DAATH

Legnagyobb keserűségemre mindennap egyre bölcsebb leszek.

Lord George Byron

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (24691 - 24710)

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 17:14
 
 
Pl: ez talán tabletta infó vagy mi?
De van még egy jó pár ilyen aminek semmi köze a tabletta infóhoz szerintem!!!

Kérem akkor ezeket is töröljétek ki, légy szíves!!!!


5937. Én+te+ö=gén 2011. március 10. 14:28



ezékiel:
Ehh, te jöttél itt a helyesírással, és én lennék a kötözködö? :)

A drogtilalom sikere pont az olyan irracionális pszichológiai félelmeken alapul, mint amiket te is terjesztesz. Hiszen ha létrehozod/fenntartod az önálló, emberfeletti erövel rendelkezö drog-entitás fogalmát, akkor nem kell szembesülni azzal, hogy minden droghasználati következmény közvetlenül a drogot fogyasztó EMBER viselkedéséböl ered. A drog viszont egy ANYAG, ami nem áll kapcsolatban a külvilággal, nem mondja meg, hogy mit kell tenni, nincsenek intenciói.

Félrevezetés tehát a "drog->droghasználó->következmények" idörendbeli láncának elsö elemét (=drog) feltétel nélkül az okságbeli elsö elemnek venni. Itt tehát a közvetett, kettövel azelötti elem (=drog) van hibáztatva a közvetlen, eggyel azelötti elem (=droghasználó) felmentése által.

"állításaim forrásai három korábban mindenféle droggal próbálkozó egyén"

Stop. Szerinted mit mond el valakiröl az, hogy eleve "mindenféle droggal próbálkozik"? Mert szerintem már ebböl kitünik egy lényeges, potenciális veszélyeket elörevetítö, magasabb kockázati magatartás. Ha valakinek hajlama van pl. az önpusztításra, akkor addig keres, amíg elöbb-utóbb betalál egy olyan szert, amivel elérheti a(z esetleg tudatalatti) céljait.

Ugyanazt a metamfetamin nevü "kemény drogot" Desoxyn néven ADHD gyógyítására használják az USA-ban. Gondolom, abból iparilag kivonták a démont, ami 3-4 használat után tárgyiasít és fél év alatt elpusztít...
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 17:04
 
 
[nincs tabletta-infó]
 

 
 
>>> Halálról <<<
ezékiel2011. május 16. 16:57
 
 
mostanában azon gondolkoztam, hogy ha a vágy, ami irányultságát tekintve mindig a beteljesítéshez próbál közeledni, ami a végét, ha tetszik a halálát jelenti, akkor végül minden hétköznapi értelemben felfogott vágy a halált vágyja, és ez pont passzol egy olyan halálra épülő társadalomban, mint a miénk.

kaptam egy Zen könyvet, és mostanában vannak hetente két-három másodpercek, amikor sikerül egy-egy mondat egy-egy jelentését megérteni (a sok közül.) ilyenkor azt érzékelem, hogy a determináltság csak közösen megvalósítható, mindenből ki lehet válni, a legmagasabb szinteken tényleg mesebeli képességei lesznek az embernek.

például az, hogy nem szenved saját halálvágyától.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 16:54
 
 
[nincs tabletta-infó]
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
enwazze2011. május 16. 16:49
 
 
Hozzátenném, bármilyen nagyobb vita volt, inkább kimaradtam belőle, azt akitől veszem, azért mert nem koszosat ad nekem, azért nem szólhatsz meg, se őt sem engem. Az esztelen szerhasználatot meg nem támogatom, voltak igaz húzósabb próbálkozásaim, de csak kísérleti jelleggel, azóta már nem.
Ja és köszi hogy szerinted iszonyat nagy király vagyok, de inkább lennék ugyanolyan sima ember mint a többi ha megbocsátasz.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 16:35
 
 
Kerek, rózsaszín csillag van benne, és felezős,valaki találkozott ilyennel esetleg mostanában?

http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=25366
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
enwazze2011. május 16. 16:27
 
 
martyrdom@ látod az ilyenek miatt mint te nem szívesen írok, nem fogod fel a hsz em lényegét, pedig nem nehéz. de azért keresd csak a szálkát, mert te tökéletes vagy!
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
TheFakeRat2011. május 16. 15:32
 
