DAATH

Az emberiség létjogosultságát csak az a néhány eredmény igazolja, amelyet a természet ellen ért el.

Paul Valéry

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (39626 - 39645)

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
spirit2009. november 14. 22:51
 
 
Ebben abból a szempontból biztosan nagy igazság van, hogy ott van Feldmár is az LSDvel, egy jó bizonyíték, hogy egy alapvetően nagyon is könnyen rosszra használható dolgot egy igazán jó szakember tudja hasznos, jó célra fordítani.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
deeptrip2009. november 14. 20:00
 
 
Amúgy meg egy integratív nézetet képviselő pszichiáter tényként kezeli azt, hogy a depresszió gyógyításában bio-pszicho-szociológiai faktorokat egyaránt figyelembe kell venni. Sajnos az orvosokból is vannak jó, kevésbé jó és rossz szakemberek is, mint az összes többi szakmánál is. A különbség csak annyi, hogy rajtuk lényegesen nagyobb a számonkérhető felelősség, mint mondjuk egy tanárnak vagy politológusnak.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
deeptrip2009. november 14. 19:56
 
 
Hát igen kinek melyik szer az ideális...ezt nem sikerül mindig elsőre belőni. Én azért úgy gondolom, hogy ha a marihuána hatékony a depresszió kezelésében akkor az olyan országokban, ahol van orvosi marihuána ez terjedni fog és hallunk még felőle. Ja és pénz is lesz benne, ugyanúgy mint mondjuk a prozacban.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
onko2009. november 14. 19:25
 
 
hát a pszichiátria tényként kezeli a depressziót alacsony szerotonin szinttel.(ezt könnyen lehet mérni)
emiatt gondolják azt, hogy ha emelik mesterségesen akkor az ember nem ugrik ki,nem mászik fel oda, nem vesz be belőle 10 dobozzal stb...

nyilván minden ember sztorija más mért nyirta ki magát.
nyilván bonyolult minden eset.
nyilván nem csak hormonzavar..

a depresszió olyan mint a rák.
egyszer beindul és terjeszkedik.egyre inkább elhatalmasodik.egyre többször jut eszedbe hogy kinyird magad ésha szerencsétlen életesemények sokasága történik melyeket nem tudsz feldolgozni akkor meg is teszed..
tehát:(véleményem szerint)
minden anyagot be kell vetni ellene.
hatalmas hiba az orvostársadalom részéről hogy lemondanak régi ősidők óta bevált tudatmódosítókról.melyek egy része depresszió ellen igenis használható.(de hogy nekik is igazat adjak:minden amivel el tudsz tolni a szervezeten belül egy bizonyos,konkrét rendszerben ,egy konkrét anyagcserét, egy konkrét irányba,ugyanazzal az anyaggal homloegyenest a másik irányba is el lehet tolni azt a konkrét anyagcserét..
itt jön be az adagolás.mennyiség,gyakoriság,felszivódási sebesség,fizikai tolerancia stb.igy a fű is okozhat depressziót.egy antioxidáns is lehet oxidáns stb)
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
deeptrip2009. november 14. 18:53
 
 
Nargile nálam ez akkor kevésbé jelentkezik, ha mindennap tépek. Amikor csak ritkán akkor előfordul.

onko azt ne felejtsd el, hogy a fűnek közvetlenül jutalmazó hatása van (füst->gyorsan hat), míg egy antidepresszívumnak nincs. Lehet az ismerősöd a világot jutalmak nélkül értelmetlennek találta, szóval ez tényleg kényes dolog. Azért az elgondolkodtató, hogy miért volt képes felmászni a vezetékekhez meghalni, ahelyett hogy beadta volna a derekát egy újabb kör spanglinak. Valószínűleg nem csak a szerek harcából áll ez az egész egy ilyen esetben.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
onko2009. november 14. 17:49
 
 
egyébiránt én az életemet köszönhetem a zöldnek.
és emiatt ezt az anyagot örökre pozitivan respektálom mindenkinek, de felhivom kapcsolatban vele egyéb negativ tapasztalataimat is és egyéb veszélyeket melyeket nálam a gondolkodásomban vitt véghez hosszútávon.

hiába jó a prozac általános depresszióra,szorongásos önpusztitó hajlamokkal szuicid késztetésekkel bőven megküldött depressziót mindig is csak a FŰ tudta kikezelni belőlem.sajnos kijutott belőle bőven főleg 23-27 között.

és mellékesen rászoktam és mellékesen "matériás" lett a gondolkodásom.de ÉLEK.

mig van egy lány az ismerőseim közül akinek sajnos az egyik barátja megküzdött szintén a depressziójával "jótanácsra" (pszichiáter volt az illető) abbahagyta a füvezést (nem prozacot szedett azt hozzáteszem.sokkal bénábbat+rivotrilt)
majd annyira nem birta a szenvedést ezen a világon tovább hogy többszöri kisérlet után felmászott egy nagyfeszültégű vezetékhez.állitolag el sem érte a vezetéket.mert az ujját külön találták meg.vége lett a srácnak.és momentán a lány is azt mondja hogy bárcsak szivogatott volna..ami amugy neki abban az időbewn szintén nem tetszett.(ma már ő is simán rágyujt)

hát ilyen ez..
FORGALOMBA HOZATTATNÁM DE NEM CSAKUGY NEM!
és az a gondolkodás h "felőlem mindent csinálhattok" na ez a gondolkodás meg pláne nem kell.mindenkinek ettől áll fel a szőr a hátán.

