DAATH

Számomra ez az átlagember alapvetően hősi jellemvonása; nemet mond a zsarnoknak, majd szenvtelenül tűri az ellenállás következményeit.

Philip K. Dick

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (23736 - 23745)

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
akosmakos2011. június 23. 15:39
 
 
cli hlt!

Tessék, erről beszéltem:
http://www.bitepito.hu/pir/pir.php?selectedarticleid=218

Azt hiszem itt világosan látszik, hogy nem mindegy milyen anyagról beszélünk...
 

 
 
>>> ---Ketamin--- <<<
hagyma úr2011. június 23. 15:01
 
 
Vasárnap újra használtam a ketamint, előtte a városligeti Sasha|Digweed|Zabiela partyn 2009 augusztusában.

Számomra a ketamin leginkább a gáz flash-hez hasonlítható, hosszabb tartammal és lufival/szifonnal való küzdés nélkül. Ennek a fő ismérve, hogy ott ér véget, ahol kezdődik. A használat számomra megdöbbentő eredményeket produkált, és tisztába kerültem az ilyenkor fennálló lehetőségekkel. Szembetűnő tapasztalat egy csekélyebb mennyiségtől, amit a barátommal úgy írtunk le, hogy mintha több ember állna a rendelkezésünkre, mikor tervezünk, véleményt képzünk vagy csak vizsgálódunk. Kicsit olyan, mint az önazonosság, egyéniesség halványításán keresztül több emberként működni, mintha egy 4 fős staff lenne segítségünkre fejenként, de leginkább az egyetemesség. Ezen a spangli csak segít (ahogy szokott), de egy bizonyos határ után már betépés van, és "hát ja", meg "pfff", mikoris belefeledkezünk a gondolatokba, és az ezáltal bekövetkező reaktív mikrosokk következtében elveszítjük a fonalat, ez a az ica mellé sem sokkal másabb. Szerencsére felvételen rögzítettük a történteket, amiről eddig is csak szó volt, mégsem történt meg soha. 1-2 óra múlva, kissé kitisztulva a fűtől, kétszeresére fokozva a ketamin első - kulcshegynyi - használati mennyiségét a következő T után már olyan emlékek, tapasztalatok jöttek fel, amelyeket már 4 éve elfelejtettem, illetve mintha egy lezárt kerítést nyitottak volna fel, és már megint lehet használni az adott területet. Példátlan módon megfogant az elhatározás, hogy leszállok a döglött lóról, és felfüggesztem az összes szer használatát, mivel "visszakaptam amit elvettek tőlem". Elég érdekes érzés, azóta nem használok semmit, amire a 7 éves szerhasználói karrierem során sem sokszor, de a közelmúltban sem, sok hónapja nem volt példa. Az eddigiek szerint az összes szert kontroll alatt pár havonta, néha 2-3 hetente használtam, kivéve a füvet amit minden nap, vasárnapig is kb. három hete minden nap, előtte megszakad a folyamatosság mert becsúszott 1 nap szünet. :)

Szóval talán életem legpozitívabb szerhasználatán vagyok túl, és nagyon jól érzem magam! Remélem fellendül a topik is, mert nekem most sokat segített a ketamin, és hiszek benne, hogy valamennyi szerhasználó életében várva várt pozitív fordulatot eredményezhet! Mivel ez rólam szól, nem tartozom az ígérettel, de felajánlom, hogy amennyiben vége szakad az absztinenciámnak, itt jelezni fogom, hogy lássátok haladok-e, illetve motiváljam társaim a leszokásban!

Szép napot kívánok mindenkinek!
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
katonafull2011. június 23. 14:58
 
 
:)

Na végre, már kezdtem azt hinni, hogy hülye vagyok. Kösz a megerősítést.

De hogy visszatérjek a Salvia témához...

Van itt valaki, aki már kicsit tudományosabb szinten kísérletezett a növénnyel?
Nem arra gondolok, hogy a hatásaival, hanem magával a növénnyel, a fejlődésével stb.

Nekem nagy terveim vannak... :)
Virágoztatni fogom! :)
Olvastam pár módszerről, ami más növényeknél elég jól bevált, és ki fogom próbálni Salvián, úgyhogy ha esetleg épp egyesültök a mindenséggel, és kitágul a tudatotok, kicsit gondoljatok a növényeimre pozitívan, mert ha sikerül, megosztom a tapasztalataimat...

Tudom, nem én leszek az 1. aki ezzel próbálkozik, de a nagy felfedezéseket sokszor véletlenül tették, és sokszor pont azok, kik nem a legnagyobb fejek voltak, de qrvára akarták a megoldást.

Elég lassan halad, vszínűleg több éves dolog lesz...még csak most vettem 2 növényt, az egyiket meghagytam anyanövénynek, a másikat feldaraboltam...és épp klónozás alatt van :))

Kis idő, míg elszaporítom, és belecsapok a lecsóba...addigra legalább összeszokunk a növényekkel.