 
SWIM sem tapasztalt ilyet az eddigi 4 alkalom során. Bár marquis híján nem 100%, hogy mdma volt, csak 99. :)
Persze az is lehet, hogy csak annyira képen kívül volt, hogy észre sem vette, úgyhogy majd szólok neki, hogy legközelebb figyeljen a vizelési szokásaira és számoljon be az élményeiről. :D
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
ideaweed2011. május 16. 15:11
 
 
MDPV! Mifelénk PV vagy MD :D
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
fL3x2011. május 16. 14:41
 
 
Lentebb ajánlotta sirdarmoksha, én megnéztem 1nek elment,de a filmben az a drog max egy utópia lehet sztem,
am mi az a pv?
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
ideaweed2011. május 16. 14:32
 
 
Csúcshatást látta valaki? Komoly kis film szerintem. Kérdés azokhoz kik látták: Szerintetek a szer amit bevesz nem hasonlít a Pv-hez? Szerintem a pv a kistestvére :D Van egy olyan érzésem, hogy a felső körökben már mozognak ilyen szerek.
A film elején és a film végén, nem is ugyan az a tag van, ég és föld a két karakter.
Aki nem látta még nézze meg! Jó nagyon! :))
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
ideaweed2011. május 16. 14:27
 
 
A parlament összes "jóakaratú" képviselőjének raknák az italába bélyeget, hogy meglássák a lényeget és ne a pénz vigye Őket. De van egy olyan érzésem, hogy ez sem segítene rajtuk se rajtunk...
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Divine2011. május 16. 14:17
 
 
Nekem az MDMA nem okozott, a metilonról meg nem tudok nyilatkozni.
 

 
 
>>> Szorongás és egyéb pszichés betegségek leküzdése <<<
Yopo Ono2011. május 16. 14:08
 
 
igen tudom, néha direkt :) néha pedig így sikerül... de dolgozom rajta.
 

 
 
>>> Halálról <<<
Buká2011. május 16. 13:19
 
 
Hát hogyan? Kíváncsivá tettél!
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Buká2011. május 16. 13:15
 
 
Ezek szerint a JWH is jót tesz neki.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Buká2011. május 16. 13:11
 
 
Bizonyos anyagok szervezetbe juttatása nagyban akadályozza a hazaszeretetet, hagyományőrzést, erkölcsös életvitelt, családközpontúságot, szemben a pálinkával, ami meg kifejezetten serkenti úgy tűnik.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
tester2011. május 16. 12:46
 
 
" hiszen könnyen beszerezhető olyan orvosi igazolás, hogy valaki kábítószerfüggő”, mondta Répássy."

Ha már egy igazságügyi szakértőnek sem lehet hinni, - merthogy ők állíthatnak ki egy ilyen igazolást - akkor vajon kinek a véleménye számít majd ezután?

Ez olyan mintha azt mondaná, hogy egy ballisztikus szakértő végülis bármit mondhat hogy honnan jött a golyó, mint ahogy az igazságügyi patológus is bármilyen papírt kiállíthat, akár azt is írhatja egy lőtt sebre hogy szúrt.
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Asdfghj2011. május 16. 12:31
 
 
Sziasztok!

Egy pár hónappal ezelőtti kérdésemre válaszolnék hátha valaki fog még hasonló cipőben járni ezekben az ínséges időkben. Február vége/március eleje sikerült megbízható forrásból MDMA kristályt vennem, ami tényleg az volt. Viszont várni akartam még vele, egyrészt, hogy az írásbeli érettségik, évzárás stb lemenjen, másrészt mert mindenképp szabadon a természetben szerettem volna. Az egyik fiókomban volt simán fóliában. Semmi hűtő, lakásban konstans 25fok+. Tegnap jött el a nap, amikor megszerveztük egy kedves barátommal a dolgot, és hibátlan volt, semmit sem gyengült, nem vesztett az erejéből :) Gyönyörűen elállt.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
koviz2011. május 16. 12:19
 
 
Deep:
A methylonnál nem észleltem bár nem sokat használtam
Az MDMA-az igen okozott.
Szinte teljesen lehetetlen volt tőle egy ideig vagy akadozott.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133705)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!