DAATH

A közvélemény és a hivatalos szervek félelme a pszichedelikus szerektől tulajdonképpen azon alapszik, hogy egy kalap alá veszik az olyan addiktív mérgekkel, mint a heroin, az amfetamin és a barbiturátok.

Alan W. Watts

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (47246 - 47255)

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
cli_hlt2009. március 29. 21:00
 
 
Igen, köszönjük, mert _baromira_ nem mindegy! :)

http://hu.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9sz
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
goloka2009. március 29. 20:51
 
 
Jajj, hadd világosítsalak fel titeket az alapvető kémiai fogalmakról:)

Mészkő= kalcium-karbonát, azaz CaCO3
Mész=kalcium-oxid, azaz CaO. Ez akkor keletkezik, amikor a mészkövet nagy hőmérsékleten, kb 800 fok környékén elégetik termikusan szétbontják. Ilyenkor a tiszta oxid marad vissza, mert a CO2 eltávozik.

Oltott mész=kalcium-hidroxid, azaz Ca(OH)2. Ez akkor keletkezik, ha a meszet, azaz a kalcium-oxidot vízzel reagáltatják. A reakció erősen exoterm, szinte felforr a reakcióelegy. A kapott anyag vízben rosszul oldódó tejszerű cucc... Na és pl. ezt használják, mert a habarcs a CO2 újrafelvételével köt meg, és lesz belőle CaCO3.

Bocs, de muszáj volt:D Remélem, azért van akinek tetszik :D
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Airborn2009. március 29. 20:40
 
 
Dóra: de, van rá esély :) Orionnal lehet lenézünk

Soka: 2007es hozzászólás pl :)
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
cli_hlt2009. március 29. 20:20
 
 
Hali!

Szerintem nem oltatlan mész kell, hanem mész, azaz Ca(OH)2. Az oltatlan mész nem felmelegíti, hanem egyenesen felforralja a vizet.

A benzinben a mész nem igen oldódik, úgyhogy ha maradt is benne, akkor az azért, mert véletlenül átszívtál belőle. Erre figyelni kell.

Tisztítani újrakristályosítással lehet: egy _kevés_ benzint kell a tisztítandó matériához adni, majd melegíteni kell (pl. vízfürdőben, semmi esetre sem nyílt lánggal) addig, amíg a dmt fel nem oldódott. A vízcseppek vagy szilárd szennyeződések lesüllyednek a benzin aljára, amit le lehet önteni és elpárologtatni.

Ha mégis mész maradna a dmt-ben, akkor valószínűleg igen kevés. Ez gyorsan reakcióba lép a levegő szén-dioxidjával és CaCO3-at formál. Mire nekiállsz elszívni, addigra a reakció valószínűleg végbe megy.

Ha _mégis_ marad valamennyi, az sem őrülten veszélyes. Ezt arra alapozom, hogy a növényi hamu is tartalmaz Na, K, Ca, ... oxidokat, hidroxidokat, gondoljunk csak a hamulúg készítésére. Aki szívott már akármilyen növényt, az kitette már magát ilyen jellegű kockázatnak. Ezek az anyagok valószínűleg (HF :) ) néhány 1000 fok körül párolognak csak el.

Remélem segítettem. :)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
shroomy2009. március 29. 20:15
 
 
OMG: Ha majd lesz csalán esetleg megpróbálkozhatsz a csalánlével, mint bio permetszerrel.

Más: Mikor lehet kitenni erkélyre a növénykét? Mi az a hőmérséklet, amivel már megbirkózik?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Soka2009. március 29. 20:06
 
 
Nem lesz valami szabadtéri mulatság még jun. elött?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
dora2009. március 29. 19:51
 
 
mosthetvegen azazzz ma nincs kedv valakinek velunk tartani erara? orulnek par ismeros pofinak na :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
azonda2009. március 29. 19:12
 
 
Halo! Az mitől lehet, hogy a palánták legújabb levélpárjai átmentek sárgába ? Nem nitrogénhiányra utaló sárga foltok alulrol, hanem a friss levélpár ilyen. előre is kösz
 

 
 
>>> Saját készítésű zenék <<<
retek2009. március 29. 19:03
 
 
Panelhangulat mix

http://symmetriad.extra.hu/zene/Borisz_-_Panelhangulat_mix.rar

Ez már nem csak 10X tölthető le :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Tom0032009. március 29. 18:52
 
 
Az előző nap után tartozok Dj30nek ezzel a commenttel:

Miután a trip első két óráját sikerült annak szentelnünk hogy dj30 hathatós okfejtése nyomán kiderítettük, a korábbi commentem tárgya eléggé félreérthető volt...
Még véletlen se sértő szándékkal küldtem, csupán építő jellegű megjegyzésnek szántam és nem állt szándékomba embereken áttiporni. Mivel annak, hogy a hátralévő 10 órám nem ezzel a kérdéskörrel teljen, az volt a feltétele hogy ezt itt lejegyezzem a félreértések elkerülése végett, most előttetek is szeretnék elnézést kérni. Dj30től, mindenkitől!

Dj30, fel a fejjel! ;)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!