DAATH

Bátorság nem létezik, csupán a félelemnek vannak fokozatai.

John Wainwright

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (71946 - 71955)

 
 
>>> Eszperente <<<
Ajtóablak2007. augusztus 31. 01:02
 
 
A DAATH fórumának irányelvei

Üdvözlünk a DAATH fórumán!

A DAATH Fórum célja, hogy lehetőséget nyújtson az enteogén lelkülettel, bölcselettel, kultúrával, valamint az enteogének fogyasztásával kapcsolatos szabad eszmecserére és társalgásra. Az enteogénekkel foglalkozó általános témák mellett azoknak a hozzászólásoknak szeretnénk helyet adni, amelyek az anyagismertetőkben vagy a meglévő témakörök címeiben megnevezett anyagok valamelyikével kapcsolatosak. Ezeken kívül a Daath fórum nem foglalkozik egyéb pszichoaktív anyagokkal, illetve a pszichedelikumokhoz nem kapcsolódó témákkal.

A Daath fórum moderálási alapelvei összhangban van a Magyarországi Tartalomszolgáltatók Egyesülete által kidolgozott Tartalomszolgáltatási Kódex 3. számú mellékletével. A jogszabályokba ütköző, személyeskedő, másokat sértő, trágár, témához nem kapcsolódó, kereskedelmi célú stb. hozzászólásokat a moderátorok saját belátásuk szerint áthelyezhetik, illetve részben vagy egészben törölhetik. Az irányelvekkel összeegyeztethetetlen viselkedés a hozzászóló személyes vagy nyilvános figyelmeztetéséhez, ideiglenes vagy végleges kizárásához, valamint korábbi hozzászólásainak részleges vagy teljes törléséhez vezethet.

Bár a beküldött hozzászólások és írások összes felhasználási joga átruházódik a Daathra, ezek tartalmáért és következményeiért a Daath nem vállal felelősséget. Ezért kérjük, fordíts különleges figyelmet a közölt információk megbízhatóságának egyéb forrásokból történő ellenőrzésére!

Kellemes fórumozást!

Daath
 

 
 
>>> Tűzvarázslat, tűzzsonglőrködés <<<
Tzupaack2007. augusztus 31. 00:51
 
 
Hehe, régjártam erre:)
Azért ha egy lányka szép trükkökel tariktja a bájolgást, akkor az az igazán szép ;)
Bájolgó szimpla 8as csunya és buta :D
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
ganon2007. augusztus 30. 22:23
 
 
Machine nem jófélét próbáltál, ajánlom a royal sluis-t.
 

 
 
>>> A Semmi érzete <<<
Sustanon2007. augusztus 30. 22:10
 
 
Én semmit nem éreztem szinte amikor bedobtam másfél motorolás felnit. Ezért inkább nem is dobálok:))
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
machine2007. augusztus 30. 22:07
 
 
Bard!Maximálisan egyet értek Veled!
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
machine2007. augusztus 30. 21:52
 
 
Sziasztok!
Szerintem a hajnalka 1 nagy talicska szar!400 db elfogyasztása már önmagában is nagy kaland volt(hajszálakra voltam a hányástól)!
Aztán jött az érzés.Jó volt.Fél óráig.A kellemes triphez párosult egy irtózatos hasmenés,bad trippé változtatva azt!Kb.tizenöt percenként kellett a wc-ajtó szépségeit vizsgálnom!
Maga a trip jó lett volna,de ez tönkre tette.Felváltottam Hajnit törpére!
 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 30. 21:30
 
 
Az idén is elöszedem a versikémet, mert itt a galócaszezon:
"Elsö és egyetlen szabály:
Légyölöt nyersen NE zabálj!
Százfokos sütö szárítja,
Kalapja agyad ámítja."

Gyk. 75-95 C höfokon szárítani félig nyitott sütöben, nem fémtepsin.
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
machine2007. augusztus 30. 21:23
 
 
Én a törperózsában találtam meg amire igazán szükségem van!
Ehhez képest a bélyeg túl agresszív.(nekem)
A rózsa kellemesen visz,szinte érzem benne a természetet!
Nem mellékesen olcsóbb is és pláne LEGÁLISABB!
 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
machine2007. augusztus 30. 21:18
 
 
Megitták a hugyukat trip után?Akkor a gombánál nincs tolerancia?
 

 
 
>>> Eszperente <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 30. 21:03
 
 
rTyler:
E lejjebb emlegetett, negyvenhetesnek szerkesztett leveledet meglestem! Benne ezt tervezed: kedves szerelmemet messze helyre vezeted s e helyen megkeffented! De tervedet megneszeltem, te lelketlen! Ne settenkedj kedvesem mellett, mert lefejellek! Fejedet leszedem, te elmegyenge! Szerved leszelem s seggedbe felteszem! Beled ebem eledele lesz s veres testnedved vele lefetyeltetem fel! Te, fekete kecske szennyes feneke-ellette rettenet! Erre ne gyere, mert egy perc s temethetnek!
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!