DAATH

A többség mindig téved.

Mark Twain

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (87971 - 87980)

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
ynul2006. július 6. 23:46
 
 
szemzö tibor
 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
HardXTCMETH2006. július 6. 23:33
 
 
hehe ok :DD te amúgy lány vagy hímnemü vagy ?
 

 
 
>>> Apokaliptika <<<
helio*2006. július 6. 23:29
 
 
Najo deha
bármilyen megközelítésből kimondhatjuk, hogy Isten mindenható,
akkor nem fog ki rajta a Fourier-transz-formáció :)
 

 
 
>>> Képernyőrecsavarodva <<<
helio*2006. július 6. 23:13
 
 
ez a súlytalanság, kellemes•°´`°•.˛¸,.•
 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
staminamc2006. július 6. 23:00
 
 
Jó akkor nem volt olyan durva... :D
 

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
tar_2006. július 6. 22:19
 
 
http://tdupload.atw.hu/tar_/kaktuszom.jpg

remélem jól érzi magát újdonsült otthonába
 

 
 
>>> Képernyőrecsavarodva <<<
kritikus2006. július 6. 21:53
 
 
re 377

"képzelj el egy magas sziklát, amiről ledobnak a világ összes élőlényével és a világ összes dolgával együtt. látsd, hogy bármi, amibe kapaszkodsz, ugyanúgy zuhan veled együtt..." antoni de mello (nem pontos az idézet). nem válasz arra, amit irtál, csak eszembejutott.
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
playthat2006. július 6. 20:57
 
 
579-es hozzászólásommal kapcsolatban, senki más nem tud reagálni? Nincs senkinek ilyen ismerőse, aki tönkre ment a diszkó-drogoktól? igazándibol arra lennék kiváncsi, hogy milyen egészségkárosodása történt, és mennyi idő, illetve milyen szerhasználat mellett következett ez be? (nyilván nem a személyes sorsokra vagyok kíváncsi, mert arra ott van pl: az index drog fóruma, vagy akármi.) Én a fentebb említett szempontok alapján szeretnék egy reális képet kapni a szerfogyasztás ártalmasságának mértékéről.

A másik kérdés ami foglalkoztat, az kifejezetten az ecstasy-ra vonatkozik: mégis mit kevernek bele a MDMA-n kívül, amit "szennyezőanyagnak" neveznek? (márpedig minden tablettában van ilyen az esetek 90% -ban tudtommal.) Nyílván most nem az elkészítés receptje/módja érdekel, csak tudni szeretném hogy a használó, a fogyasztás során mégis milyen vegyületekkel "bombázza" szervezetét.
Az ecstasydata.org-ról elég jól kivehetőek, de mégis valaki ismeri valamelyiket is, hogy mit is okoz egyáltalán? Pl: "TFMPP", miféle vegyület ez?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
MeDMaN2006. július 6. 18:02
 
 
lacicybin!
Ha már úszik benne valami fehér akkor már szerintem próbálkozhat Han, ugyanis olvastam egy olyan tek-et amiben myc. darabokat törött üveggel jól összerázva már lehet oltani. A linkelt tek azt írja, hogy a mézes cuccnál egyértelműen lehet látni hogy a méz megvilágosodik és az ottani képen láthatóan összesűrűsödik a myc. Sajnos az én ismerősöm szerintem túl sok mézet tett az üvegbe, így neki nem akar nagyon megindulni, de azért így is fog vele oltani.
A másik javaslatom ha már így az újdonságoknál járunk (nem saját ötlet, de az ismerős már próbálja és működni látszik). Sütőzacsiba tett madáreleség (főként köles) nagyobb mennyiségben. A srácnak aki ezt a tek-et írta a sroomery-n azzal abból volt elege, hogy a sütispoharakba csak kevés cuccot lehet tenni. Hát a sütőzacsiba lehet rendesen az biztos. Arra vigyázzatok, hogy a kölest előtte mindenképp áztassátok ki, mert az egy óra kukta csak símán nem vágja gallyra a bacikat az tutti.
Ha érdekel benneteket majd folytatjuk.
Csá!
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
S á M á N2006. július 6. 17:09
 
 
Szia. Elöször vékony réteg vermi aztán casing keverék jelen esetedben magok aztán ujra vermi. Miután sterilizáltad akkor tedd vissza 27-30 fokra 3-5 napig aztán be a terráriumba. A terráriumodban eleve van perlit. Soha nekeverj perlitet a táptalajjal.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!