 | 
Legfrissebb hozzászólások (30991 - 31000)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | en ugy tudom hogy a szeretet egy allapot az amit mindent osszetart es minden dolgot is egyszerre...
szivcsakra hexagram szimboluma sok dolgot elarul errol a dologrol... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | omg : az lesz a legjobb ha felhivom a kerteszemet :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nyugi! Mi úgyis nagyobb veszélyt jelentünk a Salviára, mint ezek a kis férgek! :P |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | amikor katizok, azt nem szamitva hogy mennyit, 1-2 csikot vagy egy egesz este nyomom, akkor amikor aludni akarok, es mar faradt is vagyok, és nem toltam mefit 2-3 órája, még mindig er a szivem, de mint az őrült. ez normális? mert nekem magas vérnyomásom is van, kivancsi lennék ez másnál is előfordul-e |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | jaja deep, észrevehetően bejön neked ez a gázos téma ;) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | hűtőben stabilabb, nállam úgy egy hét után is ugyan olyan erős |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | samankodo: hát hogyha neme zavar hogy elszaporodnak a lakásotokban akkor mind1 elvileg más rovarokat esznek meg ilyenek nem növényeket szóvala salviára nézve nemgáz . |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Utószóként még annyit, hogy hallottam és itt is olvastam sztorikat olyanokról, akik még ülve is lefordultak a székről nitró hatása alatt. Érdekes mert én állva, sőt tánc közben is le tudok tolni 1 patront anélkül, hogy kiesnék az egyensúlyomból, sőt tánc közben amikor beüt a patron akkor olyan szinten felgyorsul és súlytalan/robbanékony tud lenni a mozgásom, ami már elég hiper kategória. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | A másik, amit katalizált a nitró azok a connection-ök. Ez nagyjából telepátia szintű jelenség, amikor együtt nitrózva egy társasággal vannak akikkel telepatikus kommunikáció alakul ki és közben azon megy a fless, hogy a másik is ezen flessel és vágjátok egymásról, hogy ezen flesseltek. Utána szóbeli egyeztetés természetesen mindig következik, hogy ki mit élt át csukott szemmel és volt már az, hogy kb. szóról szóra ugyanazt. Tudom ez elszálltan hangzik, de én azóta már nem tudok nem hinni benne, régebben LSD-től is volt pár ilyen, de mindig ott maradt a kétely, hogy csak beképzelem magamnak, de most már nincs ilyen és valahogy a világ is több értelmet kapott azóta.
Már 3 teljesen eltérő társasággal nitróztam, volt akiket régóta ismerek, de volt olyan is akiket kb 3x láttam életemben. Mind a 3 társaságból volt legalább 1 ember, akivel ilyen connection élményt megéltem. Emellett olyan is volt, akivel még igazán egyszer se, pedig többször toltuk együtt.
Pont ezért érdemes lufiba tölteni és egyszerre elfogyasztani. A nitro csak társasággal jó igazán szerintem.
Buliban 1 patron és ha álmos voltál jó eséllyel felébredsz és energiát kapsz, valamint ha feszült voltál jó eséllyel feloldódsz részben vagy egészen és nem csak a nitró pár perces hatása erejéig, hanem még utána is.
Jó kis cucc ez, de senkinek se garantált, hogy ilyen élményeket fog átélni és ezt azért mondom, mert sok ismerősöm nem élt át ilyen dolgokat.
Amúgy vicces, hogy angolul lauhging gas (nevetőgáz) míg magyarban a kéjgáz terjedt el. Mindenesetre kirobbanó nevetés vagy kéjes élvezeteket is át lehet élni nitróval, de ezek sincsenek mindig előtérben, így azt is lehet mondani hogy valahol változatos, annak ellenére, hogy nagyon hasonló hatással van mindig.
Ez lassan már egy marketingszöveg lesz a nitrónak, de még annyit bónuszként, hogy a fűvel és dohánnyal ellentétben a nitró sose hiányzott jelentősen, aminek örültem mert kicsit féltem, hogy ha ennyire bejön mi lesz velem... :) |
| |  |  |  |

|