DAATH

Minden igazság egyszerű – ez nem egy dupla hazugság?

Friedrich Wilhelm Nietzsche

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (60836 - 60855)

 
 
>>> I-Doser - a "hangdrog" <<<
HeliodoR2008. március 21. 01:55
 
 
Ez már csak azért is működhet így, ebben a formában, mert a fülben hanghullámok, fizikai rezgések alakulnak át idegi impulzusokká, amelyek közvetve befolyásolják az agyon belüli töltésáramlást.

"Szóval az, hogy rezonál tőle az agyad nem egy működőképes koncepció."

Rezonál? Az agy? Mondott valaki ilyet?
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Álommanó2008. március 21. 00:21
 
 
Airborn: http://www.faktoider.nu/640kb_eng.html

"I've said some stupid things and some wrong things, but not that. No one involved in computers would ever say that a certain amount of memory is enough [...] But even 32 bits of address space won't prove adequate as times goes on [...] Meanwhile, I keep bumping into that silly quotation attributed to me that says 640 k of memory is enough."

Bill Gates
 

 
 
>>> I-Doser - a "hangdrog" <<<
1xű2008. március 21. 00:10
 
 
azért a rezonancia nem lebecsülebdő.
ahogy képes elpusztítani egy hidat 50 ember menetelése úgy képes lehet egy rezgés stimulálni az agyat.
amúgy meg az agy az ember legtitokzatosabb része.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
dj302008. március 20. 23:00
 
 
Hali!

Nu akkor .. azt terveztem ,hogy megcsinálom a sebbenzines- alkoholos kivonást. (http://www.erowid.org/plants/morning_glory/morning_glory_faq.shtml#prep)

Devisznot kb 4.4 dl tiszta szesz kellene hozzá ,és háron napig kellene áznia.
Megtenné valaki ,hogy átnézi ezt az alkohol mennyiség dolgot ?

Uncia def.: http://hu.wikipedia.org/wiki/Uncia_%28m%C3%A9rt%C3%A9kegys%C3%A9g%29

Van mérlegem amivel nagy nehezen ki lehetne márni ,de az a baj ,hogy azért ennyi alkolhot meginni nem kéne.. + nyiván óriási higítás kellene hozzá.
A másik : igen ,tudom el lehet , el kell párologtatni .. de akkor az eltarthatósággal van gond. :(

Most a sebbenzinnel ki van mosva belőle valami ,de azt nem tudom ,hogy melyik ..
Elszineződött, és ha ráztam , habzott.
Teljsen elpárolgott. semmi szaga nincs.

Szerintetek adjak hozzá alkoholt, szűrjem le, és igyam meg, vagy alkohol + szűrés el nagyrészét elpárologtatni ?

Jaigen: 20cs qw ről van zó.. 16g volt, de a szűrés párologtatás után 11g most (Technológiai probléma , veszteség :))

dj30
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
espeke2008. március 20. 21:30
 
 
korábban beszéltetek rola, hogy hollandiában vagy vhol europában egy sámán szokott szervezni ayahuasca szertartásokat. hol volt ez?
vagy hol szokott ?:) vmi info róla? egyébként hogyan lehet eljutni egy ilyen szertartasra? ha nemakarok elmenniamazonig
:)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
LapoSmaDár2008. március 20. 21:29
 
 
sztem ez nem igy van. a novenyed ugyis akkor erik be, amikor annyi fenyt kap a naptol, amennyi kell a viragzasahoz, majd annak leallasahoz. ez fajtankent valtozik. genetikailag kodolva van.
tehat az badarsag h az aprilis 20an kiultetetted hamarabb kesz lesz, mint mondjuk az amit majus kozepen raksz ki. ha ugyan abbol a fajtabol valo, ugyan akkor ernek be. persze a hamarabb kiultett joval testsebb lesz...
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
dub2008. március 20. 21:15
 
 
Elég csábító, de azt hiszem most inkább a classic goát választom. Nehéz döntés. A fórumról valaki jön még a KIK-be?
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
darkstar12008. március 20. 21:05
 
 
Sziasztok. A másik ekis topicba is irtam, de ide is felteszem a kérdésemet, hátha ez aktivabb.

