 | 
Legfrissebb hozzászólások (14451 - 14460)


 |  |  | | | |  |  |  | | "Formailag a Fókuszpont a Emberi Erőforrások Minisztériumának (EMMI) háttérintézménye, költségvetése jelentős részét ettől a minisztériumtól kapja."
Hmm, ezt eddig nem tudtam, pedig a Fókuszpontot a 2004-es alapítása óta ismerem! Vajon mostanában nyúlta le öket a Folytonosan Névváltoztató Minisztérium? Sajnálatos ez a kapcsolódás, mert szakmailag tényleg jó a Fókuszpont színvonala az erös EMCDDA-kollaboráció miatt - ezt valóban nem kellene politikai okokból lerontani. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | hemplar: Gondolom az importált koffeinezett üdítöitalokra, mint pl. a Dr.Pepper, nem vonatkozik az Uniós gyártási maximum (32 mg/100 ml), sem a koffeinmennyiség feltüntetési kötelezettsége, ezért erösebbek.
A Mountain Dew-val én is megjártam az USA-ban annó, fél éjszakán át nem tudtam elaludni töle, ami gáz volt a másnap reggeli TOEFL-teszt elött :)
A literes szürke Tescos energiaital viszont kifejezetten pancsolt méreg, fél litertöl már fejfájás, stb.
Az egyes energiaitalokban szereplö E211 adalékanyag (nátrium-benzoát) a C-vitaminnal együtt karcinogén hatású, úgyhogy ez egy elkerülendö kombináció. |
| |  |  |  |



 |  |  | | | |  |  |  | | Ha minosegi MDMA-rol josz le, akkor nem annyira megterhelo. Ertem ezalatt a deresziot, a szorongasokat. Inkabb agyilag leszel tompa, olyan mintha nem aludtal volna vagy 1-2 napja. Azok meg szerintem szar bogyok voltak, ha fel orat hatott es kiment a hatasa. Nekem csak eltunt az a varazs, amit az elso 4-5 alkalom adott. Mostanaban inkabb csak porget es egy kis euforiat ad.
Visszaterve meg a regebbi hozzaszolasomhoz, a szivemmel kapcsolatban. Gondolkodtam azon is, hogy panik roham is lehet. Meg nem volt idom elmenni vizsgalatra, de ti mit gondoltok rola? Olvastam, hogy egy erosebb panik rohamtol is erezhetsz szurast a mellkasban.
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Ja persze hozzátenném, hogy mindez gyomorból felszívódva. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szia, én próbáltam a kivonatot. Úgy emlékszem, max. 300-400 mg-ot egyszerre(nem esküdnék meg rá). Ha valami nagy és látványos dologra vágynál, felejtős. Ha azonban hasonló a stílusod, mint az enyém, akkor részed lehet egy igen "természetes karakterű" szundikálós, éber-álom szerű kitekintésben. Nem igazán tudnám semmihez sem hasonlítani..különlegesnek és elég biztonságosnak tartom. Nem tapasztaltam mellékhatásokat, vagy komolyabb vérnyomás ingadozást. |
| |  |  |  |

|