DAATH

Mindig mindenre tekintsünk úgy, mintha először látnánk, vagy utoljára.

Betty Smith

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (73436 - 73445)

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
Bob Madddbic2007. július 17. 18:57
 
 
Bard, nekem meg! Ha van egy éjszakád átküldöm...
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Airborn2007. július 17. 18:53
 
 
Megjött ma a shiitake lenyomat és kaptam bónuszba 2 zacsi agaros laskagombát
Az utóbbiról tud valaki mondani infót?
 

 
 
>>> N2O szeretünk kéjgáz <<<
Elma_MAn2007. július 17. 18:11
 
 
Egyéni rossz tapasztalat palackból: [bár én mindíg ígytolom] amikor már kezd vibrálni a környezeted és már magadatsem tudod irányítani, akkor fennáll annak az esélye, hogy a szifon végét beleüssed a fogadba. Eddig csak egyszer fordult ez velem elő (a kéjgáz érzéstelenítő és nemis éreztem), de nagyon megütöttem a fogamat. Szerencsémre semmi gáz nemlett utána de vigyázzatok vele!
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Cauldfield2007. július 17. 17:00
 
 
kik mondják áprilisinak?
én úgy tudom, hogy még nincs kiadva..
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
S á M á N2007. július 17. 16:48
 
 
Vékony szájú lombik tökéletes a célra. Körbe fújod a levegőt alkohollal vársz egy keveset és akkor a lehető leggyorsabban
végzel vele. Ne legyen huzat sem vagy bármilyen légmozgás. Vagy természetesen van a glove box (kesztyű doboz).
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
TheRottweiler2007. július 17. 16:28
 
 
nem ezt mondom én is?

ha emgtalálták nálad hiába mondod azt h nem, nem ovlt nálam...érted

olyankkor meg kell próbálni vmi beismerő vallomásnak tűnőt beadni [kaptad buliban vmi szomszéd városbeli sráctól [nem tudom mi ez és még nem is használtam] akivel együtt lógtam pémntek éjszaka...persze, felismerném ha látnám megint..igen ... blabla...]

jó ez persze atom kamu de úgysem tudják bizonyítani h nem így volt.


én egy szóval nem mondtam h add fel az dealered , szerintem az a legmocsokabb dolog ami csak létezik
 

 
 
>>> N2O szeretünk kéjgáz <<<
pricekprocok2007. július 17. 15:45
 
 
szasztok ti milyen árba veszitek a szifont meg a patront az mind1 hogy milyen szifont veszünk??? jó a szódás is ?? nem vágom mert én még csak bulin nyomtam lufibol
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
Álommanó2007. július 17. 15:41
 
 
Áááálj!

Nem szabad beismerni, csak azt amit muszáj!(muszáj=semmi értelme letagadni, mert a beismerő vallomásod nélkül is áll a vád) Ez azért fontos, mert ha beismered, hogy ennyi meg ennyi ideje fogyasztó voltál, akkor szépen összeadogatják a mennyiségeket, amit valaha elszívhattál, és az alapján indítanak ellened eljárást - ez ugye meg túlcsúszhat a csekély mennyiség határán. Másrészt ha elmondod kitől vetted, akkor egyrészt egy kis geci vagy, másrészt meg nagyon nagy bajba keversz valakit úgy, hogy magadon semmit se segítettél ezzel.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
acid rain2007. július 17. 13:27
 
 
Tisztán látszik, hogy Hubbard a 70-es években felépítette az elméleteit (a drogokra vonatkozókat az akkori kormánypropaganda alapján), és ebből élnek azóta is.
 

 
 
>>> Piperazinok: mCPP, BZP, TFMPP, ... <<<
Darkh2007. július 17. 12:35
 
 
Hali.
Szerintem nem érdemes keverni amfival félő, hogy az eleve erős pipi hatását még jobban fokozza.Bár az is lehet hogy a pipi elnyomja vagy fordítva, ezeknél a laboros motyóknál soha nem tudni.




 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!