DAATH

Gyakori, hogy az emberek azzal próbálják védelmezni az előítéleteiket, hogy ösztönöknek nevezik őket.

Rudyard Kipling

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (87951 - 87960)

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
S á M á N2006. július 7. 20:16
 
 
Igazából az Ausztrál egy nagyon szép faj. Nagyon nagyra megnől és sárgás színe van nem úgy mint az ekvádori ami pirosos. Nem sok fog teremni belőle de a méretei kárpótolni fogja. Ami a potenciát illeti elég jó, véleményem szerint olyan közép kategoriás de amúgy nem sok különbség van közöttük tehát nem fogod jelentősen észlelni a különbséget. Ami pedig a hűtést illeti általában hűvös helyet kell neki keresni amely 18-25 max mert ha ennél is melegebb a hőmérséklet akkor nem formálódik test hanem a micélium tovább nől és csak elfogyasztja a tápanyagot és minnél tovább nől annál hajlamosabb lesz a fertőzésekre. A fekete elszíneződés pedig a rohadást jelenti amely a nem elegendő tápanyag miatt keletkezik vagy esetleg túl sok a pára. Ha lila színt látsz az nem gond mert akkor dobja le a spóráit.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
kolorize2006. július 7. 19:08
 
 
jo ez a link, egyebkent engem mar nemerdekel ez az egesz
 

 
 
>>> Gratulálok !!! <<<
metametta2006. július 7. 17:53
 
 
És mi a nyereményem?
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
metametta2006. július 7. 17:47
 
 
Hámme a szokit forgatni kell,nehogy mekszoki legyen.
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
@ron2006. július 7. 17:46
 
 
a sajátomba!!!
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
mushworld2006. július 7. 17:20
 
 
http://www.apologia.hu/religion/hin-gelberg.html
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
kolorize2006. július 7. 15:34
 
 
Lehet jobbantennéd ha inkabb Prabhupadától tanulnál...
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
fenyő2006. július 7. 15:02
 
 
Igen!!
de jó hogy beírtam, lesz mit keresnem az antikváriumokban :)
 

 
 
>>> Herbal X (kapszula, efedrin) <<<
Dtsfan2006. július 7. 14:52
 
 
Hi!

Végre, végre!Megérkezett hát amit nagyon vártam már!EPHEDRA SUPERTABBS, és ahogy a nevében is benne van ez nem kapszula hanem nagyon finom porból préselt tabletta.A világ legerősebb herbál stimulálóját a Smartlab Dánia gyártja.Mahuang PTE 9,98% 1350 mg (164mg standardized).100 db-os kiszerelés 844 SEK kb 25000 ft.Természetesen a már megszokott fóliás, vízjelmatricás, műanyag zárófüles dobozban.Tele van a doboz Warning figyelmeztetésekkel, hiszen tanusíthatom itt tényleg vigyázni kell a kezdőkkel!Ez már nagyon spuri szintű pörgést biztosít.Majdnem 4 db Epherit tabletának felel meg a hatása!Bár én ezt már annyira nem érzem meg, mert allergiára amúgy is szedek Epheritet, és nem is keveset.
Nem olyan dinamikussan jön meg a hatás mint a szintetikus Effedrin HCl-nál tapasztalható, hanem fokozatosan, finoman és tartósabban hat.Az biztos, hogy aki csak alkalmanként használja nem energizálóként 2 naponta, és megtolja egy kis Guaranával az nem fog csalódni a bulin!Szubjektív véleményem szerint 1000 mg-os Guaranával 6 óra pörgést biztosít.
Én nem parti célra használom, hanem csak közbe-közbe allergia ellen a szintetikus gyógyszer helyett, és mellesleg energizálóként is.Kár, hogy Mo-n ilyen csönd van Ephedra ügyben!
Úgy elgondolkoztam, hogy ha ez legal és a törvény szerint doppingszer, nem kellene egy ilyen Shop-ot nyitni?
Én+te+ő mi a véleményed Shop ügyben?

Üdv.
 

 
 
>>> vaporizer <<<
Én+te+ö=gén2006. július 7. 14:44
 
 
Vajparizer
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!