DAATH

Semmilyen hatalom, legyen akár egyházi, akár világi, nem tűrheti el annak megértését, hogy mindannyian Isten vagyunk álruhában, és hogy legbelső, legkülső, legvégső Énünk halhatatlan. Ezért kellett Jézussal is végezniük.

Alan W. Watts

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (1513 - 1532)
 (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Funkbwoy2009. január 27. 12:20
 
 
Hehe ez tenyleg aranyos 8-)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
deeptrip2009. január 27. 02:46
 
 
"Jelenleg a drogpénz az egyetlen rendelkezésre álló likvid befektetési tőke."

:D
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Én+te+ö=gén2009. január 25. 16:12
 
 
http://www.kekpont.hu/hu/flyer/speed.swf

"Az ecstasy (...) Gyakori összetevöje az LSD (...)"

Nemáááá! Ekkora dezinfót, és pont a KékPonttól?!
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
saamaan2009. január 24. 19:18
 
 
http://index.hu/gazdasag/vilag/drogbank0124/

és akkor ugye mindenkinek jusson eszébe a neurománc, ahol a készpénzt már csak az alvilág fogadja el...
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
almamag2009. január 24. 18:48
 
 
aha teletabi, szóval kokain... :D

http://index.hu/politika/bulvar/obahero0124/

üdv A.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Ajtóablak2009. január 24. 16:41
 
 
http://nol.hu/belfold/lap-20090124-20090124-43
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Airborn2009. január 20. 22:48
 
 
http://href.hu/x/7ymi

"hát a készülék nyilván arra jó, amire kitalálták"
mondja az után, h nem működött :D

"úgyhogy én alkohollal nem próbáltam"
ezt így hangsúlyozza, h alkohollal nem...akkor mivel próbálta? :D
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Starchild2009. január 16. 20:36
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=vhgoXZDA7ig

Jó drogok, rossz drogok:)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Álommanó2009. január 15. 14:23
 
 
Na igen, az origós hozzászólások megérdemelnének egy pszichiátriai tanulmányt:)

A legjobbak a tudományos hírek, mikor az első három hozzászólásban valaki elkezd gyurcsányozni.

Gondolom az történt, hogy a normális moderálás hiánya miatt legtöbben már egyáltalán nem is írnak a fórumra, csak az a 20-30 ember, akit nem zavar ez a színvonal.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
cli_hlt2009. január 15. 10:29
 
 
Elolvastam a hozzászólásokat, lehet, hogy nem kellett volna, csak majmozzák, meg hülyézik egymást az emberek, egyik aszongya, hogy egyáltalán nem is ártalmas, a másik meg harcigáztanulmányt kopipésztel be, ezután megbeszélik, hogy kit kellene fejbelőni. Csodás. Csupa kultúrált vita, meg logikus érvelés az egész.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Álommanó2009. január 15. 03:44
 
 
http://www.origo.hu/itthon/20090114-drogstrategia.html


 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
deeptrip2009. január 9. 17:41
 
 
Tester mivel a rendőröknek csak vadkender jut, ezért muszáj!
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
tester2009. január 9. 17:33
 
 
denisonia rendőrei is képben vannak, bizonyára a rendőrségi szakértőjük rajzolhatta.

Eszerint a porzós kender leveleit és magjait(?) szívják arrafelé.

http://www.denisonia.com/police/Drug_files/Image28.gif
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Starchild2009. január 7. 11:54
 
 
sima cigi van a kezében...:P
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
foxey2009. január 7. 11:02
 
 
saamaan:

isszonyú nagy
ha igaz
ha nem
betegre nevettem
magam a képeken :D:D:D
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
saamaan2009. január 7. 02:57
 
 
http://versus.blog.hu/2009/01/06/a_fuvezo_barack_obama
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
ydl2009. január 5. 18:04
 
 
http://nol.hu/lap/mo/lap-20090105-20090105-16

Érdekes :)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Airborn2009. január 5. 09:53
 
 
kb :D
vagy akinek bejön az drogozik, aki fél tőle, az nem :D
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
cli_hlt2009. január 5. 08:13
 
 
...hogyan mondjuk el bonyolultan, hogy aki akar, az drogozik, aki nem akar, az nem XD
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Airborn2009. január 5. 01:15
 
 
Magasabb IQ, túlzott alkoholfogyasztás
http://href.hu/x/7tey

Kiből lesz rendszeres drogfogyasztó?
http://href.hu/x/7tez
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 1924)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!