DAATH

A sors felett törvényhozónak nincs semmiféle hatalma.

Platón

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (77521 - 77530)

 
 
>>> Bűn, drogok, vallás <<<
Hopax2007. április 3. 10:57
 
 
Ezt persze sámánilag is értem,hiszen a DNS-ben is van egy csomó nem ember-tipikus kódsor,amiben utazgatva idegen jelleget ölthet,valójában meg egy veled.Szóval szerintem a külön az egy illuzió az ismeretlen miatt.
 

 
 
>>> Bűn, drogok, vallás <<<
Hopax2007. április 3. 10:55
 
 
Helló újra Siph:)

Igen,de ha minden ember tartalmazza az uni/multiverzumunkat (mint ahogy minden élőlény szinte minden sejtje a DNS-ét),akkor kérdés,hogy a rendszer vizsgálata nem -e hedonista gyönyörködés -végső soron magunkban.Amúgy szerintem nem,ilyen távlatokban(közelségekben) lefaragjuk az ilyen jellegű filtereket,sokkal inkább energiaigényes tanulás.
 

 
 
>>> Hipnózis <<<
garabonc2007. április 3. 10:37
 
 
daböl: Ez a "lift-technika" semmi különös, ua., mint az agykontrollban, mikor számolsz visszafelé. Én ehhez egy liftbe szoktam képzelni magam, a 10. emeletről indulok, és figyelem, ahogy a lift kijelzőjén felvillannak a számok csökkenő sorrendben, egyre lejjebb.
Amíg agykontrolloztam, mindig megálltam a 0. szintnél, az volt az alfa-szint.
Újabban lemegyek mínuszba.

De nem sikerül mindig, pl. tegnap este, és ma reggel sem ment, túl kényelmetlen volt háton feküdni, (ezért is nem tudok háton elaludni), oldalra fordulva viszont rögtön elalszom, úgy meg azért nem megy.

Don Juan: szerintem is sima testen kívüli élményed volt, kár hogy elszalasztottad. Sztm ha ilyenkor kétségbe esel, hogy vissza tudsz-e térni, keresd meg az ezüst fonalat, ami összeköt a testeddel. Egyszer egy éjjel felébredtem, és láttam a szobatársam ezüst fonalát letekeredni, vagy lebomlani: nagyon furcsa volt, olyan, mint amikor a kötést bontják le, és a fonal ide-oda fut a kötés két széle között.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
kert-ész2007. április 3. 09:51
 
 
Northern Lights! Szerintem...
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
costa2007. április 3. 08:53
 
 
http://index.hu/politika/kulhirek/?main&306556
 

 
 
>>> Webtrip <<<
costa2007. április 3. 07:46
 
 
http://index.hu/tech/szoftver/stal070330/
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
yon2007. április 3. 07:45
 
 
Máris lenne egy kérdésem ...
Spóralenyomatból hogyan készítekk oldatot amit a fecskendőbe rakok?

Ezt az oldalt hasznáálom, de itt nem írja ...

http://www.lycaeum.org/languages/hungarian/term.html#MAGYAR
 

 
 
>>> Bűn, drogok, vallás <<<
Siphersh2007. április 3. 02:06
 
 
Hi.

"Vagy legalábbis mikor egy tripben gyönyörködünk, akkor tulajdonképpen a saját agyunkban gyönyörködunk. És ez az ami elszakít az emberektől, hogyha túlzásba visszük ezt. Vagyis Narcisszosz bűnébe esünk."

Hát, ez egy nárcisztikus hozzáállás a pszichedelikus szerek használatához.

Ha valaki arra használja a drogot, hogy a saját képzeletvilágában kéjelegjen vagy kalandozzon, akár a XIX. századi európai hasis-kultuszról van szó, akár az ötvenes évek pszichedelikus úttörőiről, akár azokról, akik szórakozásból drogoznak, az nagyon nárcisztikus dolog. (Ehhez elég a kis dózis.)

Talán kevésbé önző, de nem kevésbé nárcisztikus hozzáállás, ami a hatvanas-hetvenes években terjedt el, és arról szól, hogy az emberek megpróbálják kijavítani magukat, feloldani a neurózisaikat, a tévképzeteiket, eggyé válni az univerzummal, megvilágosodni, vagy átalakítani a többi emberhez való viszonyukat. A neurotikus embernek fel kell oldania a neurózisait. Ez teljesen természetes. (Ahhoz, hogy megszabaduljon az ember ezektől a szellemi kötöttségektől, már nem elég a kis dózis.)

De a kilencvenes évekre az is megérkezett hozzánk, hogy ezeknek a szereknek az igazán természetes használata nem arról szól, hogy a saját belső világomat alakítom minél kellemesebbé, és elhitetem magammal, hogy én vagyok a világmindenség. A sámánizmusnak az ad tartalmat, hogy magának a használatnak van egy tevőleges társadalmi funkciója. És ott kezdődik, hogy a sámán kapcsolatba lép azzal, ami nem ő. Nem abba helyezi a tárgyát, ami az "én" kitágított keretei közé vonható, hanem tárgyában meghaladja ezt a határt. (Ezért használják a sámánok nagy dózisban ezeket a növényeket.)

És amikor egy olyan nagyon idegen dologgal találkozik az ember, ami idegenségéből adódóan nem csak tagadhatatlanul nem-én, de annyira felismerhetetlenül idegen, hogy viszonyulni is alig lehet hozzá, az végképp a legkevésbé sem alkalmas akármiféle nárcisztikus igények kielégítésére. (Persze, ez csak nagyon nagy dózisnál fórdul elő.)

Szóval, szerintem ez hozzáállás kérdése.
 

 
 
>>> Asztrális Projekció <<<
daböl2007. április 3. 00:56
 
 
Jah s ha ez mégjobban megnyugtat... az elején sokkal nehezebb kint maradni nemhogy nem tudni visszajönni :D Ha egy pillanatra a testedre gondolsz, hogy mi lehet vele, azonnal ott találod magad.. szal első lépésként győzd le a félelmed, aztán tanuld meg levinni alfába a tested s kilépni s fedezz fel egy új világot ;)
 

 
 
>>> Asztrális Projekció <<<
daböl2007. április 3. 00:52
 
 
Nos ha tisztán s magadtól csinálod biztos vagyok benne hogy vissza tudsz jönni, mert igazából folyamatosan kapcsolatban vagy a testeddel csak a tudatod vetíted ki. Szerrel nem próbáltam s nincs tapasztalatom ezügyben, de sztem mindenképp jobb ha tisztán csinálod mivel akkor Te alakítod a dolgokat. Hogy valóság e? :) Az sok mindentől függ. Ha oda projectálsz akkor az :D Egyébként sokan bizonyították ilyen lefele fordított kártya megmondással meg hogy mi van a másik szobában.. de ahogy magamon vettem észre, sok energiát igényel a "valós" világban fentartani a tiszta tudatot.. magyarul (legalábbis én) könnyen átsiklottam egy álomvilágba :) de ezt gyakorolni kell.. sokat:)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!