DAATH

Egyedül az elviselhetetlen, hogy semmi sem elviselhetetlen.

Arthur Rimbaud

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (24281 - 24300)

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
paplan2011. május 31. 10:48
 
 
Üdv! :) Vki vmi tapasztalat az MDAI (5,6-Methylenedioxy-2-aminoindane) nevü témáról?
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
kisyasa2011. május 31. 10:18
 
 
http://drogriporter.hu/oxi

'új' drog terjed brazília nyomornegyedeiben: Oxi
 

 
 
>>> Hol kirándultál? <<<
tester2011. május 31. 08:56
 
 
elvittek?:)
 

 
 
>>> Hol kirándultál? <<<
Yopo Ono2011. május 31. 04:35
 
 
vannak dolgok, amikrol szivesebben nem tudsz, mert ha igen, akkor muszaj jonak lenned..
http://www.youtube.com/watch?v=k4HUhocy0BI
 

 
 
>>> Ezredvégi kultúra - A pusztulás ünnepei <<<
ezékiel2011. május 31. 02:53
 
 
"mivel a kiugró egyének maguk mögött hagyják a technoszférában megoldandó problémákat" a felvetés kurva jó amúgy, de azok a megoldandó problémák egy hippi-mentalitásban is ugyanúgy felmerülhetnek. az emberek lelkében, rettenetesen mélyen gyökerezik a mai világ, amitől nem lehet egyszerűen megszabadulni, bizony drogok kellenek hozzá, aminek végül a hatásmechanizmus-függőivé váltak generációk, köztük a hippik is. meggyőződésem, hogy a drogok jók beavatáshoz, gyógyításhoz, de a magasabb tudati szinten történő bóklászást(:-) meg kell tanulni a drog materiális hatásaitól függetlenül is (ha tetszik, drog nélkül előidézni a kívánt tudatállapotot).

cellux..........hát igen. óriási.



azért egy dionüszosz orgiát is szofisztikáltabban képzel el egy ember, mint a villódzó fényekben tízezer, brutális hangerejú zajra menetelő, rángó állkapcsú, emberi öntudatát teljesen elvesztő emberszabásúakat... nagyon jó kérdés, hogy vajon a közös tudat mennyire sérül, amikor egy "szilánkja" de facto agymosódik?
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
kistudatlan2011. május 31. 02:19
 
 
Akkor mostmár nyugodtan azt is megírhatnátok hogy miért vagyok gyanús, de hogy egyáltalán mire vagyok gyanús?! Űrlény lennék?! Vagy úgy.. micsoda?! :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
costa2011. május 30. 23:50
 
 
2/3 ganesha + 3.5 órával 150 mg bk-mdma (orál és csak ezt ajánlanám) teljesen jó volt. Időzítés sztem tökéletes volt. Kint túra a hegyekben. 15km gyaloglás. Útvesztő. Nagy mosolygások. negatívum annyi volt, h a helyi büfé zárva volt. így a sört amit nagyon terveztünk lefelé a hegyről, nem tudtuk meginni. Alvás nagyon rendben volt 12 órára a lap után.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
psychedelic9992011. május 30. 23:40
 
 
Sziasztok én a hét végére tervezek egy candiflip-et. Az a remek ötletem hogy veszünk metilont (bk-mdma), majd a fél lap után T+1 órára meginnánk (4-en tervezzük) az egészet tehát fejenként 250 mg-ot.
Valakinek hasonló tapasztalata van ezzel kapcsolatban??

Azt hallottam hogy 2 "ismerősöm" szívott mefedront a papírra, és állítólag szörnyen "tönkretette" a trip-et. Mondjuk szerintem is nagy hülyeség volt hogy mefivel-keverték, főleg a mefis-megzuhanás miatt.
Azonban kicsit utánanéztem ennek a methilon-nak az és úgy gondolom nem lehet belőle nagy gáz... Egyébként már metilonoztam szóval tudom mire készüljek..
 

