DAATH

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Susan Ertz

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (28641 - 28650)

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
deeptrip2010. december 17. 21:40
 
 
Én ezt úgy mondanám egyszerűen, hogy meg kell tanulnunk magunkat jól érezni a jelenben, illetve egyáltalán észrevenni a különbséget a dinamikusan változó jelenben levés és a memória/kognitív térben tartott múltban és jövőben való létezés között. Aztán azt is meg kell tanulni, hogyan adjuk fel a kontrollt egy időre és mit ad isten, ezek a dolgok nem mennek csak úgy maguktól, holott csak maguktól tudnak menni.
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
Divine2010. december 17. 20:57
 
 
Az én értelmezésemben H2O arra gondolt, hogy kellenek a kitűzött célok, de nem (csak) azokra kell koncentrálni, nem szenvedésnek kell megélni, amíg nem érjük el őket, hanem élvezni magát az odafelé vezető utat is, lehetőleg minden pillanatát, és így kell haladni.

És igen, ezáltal a cél tényleg a küzdelem maga, ha pozitívan tudjuk felfogni, ami csak rajtunk múlik.
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
CrIMe2010. december 17. 20:57
 
 
http://www.fltron.com megy most a mozikban is...
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
PostMan2010. december 17. 19:34
 
 
Sziasztok!

Sp adagolásával kapcsolatba lenn kérdésem, igaz nem olvastam végig a topikot de kontroll+f el rákerestem, ha nem találtam meg akkor bocs...
Szóval ilyenek érdekelnénk h küszöb dózis, közepes, erős, az adag növelésével, csak az idő tolódik ki? (Úgy gondolom jobb beosztani és nem egyszerre sokat) Meggugliztam a dolgot és találtam egy oldalt, ami azt írja, hogy a nagy toleranciával rendelkező userek akár 30mg ot is kibírnak vénásan... Ez nekem baromi kevésnek tűnik, és nem is a vénás adagolás érdekelne, hanem az orál vagy a nazál. Úgy kéne lefordítani, hogy utcai közepes minőségűből (tudom nagyon változó lehet, egy kb-t mondjatok, elég erős illatú a dolog, kicsit barnás színű és kis rögök is vannak benne...) Köszi szépen.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
speedy gonzales2010. december 17. 19:18
 
 
psychedelik! írnál az élményeidről részletesebben kicsit? mefi-szerű vagy teljesen más?
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2010. december 17. 17:33
 
 
Félre felet másfél, két órával a szokásos újraadagolás. A trip így valamennyivel hosszabb lesz, az intenzitása is még nőni fog, de nem kapod úgy be a peaket, mintha egybe etted volna meg az egészet. Ettől függetlenül ez egy jó módszer szerintem.

1/3mad erősebb mint 1/2ed? Leírva is vicces, persze ha valaki elég erősen hisz benne akkor bármi lehetséges (főleg LSD-n). Viccet félretéve, mivel a különböző papírokon eltérő mennyiség van, ezért nem valószínű, hogy ez egy általános szabály lenne, hisz a felen nyilván több hatóanyag van.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Yoman2010. december 17. 16:52
 
 
Állítólag nagyon rálehet kapni erre az energy-re,egy mocsok hulladék az egész...mondjuk a többi is az,de erre hatványozottan igaz!
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
fL3x2010. december 17. 16:24
 
 
Mennyire tekinthető hiteles információnak illetve megtudotok erősíteni abba hogy
1) fél re még 1 felet enni nem adja úgy mint egyszerre az egészet
2) az 1/3ad jobban adja mint a fél vagy az 1/3adra még 1 vagy 2/3 jobb mint a félre fél?

Egy sokat tapasztalt "utazó" intelmei ezek felém,de gondoltam megkérdezem tőletek hátha nagy kamugép az "öreg" ? : )
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
psychedelic9992010. december 17. 15:19
 
 
1490
Hát én nem méregettem de 12 órára negyed gramm nrg3 az tutira elég. Szóval szerintem az egyik legolcsóbb a piacon. Meg amúgy is jó mert mikor régen speed-eztem midíg kiszámíthatatlan volt hogy milyen jót kaptam (pl. volt mikor elautókáztunk vagy 10 ezret azt kaptunk 1 gagyit, nem beszélve hogy milyen emberekkel kerültem kapcsolatba).
Az e3 pedig egy megbízható állandó "energia", amire ráadásul a gyorsal ellentétben durván üt a fű. Bár vannak fenntartásaim is pl:
kell várni vagy 3 órát mire beindul, meg jó lenne ha lehetne kisebb dózisokban is kapni pl. negyed grammonként. Sok az 1g.
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
neutroncsillag2010. december 17. 14:44
 
 
Sonek

Szerintem nem sikerült teljesen megértened H2O üzenetét.
Az én megfogalmazásom ugyanerről:
A pillanatban lenni: maga az Élet. Ha nem az "itt-és most"-ban vagyok, akkor hol? A múltban? A jövőben? Mindkettő csak a fejemben létezik. Kikerülni a fejemből (az elmémből), nem elvárni semmitől, és senkitől, hogy a kedvemre tegyen, tökéletesen elfogadva a létezést, akadálytalan tudattal újjászületve minden pillanatban, minden lélegzetvételben, ez a most.
Ezért minden vágyott dolog (cél) amitől azt remélem, hogy kiteljesíthet majd engem, ha megszerzem-átélem azt, pusztán illúzió.
Magamat megismerni-kiteljesíteni csak a mostban tudom, ebben a szent pillanatban, és az "Égvilágon" semmi sem kell hozzá...
blablabla

Hatalmas spirituális lények vagyunk, a legfőbb fegyverünk a szeretet :)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!