 | 
Legfrissebb hozzászólások (24576 - 24585)
 |  |  | | | |  |  |  | | hehe, hát inkább a mindent megadós, rendes, próbálok a kedvében járni meg nem tudom még milyen típus vagyok. ez a rosszfiús, vagánykodós dolog lehet nincs meg bennem :D de szerintem én sem és ö sem tudna engem így elképzelni.
"Szerinted biztonságban érezte magát a közeledben, (vagy csak jól)?"
szerintem mindkettö. jól biztos, az látszott rajta. ha meg aggódott vagy félt valamitöl akkor is próbáltam támogatni, felvidítani, bíztatni. mondtam is neki párszor, hogy ha akármilyen problémája van vagy akármilyen gond van azt ne fojtsa el hanem mondja el szépen aztán megpróbálok segíteni vagy valami megoldást találni (ezt nem csak kapcsolati problémákra értettem hanem akármilyen gondjára) eddig nem is volt semmi gond :) csak az utóbbi 1 hónapban már sokszor úgy volt vele hogy nem volt benne biztos hogy szeret e még annyira mint régen és nehezen tudta rávenni magát hogy beszéljen nekem erröl. mondjuk éreztem, hogy valami nem stimmel, de azt hittem hogy csak beképzelem. hogy csak az egóm játszik velem hülye játékokat. mert egyszer volt olyan hogy beképzeltem egy problémát ami ott sem volt valójában aztán elmondtam és kiakadt én meg rájöttem hogy "basszus, de hülye vagyok". de meg tudtuk beszélni és túltettük magunkat rajta meg nem fordult elö többet.
hát egyenlöre müködik ez a barátság téma. csak úgy voltunk ezzel, hogy mindkettönknek ért annyit ez a kapcsolat, hogy megpróbálkozzunk ezzel. aztán még összejöhet a dolog ez csak töle függ. de azt se bánom ha barátság lesz. egyenlöre nem szenvedés, vagyis én most tök jól lettem. tudok végre enni meg szerintem aludni is tudok majd. meg egyedül sem szar most lenni. ha meg észrevennénk, hogy szenvedés csak ez az egész és semmi esély se kapcsolatra se barátságra akkor marad a teljes szétválás.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: -nincs szín- Logó: -nincs logó- Forma: kristály
Mdma kristálynak szokták egyes hiányos ismeretüek a bk-MDMA-t titulálni, mert a methylone olyan "RCsen" hangzik... pedig az pontosan RC. Remélem segített ez az infó. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | "nicns tanitvany nincs mester" : Hát igen, de talán éppen ez az, amit csak egy "('kvázi', vagy nem) megvilágosodott" mester tudhat, érezhet, foghat fel. Éppen ebből származik a fő ismérvük talán: a hihetetlen alázattal együtt járó elképesztő erő. Én sok érdekes emberrel találkoztam már, akivel együtt lévén legalább az egyiket, vagy a másikat, vagy mind a kettőt éreztem. Feldmár Andrással kb. két évig voltunk többé-kevésbé személyes kapcsolatban, amíg a Lótusz programot csináltuk. Vele kapcsolatban sem különleges erőt. vagy energiát, de még csak az alázat leghalványabb sziluettjét sem voltam képes érezni. Egy dolgot éreztem elsősorban Feldmár András jelenlétében (és sajnos csak később jöttem rá, hogy ez milyen fontos jel), ez pedig a szorongás.
Nekem nagyon tetszik ez a "nincs tanítvány nincs mester" megközelítés. Éppen ez mutat rá a dolgok lényegére: aki tényleg így gondolja, az úgy fog viselkedni, hogy egy percig se érezz szorongást, csak a szeretetét az ő jelenlétében.
Van ilyen, csak nagyon ritka, higyjétek el! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hű.. . Egyből lejött az írásaidból hogy mennyire szerelmes vagy ebbe a lányba. Jó olvasni ilyet.
Tudod mi jutott eszembe először. Te elég vagány pasinak tartod magad? Biztos ismerős az alphahím effektus. Amikor mindent megadsz a lánynak, de (az idő előrehaladtával) nem látja meg benned azt a bizonyos spirituszt, hiányzik neki az a rossz csávó feeling. Szerinted biztonságban érezte magát a közeledben, (vagy csak jól)?
Ne érts félre, ezzel nem téged hibáztatlak, a nők alapjában véve így gondolkoznak.Ősi ösztönöknek nevezik ezt, bár szerintem hülyeség.
Mindenesetre a maradok barát lehetőséget én személy szerint nem ajánlom, mert mindkettőtöknek csak szenvedés lesz.
Szívből kívánom hogy találjatok vissza egymáshoz. Bárcsak mindenki így állna a párkapcsolatokhoz. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Igen, valószínűleg az lehet a turpisság, meglepne, ha vitaminoktól így érezném magam... Egyébiránt úgy tudom, hogy 2 változat van belőle, egy sárgás és egy fehér árnyalatú, némileg árban is eltérnek, a fehér az, ami karakteres. Hatásilag az elvárható kellemes zsibbadás, empátia, jókedv, energia, szokásos, nem az ami hirtelen odavág és olyan hirtelen el is illan, nincs meg az a feszülés egy idő után, nem túl hosszú, de nem is kell fél óránként újrahúzni, nincs meg az az iszonyat szívverés mint a hasonlóknál, nem nyírja ki az orrot, nem lesz tőle büdös az ember, mint a dögkút, alvás is megy tőle belátható időn belül, elég enyhe, szinte nulla másnap. Egyből 2 ember egy este bőven elvan, ha nem versenyből nyomja. Orálisan nem tudom milyen lehet, de nem is érdekel kimondottan, nem szeretek megenni semmit. Ez a swimezés meg szerintem is tróger, azt hittem itt ez a módi, bocs..:D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hopp, nem ezt akartam, hanem a kettővel alatta levőt, a "Mit tehetsz, ha elkaptak? " bekezdést. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: Egyéb Logó: Egyéb Forma: Egyéb
nem, az MDMA volt ! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Ez sajnos véresen komoly!!
Azt kell mondani, hogy valami szórakozóhelyen kaptad valakitől csak a kezedbe nyomta te meg elszívtad és jól érezted magad, nem tudtad, hogy illegális.
Ha teszem azt rád jön az őszinteség fless és elmondod, hogy 8 éve szívsz naponta, elmeséled, hogy az életed ettől még egész jól alakul és te nem akarsz titkolózni amiatt, amit a saját tudatoddal csinálsz, akkor mész a börtönbe nagy vagy jelentős mennyiségi ítélettel... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Thefakerat
"Egyrészről a törvény jelenleg úgy szól, hogy a büntetés kiszabásánál összeadják az összes eddig fogyasztott drogot, és ha az meghaladja a csekély mennyiséget, akkor nem mehetsz elterelésre, hanem lecsuknak. A szervnek ezért csak annyit vallj be, amennyit feltétlenül muszáj. Értsd: amennyivel elkaptak, amit kimutattak, és abból is csak egy használatot vallj be. Ha azt mondod, hogy 2 éve folyamatosan minden héten felszívok 100mg spurit, akkor az egyesével hiába csekély mennyiség, ezt összeadják és az már bőven alapeseti mennyiségnek számít."
Ez komoly? Már bocs, de így viccesen hangzik ez a törvény. Melyik paragrafusból idéztél? |
| |  |  |  |

|