 
 
>>> Webtrip <<<
neutroncsillag2011. május 30. 23:33
 
 
http://video.mon.hu/hirek/villamcsapas-tul-kozelrol?autoPlay=true#ve_video_player_
a
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
the end2011. május 30. 23:04
 
 
ez a 2. sztori nagyon tetszik :D

nekem egyszer volt,h arra keltem, h fáj a fülem, olyan hülyén fekszem, elgémberedve, meg vmi nyomja az arcomat is... aztán észrevettem, h a fülem azért fáj, mert elfeküdtem. utána kezdett világos lenni hol is vagyok... még az is rémlett, h álmodtam valamit, de mivel a fülfájásra ébredtem, el is szalasztottam a tartalmát... aztán egyszer csak rájöttem, h zötykölődünk és egy milliszekundummal később arra is, h a buszon vagyok :D
feltápászkodtam, valaki felrántott egy üres székre és még vagy 1 óráig alig tudtam menni is, de leszálltam valahogy és megvártam apámat, h értem jöjjön kocsival...

emlékszem, h már induláskor sápadt voltam, de nem törődtem vele. aztán a buszon kezdett az alapzörej átmenni morajlásba. éreztem ahogy gyengülnek a lábaim és nagyon enyhén szédülök, de gondoltam csak kibírom... aztán zsupsz és már csak a fentiekre emlékszem...

nagyon jó volt!! mindenkinek tudom ajánlani, h életében egyszer ájuljon el :D
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
matsuyama2011. május 30. 23:03
 
 
na rákérdeztem.
úgy néz ki a papír hogy valami emberi lény van rajta középen. az aljára rá van írva ferdén hogy "psychedelic" a tetején is van valami iromány amire már nem emlékszem.. (nem ganésa)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Szilvacska2011. május 30. 22:58
 
 
levontam megfelelő konzekvenciát:a 'meti' hosszútávú hatása a tudat hasadása
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Szilvacska2011. május 30. 22:53
 
 
nekem is gyanús ;)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
kistudatlan2011. május 30. 22:51
 
 
Márminthogy, mire gyanúsak? Nem igazán értem ^^ És amúgy miért gyanúsak? :O

 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Bankár2011. május 30. 22:46
 
 
Azért ez sem rossz:
http://www.mindennapi.hu/cikk/tarsadalom/szex-szel-fizetnek-a-kozepiskolasok-a-dro
gert/2011-05-24/3469
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
the end2011. május 30. 22:38
 
 
lehet volt már linkelve, de én most fedeztem fel, hátha másnak is új:
http://www.youtube.com/user/BATalsdr#p/u/5/-la3cF31kjs
nagyon ütős kis csatorna :)
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
hlm2011. május 30. 22:26
 
 
Meszeter!

Citromfű!

Bár ebből fölösleges kivonatot készíteni, mert a teája eleve finom. Egyszer kipróbálnám milyen lehet fél kiló friss növényből.
Ellenben nem tudom hogy ilyen giga mértékű hatóanyaggal nem lehet e káros a szervezetre.
Úgyhogy azért óvatosan a kivonatolásokkal.
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
kep2011. május 30. 20:08
 
 
http://lab.andre-michelle.com/tonematrix
 

 
 
>>> Ezredvégi kultúra - A pusztulás ünnepei <<<
Hopax2011. május 30. 19:48
 
 
A Rainbow egy nagy hibája, hogy mindig csak limitált ideig működik, a konstans kommunák meg valahogy (legalábbis amiket én láttam) akaratlanul átmennek az ilyen lazy hippies, számomra nem szimpatikus közösségekbe, ahol ugyanúgy elindul egy olyan jellegű modell, mint ami ellen megszületnek.

Valahogy kijön az, hogy működhetne az is nagyon jól, ahogy mi élünk, ha a megfelelő mentalitás és technika szimbiózisba lépne a természettel. A radikális back to the nature ugyanúgy sebet ejt a jelenlegi globálorganizmuson, mint a természettel való nem tőrődés, mivel a kiugró egyének maguk mögött hagyják a technoszférában megoldandó problémákat.

De ez csak az én véleményem, és vannak nagyon sokan persze akik rainbowoznak+a technoszférában is aktívan tevékenykednek építőileg.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Wwgeorge2011. május 30. 19:37
 
 
[beszerzés]
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!