 

 
 
>>> Koan-TAN <<<
uncensored2011. június 23. 13:18
 
 
Hát igen, valószínűleg a "próféta" és az egówarrior között a kitartásban keresendő a különbség. Ha mondjuk totális ellenállást tapasztal a koma, mihez kezd? Hajlandó leégetni magát, hogy előadja, amiben hisz? És amiben hisz, annak van-e olyan ereje, hogy a példám szerint kevéssé open-minded rétet is felemelje? Nevettetek rajta, de azért gondolom ti is akartatok benne hinni, hogy a hathorok majd valami jót csinálnak ott nektek.
 

 
 
>>> Szorongás és egyéb pszichés betegségek leküzdése <<<
blablabla2011. június 23. 13:12
 
 
bocs rosszul mondtam! meglepődtem ,hogy tudsz szintetizátorozni :D
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
jani12212011. június 23. 13:10
 
 

Verzamelmister, látom te jártas vagy a témában.
Nincs kedved e-mailezni?
 

 
 
>>> Szorongás és egyéb pszichés betegségek leküzdése <<<
blablabla2011. június 23. 13:07
 
 
enwazze nem is tudtam hogy tudsz szintetizátorozni :D egyébként én is lámpalázas lennék ha zenélés közben mindenki engem nézne ( főleg hogy nem is tudok szintetizátorozni :D). am bocs az offért csak fáradt vagyok!
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
cli_hlt2011. június 23. 12:14
 
 
"van benne egy kis set-setting"

nem kicsi.

A pókhálószövés nem az a sztori, amit mondtál. Abban kísérletben mindenfélét adtak pókoknak, hogy mi történik. Mindenféle anyagnál volt egy szint, ahol összevissza hálókat szőttek. Ilyen mélységben vizsgálva a dolgot semmi jelentősége nincs.
 

 
 
>>> Szorongás és egyéb pszichés betegségek leküzdése <<<
enwazze2011. június 23. 10:39
 
 
Személy szerint azt vallom hogy minden agyban dől el.

Fűtől szerintem bármennyit szívnék nem paráznék be, legfeljebb egy idő után elaludnék :D Az első kati élményemnél volt parám, de szerintem csak azért mert mondták hogy van ilyen. Azóta sosem volt, vagyis de. Egyszer egy teljesen idegen házba 1 nemtúl régi haverommal és másik 3 emberrel szintiztünk. Az volt a parám hogy mind engem néz és vmi rosz fog történni, de mivel azonnal felismertem hogy parafless, így képes voltam gyorsan leküzdeni magamban.
 

 
 
>>> Koan-TAN <<<
neutroncsillag2011. június 23. 09:42
 
 
Nézd, egy bizonyos szinten szerintem tök mindegy a dolog, hogy "próféta vagy e vagy sem :)
Egyszer meghívtak minket egy rendezvényre a Pilisbe fellépni a sámánkodásunkkal, és a rendezvényen volt egy arc aki "csatornázással" foglalkozott, vagyis lehívott a testébe bizonyos lényeket akik üzenetet adtak át a jelenlévőknek. Volt közönség szép számmal. Egy nagy mező közepán voltunk. Az arc a Hathorokkal állt kapcsolatban elmondása szerint. Kiállt középre és elkezdte a műsort amihez én rendkívül szkeptikusan álltam hozzá. Először atom fals hangon énekelni kezdett, hogy " beállítsa magát", de ilyen artikulátlanul, hogy : áááóóóíííúúúú, és ezt csinálta vagy 15 percig. Lefeküdtünk a földre a barátaimmal, és a tenyerünkbe temettük az arcunkat, mert attól féltünk a kirobbanó röhögéssel megzavarjuk az előadást. Ettől a visszafolytástól persze még jobban kellett nevetnünk, és könnyes szemekkel néztük egymást, hogy ki bírja tovább felnyerítés nélkül. Eközben a közönség nagy része viszont jól elvitte magát, látszott, hogy rájuk hat a dolog. Majd következett egy hosszú monológ, amit állítólag a hathorok mondtak nekünk, tele pozitív üzenettel. A lényeg a végén volt, mikor az arc megkért mindenkit, hogy énekeljünk közösen, hogy felemeljük a tisztás energiaszintjét. Belefolytam én is és bármennyire szkeptikus is voltam addig, éreztem ahogy megváltozik valami bennem és körülöttem. Három hangot kellett rezegtetni közösen, és valami fantasztikus fless volt.
Hogy miért írom ide, lehet hogy a face a közeli pszichiátriáról szökött ki, lehet hogy tényleg az van amit ő állít magáról, de a lényeg szempontjából mindegy. Megragadta az erőnket és elrepített magával. És még hinnem sem kellett semmiben. :)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!