  |

|