 | 
Legfrissebb hozzászólások (893 - 902) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | http://ataszjelenti.blog.hu/2011/05/02/polyak
"Drogreform Lengyelországban: tanuljunk tőlük"
a lengyel-magyar barátság jegyében igazán hatással lehetne ránk amit ők csinálnak most, hamár 99 be ők is átvették amit mi is beszoptunk a szigorúbb trv kkel. ideje ébredni. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Úristen,nemár :SD
warning:figyelem fiatalok azonnal hagyjátok abba a fürdősó szerhasználatot,mer ez a szer egy démon ami nemi indentitásodat kifordítva aberált szexuális viselkedésre ösztönöz. lábjegyzet:nem egyszerű ez a világ ahol élünk :) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nyilván tudják ezt a rendőrök, de akkor is felesleges kiírni, mert a közvéleményben szarul sülhet el és vissza lehet élni vele. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hát szerintem meg hülyeség... annyira magától értetődő hogy bizonyos szubkultúrákat átlengi a drog. Nem nevezve a nevén, de ilyen partyk bármelyikén razziát tartva 100% hogy találnának valakinél legalább füvet. Hülyének kell lenni ahhoz hogy ezt ne vegyék észre, pláne a kábszereseknél akik valószínűleg erre szakosodott diplomás emberek...
Ezért nem értem néha a túlzott cenzúrát itt, kontrasztban mondjuk a party ajánló topiccal. Akinek 2nél több agysejtje van az tud következtetni :P |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | jogos, ellenben segghülyének kell lenni ahhoz, hogy ne tudja valaki: akármilyen elektronikus megmozduláson ez van. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Tényleg trippy meg élvezetes írás! Sajnos viszont a rendőrpara és új szabályozás közepén konkrétan megnevezni hol és milyen szubkultúrában kínálgatnak kokainnal stb. szerintem annyira nem jó ötlet... |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | a szóhasználat is elég hatásvadász és kurvára irritáló nekem . MISSZIÓ,vezeklés ... naneeeee |
| |  |  |  |

|