 | 
Legfrissebb hozzászólások (49731 - 49740)

 |  |  | | | |  |  |  | | retek:jo ok.mindent én sem tudok a történelemböl.biztos hogy volt egy kettö.más országokban is.de nem jellemzö.ezek ritka esetek.és itt családok vannak.nem konkrétan egy utod.a szerepek felcserélhetök.
témakörhöz kéretik visszakanyarodni.ha nem akartok hozzászolni vagy nem értetek egyet vele.akkor hagyjátok futni. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | a tárgytól jelentős mértékben eltértünk.CIME:
A DROGOK ÉS EGYÉB LEZÜLLESZTÖ MAGATARTÁSFORMÁK TUDATOS BEVEZETÉSE A TÁRSADALOMBA. alcime:"AZ ÚJ VILÁGREND"
ide kéretik visszaállitani a gondolatokat. köszönjük. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | "Hazánkban V. Ferdinánd királynak a trónról, Ferenc Károlynak pedig, akit törvény szerint a trónöröklés illet volna, a trónöröklésről 1848 dec. 2. történt lemondása az 1867. III. t.-cikkel utólag becikkelyeztetett. Egyúttal pedig az ország jogai biztosítása tekintetéből jövőre nézve megállapíttatott, hogy az esetleges T. Magyarország külön értesítése mellett s alkotmányos hozzájárulásával történjék." |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | 196: kifejtened legyszives kicsit bovebben a mag-elszivasos technikat? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | retek a kölcsön dolgot pont nem neked irtam, de jo hogy válaszoltál rá :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | retek a saját dolgaim csak magamra tartoznak.föleg ha saját ötlet :) (bio) ha a tiz dologbol az az egyik hogy egy német auto tulajdonosa náci.és ezt ne nevezem egyböl hülyeségnek, mint ahogy azt sem hogy igfarben világvan, akkor nem tiz dolog van amin átsiklottam, mert ilyeneken nem akadok fel.nem kérdés.
nem hallottam olyanrol hogy királyutod lemondott a tronrol. a névleges királyság az más, azt nem szabad idekeverni.nincs mögötte semmi gyakorlatilag.csak a név.
hol a tény? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | igen, csak nem tudom, hogy körülötted vagy inkább benned maradt a sötétség. kösz a rengeteg választ.
egyébként azért nem veszek fel kölcsönt, mert teljesen tisztában vagyok vele, hogy nem éri meg nekem felvenni, mert adós leszek, olyan adósságban amiből nagyon nehéz kikerülni, de egyébként meg semmilyen körülmények között nem szorulok jelenleg rá. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | a gyujtobol kialudt a láng. így marad a sötétség...
nagy kockázatrol meg el lehet vitatkozni..megint te nagy ember. meg az áldásról az IMFtöl.., mért nem kérsz pár millát te is kölcsön?
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | nicergoline
"autós hülyeség" "nem gondolom" pedig mindkettő tény.
akkor ha már itt hülyézel nagyban, megkérdeznék tőled pár dolgot. a sejtbiológia melyik terén vinnél végbe ekkora változást... ha már konkrét tervet nem hallhatunk, legalább körvonalazhatnád: egyértelműen és félreérthetetlenül meg tudod ezt tenni, ha értesz hozzá valóban.
a másik kérdés meg, mindenféle negatív vagy pozitív háttértartalom nélkül: te normálisnak tartod magad? eddig legalább 10 igen komoly ellenérven ugrottál "csak úgy" át. Elég szánalmas szerintem, hogy pl autós hülyeségekkel dobálózol. na és ez most már konkrét, de nem hódító vagy megváltoztató célú támadás: te mit tolsz? |
| |  |  |  |

|