más dolog a gondos keretek közt végzett "okos" drogozás.és más dolog a mértéktelen "küldjük magam jobban szét" gondolkodás.

szerintem ezt az anyagot ugy kell beleintegrálni a társadalomba ahogyan a tetris játék forgathato helyezhető elemeit a megfelelő helyre a megfelelő sorban.

a "mindegy hova esik is hogyan" játék gyorsan defektes game be fordul még a tetris ben is..pedig ugye ez a játék hasonlat igen gagyi.de működik.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
onko2009. november 14. 17:15
 
 
bár már passziv állapotban vagyok mégis ha valami miatt reaktiválódok..akkor
nálam is ez van.tompaság.bambula.eltelik a nap és észre sem veszem és este van.nyomott vagyok és néha nyugos.az utobbi nem mindig.egy dologgal gyorsan lehet ujra oldani.méghozzá ugy h megint zöld..
ja és ekkor már nem jelentkeznek azok a pozitiv hatások amikről már beszéltem hogy jelentkezik akkor ha ritkán szippant az ember.
ha élek a másnap "oldjuk gyorsan a másnapot" lehetőségével akkor egyrészt elmulik ez a bizonyos szempontbol enyhe bizonyos szempontbol erős rosszullét.(ugyanugy elcseszi a másnapot mint az alkohol utáni másnaposságom)és ez igy meglehetősen hasonlit az erős addikciot okozo szerek használatánál jelentkező másnap rosszul vagy akkor toljunk még.. szindromával.és már rajta is vagy az cuccon.egy héten belül már pszichésen is ujra rajta vagy.már megszokásbol is tépni akarsz.

érdekes modon kávét ha iszok akkor még tovább tart ez a negativ másnapi állapot.alkohollal együtt nem jelentkezik nálam.én azt a sorrendet tartom hogy zöld majd alkohol.és utánna semmi zöld.van aki pont forditva csinálja.abbol súlyos depresszió,szorongás és órákig tartó hányás öklendezés jött mindig is.
szal nálam ilyen.
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
hejhó :)2009. november 14. 16:43
 
 
http://www.dreammoods.com/
jelkép szótár, álomfejtés, fórum.
Nagyon jó oldal a Tudatos Álom témában.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Nargile2009. november 14. 16:40
 
 
hm... érdekes, én ilyet nem tapasztaltam soha, max ha alkohollal kevertem a füvet.
 

 
 
>>> Konferenciák, szimpóziumok, workshopok <<<
Nargile2009. november 14. 15:18
 
 
Sajnos egyenlőre még csak angolul



Ethan Nadelmann, a Drogpolitikai Szövetség (DPA) igazgatójának nyitóbeszéde:



http://drogriporter.hu/en/ethanopening



Ira Glasser, a DPA elnöke, az Amerikai Társaság a Szabadságjogokért (ACLU) korábbi igazgatója:



http://drogriporter.hu/en/glasserspeech
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
deeptrip2009. november 14. 13:53
 
 
Marhaj ezt már többször leírtam, bár nem egyszerű megfogalmazni. Enyhe tompaság a fejben, olyan mint amikor túlalszod magad és túl sokat fekszel. Kizökkent a hétköznapi ritmusból és ezt nem pozitív értelemben. Ez kb. a nap végére elmúlik.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
marhaj2009. november 14. 12:16
 
 
Deeptrip:

Mit értesz te füves másnaposság alatt?
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
sonek2009. november 14. 04:21
 
 
pókerotika,

ó, igen
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2009. november 14. 04:09
 
 
Szín: fehér (barna foltos)
Logó: szív
Forma: kerek

tud vki erről mondani vmit? nem barna hanem narancssárga foltok vannak benne és a logós oldalának a széle, meg maga a dolog is így néz ki: http://www.pillreports.com/images/fullsize/19038.jpg
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
pókerotika2009. november 14. 02:54
 
 
A varázsló öreg hippi szembe megy az úton (az úttal). "Buen Camino!" mondja. Erre mondom: "Buen Camino!"

Szabad fordításomban: "Szevsz bazmeg" "Szevsz bazmeg"

Rá van írva, hogy varázsló nagy betűkkel. Ez igen! Közben a hátam mögött lehetett egy varázsló, de nem néztem hátra. Hiába néztem volna hátra, nem láttam volna.

Rejtőzködik!
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
pókerotika2009. november 14. 02:38
 
 
Hogy, nem lehet gyakorolni a Castanedát: a rejtőzködés korában élünk. A munkahelye az embernek rengeteg lehetőséget nyújt. Például totál szétcsúszott állapotban dolgozni, és figyelni a tisztákat. Lehet tanulni belőle.

Persze mondhatjátok a nyomorult...dolgozik. De nem tudjátok miről beszéltek. Anglia felbolygatta Indiát.
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
atiati1002009. november 14. 01:28
 
 
[off]
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
atiati1002009. november 14. 01:09
 
 
[off]
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Hopax2009. november 14. 01:04
 
 
Nagyon jó kis peace-buborék volt az Easy Stars. Úgy látszik, a dub delay delay delay ellenére a kingstoniak pontosak, kevéssel nyolc után el is kezdődött a koncert, részvétem a későn érkezőknek :) Az elején mi is úgy gondoltuk, hogy all-night dolog lesz. A szervezők azt ígérték, hogy jövőre is lesznek. Sok év után ismét sikerült kicsit újra rákattanni a dubra, bár érett már:)
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
atiati1002009. november 14. 01:02
 
 
[off]
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!