 | 
Legfrissebb hozzászólások (323 - 332) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | inigom: Kultúrpont? Heh heh... Most jöttünk vissza Ozoráról, miután engem nem kívánatos személlyé nyilvánított a szervezöi és tulajdonosi gárda, amiért "olyan honlapot üzemeltetek, ami rossz fényben tünteti fel a fesztivált"(?). Mindezt 8 ozorai jelenlétem után, amiböl 4 alkalommal ártalomcsökkentö önkéntesként dolgoztam...
Véleményem, hogy a jelenlegi O.Z.O.R.A. fesztiválnak már köze sincs ahhoz az egyedi spirithez, ami korábban jellemezte. Az utóbbi években minden már csakis a spirituális mázba mártott profitról szól. A HírTV, bulvármédia, rendörkordon, TEK-kommandósok, Mutu-bár, drognév-kitáblázás, iszonyatos fesztiválárak, stb. pedig elképzelhetetlenek lettek volna 1999-ben az eredeti Ozorian-szubkultúra számára. A látogatók maguk persze fantasztikus emberek, és élvezet megismerkedni ennyi jó arccal, de végül is ez egy globális közösség, amivel évente rengetegszer lehet találkozni másutt is itthon vagy a világban - mint ahogy a fellépökkel is. Úgyhogy én mostantól a pénztárcámmal illetve a fesztivál-ártalomcsökkentésre fordított munkámmal inkább más fesztiválokra szavazok. Sajnos ez az O.Z.O.R.A. már nem az az O.Z.O.R.A. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | daathnak lesz valami kultúr pontja lent? lehet jópofa lenne összefutni élőben. bár ki tudja :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | http://www.livescience.com/38624-drug-users-savvier-about-risks.html
amúgy annyira jó, amikor az ember barátai, hagyják, hogy megegyem az életük(ez ételük akart lenni, de ez még jobb) és talán még örömüket is lelik benne. eszegetem az egyik vádliját ő meg nézi és mosolyog. felemelő érzés. pedig valami olyan ez, ami tiltott. mert az ő élettere, céljai sérülnek ezzel. és mégis. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | inigom: Este hallottam ott lévö ismiktöl, hogy nincs kedvezmény, nincs visszatérítés az elövételes jegyekböl, és a beléptetésnél is teljes árat kell kiperkálni. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | nagyon le akartam menni, de nagyon megvagyok lőve anyagilag, így úgy tűnt nem lesz belőle semmi. szerintetek az elképzelhető, hogy valami nagyon kedvezményesen be lehet, menni, ha be lesz korlátozva az egész engedély hiányában? :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | http://444.hu/2013/08/05/tizezer-kulfoldi-turistat-akar-szetverni-a-magyar-rendors eg/
"A párhuzamosan zajló Sziget fesztivál szervezői felajánlották, hogy buszokat küldenek, és félárú jegyért az ozorai közönség átköltözhet a Szigetre."
Ez gigalol, valami vicc lenne? Ellenőriznem kellett hogy véletlen nem e a hírcsárda van megnyitva. Egyre gátlástalanabb előre eltervezett sunyiságnak tűnik ez az egész Ozora elleni hadjárat. Pedig én azt gondoltam hogy "csak" nem lettek megkenve az adott emberek, vagy "csak" a kormány "keresztényi" értékrendjébe nem fér bele az ozorai spirit és azért akarják elnyomni. |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | inigom: Ja, asszem büntibe kell rakni az Indexet, mert azt az 1-2 értelmesebb újságírót kivéve egy diszgráfiás, arctalan, félretájékoztató, trágár, szubkultúrákat kiárusító szennylap lett.
Mostantól tehát az index.hu -s linkek törlésre kerülnek, és amennyiben lehetséges, helyettük a többi webes hírportál ugyanazon témájú - és magasabb minöségü - cikkeivel lesznek behelyettesítve.
Ugyanez indexes stílusban: "Kapjátok be, médiapöcsök!" |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | (...és nem tudom, honnan szedtem, hogy 10 kiló, bocs.) |
| |  |  |  |

|