DAATH

Előrebocsátom, hogy a pszichiátria a világon mindenütt a rendőrség szerepét játssza. Visszatereli mindazokat, akik véletlenül rájöttek arra, hogy másként is lehet látni a világot, mint úgy, ahogy megtanítottak bennünket.

Feldmár András

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (12241 - 12250)

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
ppnqdd2013. május 10. 22:45
 
 
Szerintem kéne valami hiperelrettentő központi prevenció is, az lenne a legjobb, én érzem :D.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Assamoa2013. május 10. 19:13
 
 
Mifolyikittgyöngyösön!
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
ppnqdd2013. május 10. 18:40
 
 
Atyaúristenmárna!
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
uncensored2013. május 9. 19:54
 
 
JÉZUS FASZA!!
mi lesz itt...
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Püspök Ferenc2013. május 9. 17:49
 
 
szép csendben világhírű a magyar dubtechno. mondjuk, érdekel 3 ezer embert a világon, de mégis:

http://www.youtube.com/watch?v=c2jFeqSbXIQ&list=UUQQNttIGaPNCR_95ObKrAJg
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
Én+te+ö=gén2013. május 9. 16:46
 
 
Frissen megjelent magyar kiadás:

Stanislav Grof: LSD pszichoterápia

Oriold és Társai Kiadó
Kiadás éve: 2013
ISBN 978-963-9771-90-1
Ár: 5500ft

http://hu.orioldbooks.com/2013/05/lsd-pszichoterapia.html

Stanislav Grof dr. kutató-orvos, pszichoterapeuta, a 60-as években a Prágai Pszichiátriai Intézetben, Csehszlovákiában kezdte LSD kutatásait, melynek eredményeit sikeresen integrálta lélekgyógyító gyakorlatába.

Az LSD pszichoterápia izgalmas és provokatív mű, ami az emberi tudat, az érzékelés és a valóság természetével kapcsolatos kérdéseket is felvet. Grof forradalmian új lélektanának megalkotása által, valamint a „nem szokványos tudatállapotok pszichológusaként”, a spirituális krízisek demedikalizálásának úttörőjeként írta be magát a lélektan történetébe. Grof kutatásaira építve az emberi elme, a tudat és a tudattalan újszerű térképét vázolja fel, amiben helyet kapnak a módosult tudatállapotok, a transzcendens tapasztalások, a pre- és perinatális (születés előtti és születés körüli) élmények, a faji, a kollektív és a filogenetikus emlékek, az archetipális képek vagy akár a sámáni transzállapotok illetve a halálközeli élmények is. Az LSD pszichoterápia könyv Grof transzperszonális pszichológiájának az alapvetését képezi, egyszerre tudományos igényű mű illetve kaleidoszkópszerű olvasói kalandra hívó szöveg, ami a lélek mélyrétegeit tárja fel az érdeklődők előtt.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Én+te+ö=gén2013. május 9. 13:53
 
 
vacsad:
:) Hát igen - ennyi erövel a "napi 1,5 liter kóla elfogyasztása", "szeszes ital fogyasztása" és "napi 1,5 liter ásványvíz elfogyasztása" tételeket is összevonhatták volna egyetlen "ivás" gyüjtöfogalommá.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
vacsad2013. május 9. 11:28
 
 
Részlet a hamarosan használatba kerülő "erkölcstan" tankönyvek egyikéből:
"A fiatalok érzik, hogy nincs rend és közbiztonság körülöttük a világban. Erre jó példa, amikor a gyerekek csak kísérettel közlekedhetnek a lakásuk és az iskola között. Az egyház értéket, rendet, biztonságot nyújtó közösségével viszont kevesen keresik a kapcsolatot. A szekták és drogárusok kihasználják azt a lehetőséget, hogy a fiatalok társra, szórakozásra vágynak."
Illetve egy másikból:
"Állítsátok sorrendbe a füzetben a káros tevékenységeket a hatásuk mértéke szerint! Dohányzás, túrázás, napi 1,5 liter kóla elfogyasztása, biciklizés, szeszes ital fogyasztása, napi öt óra internetezés, napi 1,5 liter ásványvíz elfogyasztása, drogozás, napi öt óra tévézés, heti három alkalommal főzelék fogyasztása, horrorfilmek nézése, napi hét óra alvás."
Van valamiféle retro-ízű bája ennek a "drogozás" fogalomnak, nemde?
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Én+te+ö=gén2013. május 9. 10:24
 
 
Ma este 19 órától tehát Pszicho-Aktivitás elöadás:
https://www.facebook.com/events/597320166963460/
 

 
 
>>> A drogprobléma <<<
gardenofeden12002013. május 8. 23:05
 
 
Annyira kellemetlen ez a dolog. Amikor a pszichiáterhez mentem akkor is egyik kezemmel kapaszkodtam az ajtófélfába hogy márpedig én oda be nem teszem, nagyon nehéz volt rávenni magam, és végülis rendes volt az orvos csak nem mertem neki beszélni semmiről, írt egy doboz Atarax-ot és ennyi. Milyen formában lehetne megoldani ezt hogy kapcsolatba lépni egy itteni pszichológus végzettségű emberrel. Interneten keresztül lehetséges ez szerintetek ?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!