 | 
Legfrissebb hozzászólások (706 - 715)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szín: fehér Logó: dominó Forma: dominó
Végtelenül kedves felezve, komolyabb pörgéshez egy éjszakára egy egész. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Hát nekem az ego inkább azt jelenti (bár nem ez a közismert meghatározása), hogy elhiszed azt az illúziót, hogy te egy különálló valami vagy, nem pedig a véletlenek összjátéka. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ha a közeledsz az ÈN-hez ,ami nem azonosul az ego-val. Akkor hogy lehetne ego trip? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Reiker00, mennyire értesz egyet azzal a feltételezésemmel, hogy nem ego vesztés trip, inkább ego trip? Úgy értem, hogy nem elveszted az ÉN érzést, hanem közeledsz hozzá és inkább minden mást kezdesz elveszteni helyette. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Alapból az ,hogy sokszor nevetèssel kezdődnek a trippek elèggè kizárja a Lucifer jelleget nálam :D meg azaz ismerős "tèr" ahova rak ,èrzed , hogy nincs mitől fèlni. Bár mèlyebb szinteken nem tudom milyen lehet |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Eléggé jellegzetes salvia élmények. Én azért nem próbálom, mert egyrészt nem merem, másrészt meg van egy olyan spirit zizim, hogy talán ezzel megszegném a személyre szóló "tiltott gyümölcs" parancsot :D.
Nem érzel egy kis Lucifer jelleget? Lehet Lucifer egy női spirit? Ez eléggé nem píszíí mondjuk :D. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sziasztok! Leîrom pár èlmènyem hátha valaki èrdekesnek találja: legeslegelső 10 ève sima levelekkel: Sörösdobozra raktam,nem tudom mennyit mèg kis kezdő voltam . 2.slukknál már előjött egy ilyen èrzès mintha kisgyerek lennèk aki valami rosszban sántikál ès mindjárt lebukik a szülei elött. (Ez a feeling elèg sokszor előjött akkoriban ) Szègyelltem magam de rászîvtam mèg egyet. Elkezdett szúrni minden ami a bőrömhöz èrt ,levetkőztem meztelenre kinn az udvaron. De mèg a hajam is szúrta a fejbőröm. Be akartam menni a szobámba ,az ajtóban 10msre èreztem egy hihetetlen èrzèst (addig is nagyon èrdekelt a spiritualitás de ez volt nekem a bizonyîtèk) ,hogy valakik akiket ismerek folyamatosan velem vannak mindîg, nagyon nagyon szeretnek bármit is csinálok. Boldog voltam. Lefeküdtem ,beszèlt hozzám a növèny női energiája èrzelmekkel,nem szavakkal. Olyan volt mintha több èvnyi tudás menne át rajtam pár perc alatt. Utána órákig csak feküdtem ,hogy meg tudjam ezt emèszteni. Volt pár trippem mèg(tárgyak összevesztek egymással a szobámban stb),majd hónapokkal kèsöbb is vettem de az kis bizsergèsen kîvül nem adott semmit. Aztán abba is hagytam (nem volt ilyenre pènzem) . Sok èvre rá újra szerencsèm volt hozzá ,mintha egy kedves règi barát üdvözölne ,egyből abban az ismerős tèrben voltam ,otthon. Sok sok nevetèssel ès tèr èrzèkelès torzulással (mèsz előre ès mintha hegyet másznál). Vagy ülsz egyhelyben ès mintha folyamatosan hátra akarnál esni. Ennyi lett volna :) mèg ismerekedem vele. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szín: narancssárga Logó: tigris /Kenzo Forma: cicafej
https://www.drugsdata.org/view.php?id=7157
Ez van a legközelebb ahhoz, amit írtál, ez 173mg MDMA. Konkrétan sárgát nem találok, úgyhogy lehet benne más és más dózis is.
Mint ahogy korábban is mondtam, nem jellemző, hogy MDMA-t valamilyen pszichedelikus 2C hatóanyaggal ütnének, hiszen jóval drágább. Ami jellemző, az hogy vannak olyan tabletták, amikben konkrétan egy normál dózis 2c-b van és általában teljesen úgy néznek ki, mint az MDMA tabletták, de ezeket valószínűleg nem fogod összekeverni semmivel, mivel elég pszichedelikus hatásuk van. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Még egy dolog, ami eszembe jutott.
Mit gondoltok az EGO fogalomról, amit oly sokszor használnak a pszichedelikus írásokban, sokszor már elcsépelve?
Én hibásnak érzem, legalábbis pontatlannak.
Az EGO elvileg az, aminek ebben a világban gondolod magad. Mondhatjuk úgy is, hogy a neved, a szereped, ahol laksz, akiket szeretsz, ahol dolgozol, blabla...Ez a salvia és a klasszikus pszichedelikumok esetén is lehámozódik, megváltozik.
De mi az az én tudat, ami bennünk van? Az öntudat? Az, hogy én vagyok én és énként létezem. Nem ez az igazi EGO? Az EGO, a különválás, ami még a halált is túléli? A megfigyelés tiszta cselekedete, a megfigyelés "énsége".
Ha így nézzük, akkor a disszociatív salvia trip egy EGO-trip. A kiválás, a különválás tripje.
Klasszikus pszichedelikumokon nem pont olyan, mintha ezt az én érzést veszíteném el teljesen? Mintha feloldódna az énségem, a megfigyelőségem egy nagy fantázialevesben.
Ha így nézzük, akkor a klasszikus pszichedelikumok anti-ego tripet adnak. De mondhatjuk énvesztésnek is, vagy a különválás feloldódásának.
Ha igaz a Jin-Jang, ha igaz az az örök szabály, hogy minden az egyensúlyra törekszik és minden erőnek van ellenereje, akkor ez a kettő pont kiegészíti egymást.
Persze sok a találgatás. |
| |  |  |  |

|