 | 
Legfrissebb hozzászólások (2763 - 2772) (Témakör: Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ))
 |  |  | | | |  |  |  | | sajnálom azt, akinek ez a motorolás közepes... Ez legnagyobb jóindulattal is maximum10/3-as! valaki jól írta, hogy kb 100 ft-ot ér! Az kétségtelen, hogy mostanában pang a piac, de én akkor sem fogom a szarra azt mondani, hogy jó!
a piros almás meg nem mcpp-s! Marquis teszt tisztán mutatta a 2C-B-t.
üdv |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: piros Logó: alma Forma: kerek
na ez viszont egy kifejezetten mérges bogyesz.
azzal a lendülettel köptem ki ahogy bevettem. tipikus mcPP ízvarás:)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: piros Logó: M / Motorola Forma: kerek
csatlakozom dzsungel álláspontjához:)
ez alapvetően egy közepes minőségű mai viszonyok között viszont jónak számító felni.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én a kommented után fél órával kerestem nem volt sehol :) Szerintem nem is volt :)
Ennyi "szart" meg egy felnibe összekeverve belepakolni hát hagyjuk is...! Nincs ezzel a felnivel semmi gond csak az, h nincs benne 20-30 mg hatóanyagnál több, de az ami benne van az MDMA! Mivel a kéknek és a piros/rózsaszínnek ugyanaz a hatása valszínű ugyanaz is van benne :) A piros/rózsaszínt én próbáltam nem volt tőle kutya bajom sem, a kéket két helyről is próbálták és nem volt vele baj :)
Ez a ketamin, koffein, mCPP kombó marhaság :)
PEACE |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok, a motorolás oldalát már én sem találom! Gondolom törölték... Sok oldalt törölnek, de fogalmam sincs mi alapján!
csumi |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: rózsaszín Logó: M / Motorola Forma: felezős
Test result:
MDMA only
Spread 17 to 33 mg, average 25mg
amugy meg hülyeségeket nemtudom minek kell irogatni. sehol nem irja senki, hogy bármi más lenne ezekben. még mdma is alig van benne nem hogy más :D
[buzdítás] ne pazaroljátok a pénzeteket ezek 100ftot sem érnek. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: fehér (piszkos) Logó: Mercedes Forma: átlagnál kisebb
kb. 2órája dobtam de semmi mdma inkább álmos vagyok szédülök és hányingerem van sztem valami piperazin eléggé remegek meg minden amúgy nagyon amatőrnek nézett ki nagyon könnyen porlad |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Linkeld már be légyszi, mert sehogy sem találom! Köszi |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | ja, meg 9 mg mcpp is volt benne!
tehát tettek bele mindent amit nem kéne!
nekem 10/2 |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: rózsaszín Logó: M / Motorola Forma: kerek
Pillreportson fennt volt a motorolás laboreredménye. E szerint van benne 20 mili mdma és 20 mili koffein és 8 mili ketamin! Ez egy nagy rakás fos!
ne vegyétek meg, nem ér egy forintot sem |
| |  |  |  |

|