Nagyon gyors infó kéne, hogy mit kell csinálni, ha zűr van a tabival. Olyan lasztit kaptunk, ami MCPP gyanús. piros felezős hatágú csillag, a közepén vmi kör formával. És ugyan ilyet zöldben. pillreportson a zöldről jókat irtak, de itt a pirosról negativ véleményeket olvastam.

A kérdésem a következő, ha tényleg MCPP akkor mi az, ami helyre tud hozni, mert volt már egy nagyon rossz emlékem. Pezsgőtabletta segit? Abból is milyen? C-vitamin, magnézium, Calcium?

HELP PLZ!!!
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Elma_MAn2008. március 20. 21:03
 
 
An “impossible” Movie:

http://www.hallucii.com/movie/watch.htm

Goo-Shun Wang created this brilliant movie “Hallucii” in 2006 at the MFA Computer Art, School of Visual Arts, New York. It carries forward the creative torch in the spirit of the Penroses and M. C. Escher (see below).

[ha nem játszaná le, akkor töltsétek le. Szerintem 1x megéri megnézni :) ]
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
darkstar12008. március 20. 21:02
 
 
Sziasztok. Nagyon gyors infó kéne, hogy mit kell csinálni, ha zűr van a tabival. Olyan lasztit kaptunk, ami MCPP gyanús. piros felezős hatágú csillag, a közepén vmi kör formával. És ugyan ilyet zöldben. pillreportson a zöldről jókat irtak, de itt a pirosról negativ véleményeket olvastam.

A kérdésem a következő, ha tényleg MCPP akkor mi az, ami helyre tud hozni, mert volt már egy nagyon rossz emlékem. Pezsgőtabletta segit? Abból is milyen? C-vitamin, magnézium, Calcium?

HELP PLZ!!!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Verzamelmister2008. március 20. 20:55
 
 
Sziasztok!
Szerintetek Outdoor-ban mikor lehetne a legkorábban ültetni?Mert minnél korábban ültetnék,annál hamarabb lenne meg a késztermék:)Mondjuk úgy Április közepe fele,ha jó lesz az idő akkor már ültethetnék?Előre is köszi.
Üdv.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
pilu2008. március 20. 20:21
 
 
a marinol szintetikus thc szezámolajban
 

 
 
>>> Vicc <<<
Starchild2008. március 20. 19:54
 
 
Szerintem az ember egyénisége több stílusból tevődik össze, csak fiatalabb korban hajlamos kizárni magából a többi stílust, egy másik tiszteletére. Így jönnek létre a rockerek, technósok, réverek, gabberek rapperek, stb. Ez mondjuk inkább a fiúkra jellemző.
 

 
 
>>> Gratulálok !!! <<<
HeliodoR2008. március 20. 19:20
 
 
"A TASZ Drogpolitikai Programvezetőjét meghívták az Európai Parlament március 6-án tartott meghallgatására"

Utólag is gratulálok Péternek a fontos brüsszeli szerepléshez. :)
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
espeke2008. március 20. 18:51
 
 
azért ez szép

http://www.maps.org/ritesofpassage/family_perspective_mdma_use.html
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Szigya2008. március 20. 17:08
 
