 | 
Legfrissebb hozzászólások (15776 - 15785)


 |  |  | | | |  |  |  | | Álmomban egy napsütötte dimbes-dombos vidéken voltam sok baráttal. Elvoltunk ott, míg be nem feküdtem egy kis házikóba, ahol mások is voltak. El akartam aludni. X is ott volt, később bejött egy cigány család is. Aztán valahogy egyszerre voltam ott ahogyan fekszem, és kint is a mezőn a fűben fekve. Y masszírozott. A halántékom felett járt a keze amikor úgy éreztem hogy benyúl az ujjaival a fejembe és mintha megragadta volna a lelkemet, majd nagyot lendített rajta és egyszerűen kirepültem., suhantam a levegőben. A következő kép az, hogy kirohanok a házból és veszettül ordítok mint egy állat. Sok ember jött lefelé a domboldalon, de ott sem lassítottam, mint egy elmebeteg szaladtam és megállás nélkül egyre magasabb hangon sikoltoztam. Ekkor csatlakozott hozzám Z is, ugyanilyen tempóban, és ő is sikoltozott . Ahogy futottunk fel a domboldalon a fák felé elsötétedett az égbolt, mintha vihar készülődne, de amikor felnéztem nem fellegeket láttam, hanem nagyon sok szárnyat amint ezernyi fekete madár gyorsan szeli a levegőt mely rezgett a sok károgó hangtól. Ahogy futottam,olybá tűnt nem is össze-vissza ordítozok, mintha varjú lettem volna. Ekkor eszembe jutott, hogy már varjúvá avattak az előbb
és én tulajdonképpen most repülök. Felébredtem mert hugyozni kellett b@zdmeg |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Utánanéztem a májproblémának: A beszámolók alapján az jött le nekem, hogy azoknál áll ennek a veszélye fenn akiknek alapból problémás a májenzim szintjük/amúgy is károsító hatásoknak van kitéve a májuk. Nem szeretnék általánosítani, de ez a tapasztalat megfogott:
"I have been taking kratom for about 2 years everyday with a week every other month not taking it in order to avoid building a tolerance, about an ounce a day (which seems like alot but it cost about 2 dollars if your buying in bulk). I was using your basic indo kratom powder from a regular supplier - I was def. concerned that taking kratom every day may have had a negative effect on my liver/kidneys, reading some of these posts made me a bit nervous. I went to get some blood work done, full physical ect.. The results came back and my doctor was very happy- My blood was a better than normal (since my last examine) - in the good -very good range for liver, and good range for kidney. I also had a great check up with nothing bad going on in my body.. cholesterol levels low, electrolytes high, which was great news and a huge relief!! I am thinking taking the kratom actually helped me seeing that things improved over two years with nothing else changing accept taking kratom regularly. I know it has a ton of antioxidants and what not but there is not alot of actual proof of its usefulness in your body. The thing that may make the difference is that I have in this time only used, kratom, kava (every month on and off) and kanna (once in awhile). No alcohol or drugs (seriously.., kratom helps me to stay level headed and keeps me from not wanting to do anything else- drug or alcohol its amazing)"
A lényeg azon van, hogy mást nem fogyasztott mellé és hosszú idejű high dose használat se hozta elő a májkárosodást, sőt a vértesztje is kitűnő lett!
Végszónak egy tanulmány: http://www.unodc.org/unodc/en/data-and-analysis/bulletin/bulletin_1975-01-01_3_pag e003.html
Mindenki döntse el hogy és mit fogyaszt, de egy biztos, a mértékletesség sose fog megártani! :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | #6478 en is errol a felnirol szeretnek tobbet tudni. ismeros szerint klasszik mdma feeling, de masok tapasztalatara is kivancsi lennek. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Azt hiszem pontos dokumentáció nincs arról, hogy hosszú-hosszú évtizedek alatt a napi fogyasztás okoz-e szervi károsodást, de a feltételezések szerint igen. A májat kb. annyira károsítja, mint a sör. Szóval nem különösen vészes, ráadásul aki sörös, az tuti minden nap iszik, és időközönként felönt a garatra is. Ha Kratom mellett rendszeren iszol, az összegződhet!
A székszorulással vigyázni kell! Akár aranyeret is okozhat. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ez az igazi élmény öregem, nem a szintetikus RC-kel való bohóckodás. Lenyomtam 5 magot, utána olyan rosszul voltam, mint még soha életemben, ez aztán tényleg semmihez sem hasonlítható. Egy ilyen élmény után fekszel az ágyban, kezd visszatérni az irányítás és úgy vagy vele, hogy köszi szépen, jól működik ez a világ, ahogy van...kuss, tegyük, amit kell. De talán tényleg ez is a lényege, mármint hogy az ember rájöjjön, hogy azért lehet vannak nála erősebb "hatalmak", pl 5 pici mag?!-ban?! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: babakék Logó: szellem Forma: szellem
"6432.
http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=29560
inkább kék ez mint lila,ha erről van szó :D
techman"
Sziasztok!
Fenti hozzászólással kapcsolatosan tudtok nekem segiteni. Tabi pontosan úgy néz ki, mint a linken látható. Tapasztalata esetleg valakinek?
Köszönöm előre is!
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | két érdekes álomrészlettel szolgálnék,
1. álom közben, rájöttem, hogy álmodok, és hogy bizonyítsam, puszta kézzel betörtem egy falat. kijelentettem, hogy ennek semmi értelme, meg amúgy az élet se az értelemről szól, rögtön ezután felébredtem.
2. az utcán láttam egy érdekes fejű és testalkatú urat, aki pszichikus képességekkel bírt. megálltam előtte, mire rajzolt a kezével a térbe egy fehér-lila fénygömböt, ami gyorsan felerősödött, amire elzsibbadtam, majd összecsuklottam, és nagyon kellemes gyógyító energia áradt keresztül rajtam. |
| |  |  |  |


|