 | 
Legfrissebb hozzászólások (1823 - 1832) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Szerintem meg az olyan idióta turistákat kéne betiltani, akik képtelenek kultúráltan használni a pszichedelikumokat, és bármit bekajálnak pillanyatni örömszerzés céljából, anélkül, hogy bármiféle előismerettel rendelkeznének az adott anyagról.Nem csodálom, hogy tele van már velük a tökük a hollandoknak.Csak nem fer, hogy megint az ártatlan többséget súlytja a törvény...:( |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Kicsit szerintem is vad, hogy friss gombát vehetsz és elviheted... egy ott járőröző rendőr, akivel elbeszélgettünk, azt mondta, hogy minden héten van a körzetében valami halálos baleset a felelőtlen használat miatt. Nekünk azt mondta, hogy inkább menjünk be egy shopba és szívjunk valami jóféle hasist :D
Most már sajnálom, hogy kihagytam, mikor ott voltunk :( Kalap úrhoz még nem volt szerencsém, és nagyon szépek voltak a friss lédús egyedek :) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Áttérnek a britek a kokainra?
A sajtó félreveztő cikkeire reagáló programunkban az InfoRádiónak írtunk egy angliai hír kapcsán.
http://href.hu/x/3twx
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Igazából nem tudom:D véletlenűl találtam rá...és érdekesnek is találtam...de hogy mért?:D Egy a lényeg,hogy ezek hülyék és csak azért "gonosz" a vodka...velük:D (azért idézőjelben gonosz mert parafenomén enteogén fenomén is már megmondta,hogy sosem az anyag hanem az ember a hibás..és ez igaz)
Meg azért ez szomorú leginkább,hogy mennyi értelmetlen élet... akarom mondani egyértelmű: önpusztítás Nem tudnak lassan önt pusztítani... kár,hogy ez nem igazán ebbe a topicba való:D ide sikerült... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | és ez mi? valami fantázia regény? :D |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nah igen, én is elég nagy ellentmondásnak tartom ezt az egészet. Ráadásul rosszul vagyok a törvényhozók képmutatásától: igazi keresztes hadjáratot folytatnak a drogok ellen, amiket kikiálltottak minden rossz forrásának, közben sokuk literszámra vedeli az alkoholt, ami szerintem sokkal hajlamosabb kifordítani az embereket önmagukból, és agresszívvá tenni mint akármelyik drog,szétcseszheti az ember máját,agyát, ráadásul igen addiktív szer. Persze sokan hivatkoznak arra, hogy az alkohol már régóta beépült a nyugati kultúrába, és ezért tűrik meg. Ahhoz képest azonban,hogy milyen régóta a kultúránk része,elég nagy szégyen szerintem, hogy még mindig nem sikerült megtanulnunk kellő tisztelettel, és odafigyeléssel használni. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Ma reggel vártam a buszra. A buszmegállóban egy negyven-hatvan közötti, feltehetőleg házaspár (azért 40-60 közötti, mert annyira szét voltak csúszva, hogy nem tudtam megállapítani életkorukat) épp a reggeli fejenként feles várda+kávé+cigi kombójukat nyomták, buszra várva. Velük volt a nő kisfia (biztos az volt, mondott neki egyértelmű dolgokat: "most szidnám anyád ha nem én lennék" vagy valami hasonló jelentésűt). A kisfiú értelmi fogyatékos volt, borzasztó kancsal illetve az egyik keze is torz volt... Együtt mentek orvoshoz, a nő folyamatosan ordibált a gyerekével a buszon is stb. A fickó pedig kétszer esett el a buszon, míg elért egy szabad helyig (valószínűleg nem az első felese volt 8 óra magasságában). Feltehetőleg a nő dohányzott és alkoholizált terhessége alatt, hiszen ránézésre is csúnyán leépült alkesz volt a fickóval együtt, a gyerek meg vagy 5 éves. Szóval nagyon érdekesnek találom ezt: a terhesség kezdeti szakaszán fogyasztott LSD, marihuána és ecstasy nem károsította a gyerekeket (vagyis a "Halvány-kékfény" szerint drogfüggőként jöttek a világra stb.), jó oké csináljanak belőle műsort, hogy herkás gyerekek születnek... De akkor talán lehetne egy műsor arról is, hogy hány olyan "félresikerült" gyerek van Magyarországon és a világon, akik az alkohol miatt mentek szét. Persze nem kellene meglepődnöm, a pia az be van védve ebben a kultúrában, de akkor is. Jól esett volna lekeverni a nőnek két marha nagy taslit, annyira felidegesített. Úgy beszélt, törődött saját gyerekével, mint egy darab szarral, és akkor még szépen fogalmaztam, holott ő tehet róla valószínűleg, hogy a csemetéje nem szép, okos, értelmes és alkalmas teljes értékű életre... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ezzel csak az a baj, hogy általában az ebmereket könnyebb félrevezetni, mint utána "visszavezetni" :( |
| |  |  |  |

|