 
Tisztelt Kívülállók!
Első hajnalka utazásomon estem túl tegnap este.A rám gyakorolt pszichedelikus hatásokat kevés tapasztalat után csak a gombához tudom hasonlítani(cubensis).A magokat a tescoban vettem (20csomag ,1cs/kb 23-30db)otthon kibontottam őket és testvériesen szétosztottam a barátnőmmel.Vízben áztattam őket kb 8 órát, amíg szét nem lehetett választani a magot a héjtól.másnap az alkalom előtti 8 órában nem ettem semmit, csak ittam(nem alkohol).a magok belsejét cukros,-fahéjas kefíres szósszal elfalatoztuk ami nagyon jól esett tekintettel a gyötrő éhségre, íze nincs(250-300db/fő).
A hatások:
2-5 p.: enyhe hasfájás-émelygés(pont mint a gombánál)
20-25 p.: semmi különöset nem vettem észre a környezetemben, nem figyeltem fel apróságokra mint mikor gombát vacsorázam.inkább fizikai tünetek lettem rajtam úrrá.Kezdtem elnehezülni, enyhe izomfájdalmaim voltak, és az ereim a térdhajlatban fájtak. lefeküdtem, beraktam a zenéket, enyhe fényt állítottam be és becsuktam a szemem.zöld fényes nyilat véltem látni, de hamar elhalt.utána a megszokott spirálok kavalkádja következett,de fekete-fehérben és gyengén kivehetően(talán a mennyiséggel kell variálni)nem volt akkora szerepe a zenének a tripben mint a gombánál(persze elképzelhetetlennek éreztem hogy valami rossz erő kikapcsolja a zenegépet és sötétséget borítson az elmémre).
1 óra: a spirálok eltűntek és összevissza mindentől független képek jelentek meg, teljesen szétszórtan kisebb szünetekkel váltakoztak.Pl.: fenyőerdőben egy fa ága a zenére dölöngél aztán én egy tükörből...ez így tartott kb 2órát.
3h múlva: újra előjöttek a spirálok, majd képet öltöttek.Pl.:20percig keringtem a föld körül.Ez a rész nagyon emberközponzú, úgy értem embereket láttam a legtöbbször, de még mindig szétszört volt.
4óra: jött egy óriási felismerés(itt szép képeket láttam a gondolataim voltak a polip karjai).Arra jöttem rá, hogy mivel 300 különböző növényt ettem meg mag formájábal, azért nem egységes a trip.Úgy éreztem, hogy azt látom amit a növények egyenként láttak volna ha felnőnek valahol.
5 óra:kezdett elmúlni a hatás, visszatértem a megszokott valóságba ,ez rossz érzés volt.a fizikai tünetek nem enyhültek (még mindig mintha a holdon jártam volna).Feltöltődtem energiával, majd kezdtem elálmosodni.reggel simán ébredtem mintha nem lettem volna fennt hajnali 4 óráig.Jókedvem volt és nem voltam rosszul fizikailag sem.Úgy gondolom több a pozitív élményem mint a negatív, tehát megérte, de nem nagy élmény.Legközelebb mepróbálom mégegyszer, de akkor kb 450magot használok, talán úgy lesz több képi hatás is.
Valaki próbálta már nagyobb mennyiségben is?(Kb. 450-600 mag)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
balashh2008. március 20. 16:51
 
 
Hy! Én sztem az a legjobb ha trip elött egy 6-8 órával nem eszel semmit. Akkor szinte tuti h meguszod a rokafröcsit. Ez az én tapasztalatom. Meg kb 30 percel a fogyasztás után 1 joint is nagyon jo rá valahogy leküzdi a hányingert. Na páás all
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Hopax2008. március 20. 16:45
 
 
Jó kis Ozric azért nem mindig lassú, sőt :)
Ha jól nézem chilledékekről volt szó, ez meg biztos volt már linkelve, de ismétlés a tudás anyja.

http://www.cardamar.com/mixes.html

Mindenféle bejövős előadókkal rengetek mix.
 

 
 
>>> Vicc <<<
dj302008. március 20. 15:12
 
 
Hali!

Szerintem abszolut nyitottabb leszel tőlle,mondjuk ez a szubkulturán is múlik ,meg vannak még egyéb dolgok.. (Nem hiába van ez az oldal :D )
Mióta Én _Zenét_ hallgatok ,sokkal nyitotabb , megértőbb ,jobb ember vagyok ,mint amikor a techno szubkulturát vallottam magaménak.

Hangsúlyozom, hogy nem akarok senkit megbántani , saját vélemyény , saját tapasztalat.

dj30
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
jack flash2008. március 20. 15:09
 
 
teletabi: köcce az infót!!!!!!!!

nem ragaszkodok a skunkokhoz, csak alább többenis javasolják!
ha van jó tapasztalat másból akkor aztis szivessen fogadom!
mindenképp ütős kéne de a hozam-is lényeg!

üdv!
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!