 | 
Legfrissebb hozzászólások (903 - 922) (Témakör: Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hát ezeknek az előadásoknak semmi köze a prevencióhoz,de Stohl lelkiismeretéhez se,ez egy szépen felépített ügyvédi praktika,médiában való tetszelgés,hogy szegény bucinak ne kelljen böribe mennie.
Persze ha média befolyásolásáról van szó akkor igazódni kell az elvárt baromságokhoz,minthogy egy szer megváltoztatja a páciens személyiségét és olyan dolgot csinálom amire nem is fog másnap emlékezni. stimuláns fogyasztásra pont ez nem jellemző, inkább alkoholnál,ami elképzelhető kombó bucinál . :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "csúnya dolog" = közúti jármű vezetése kábítószer által befolyásolt állapotban, gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés
ilyen egy igazi ügyvéd! :-/ |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "a speed, a kokain, és a többi _ilyen_ amfetaminszármazék"
Buci, a drug-geek! |
| |  |  |  |






 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Akkor már lehetnének elegánsak egy tükörfordítással: vérlövéses szemek. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nat Geo-n methamfetamin-ról megy épp műsor, ha esetleg érdekel valakit. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ez tényleg durván FAIL!!! Megérne egy helyreigazítást... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Egyébként az eredeti cikkben szó sincs bögrékről, csak a fordító nem tudja, mit jelent a "mug-shot" kifejezés (az a kép, amit a letartóztatáskor csinálnak rólad). EPIC FAIL :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Az Origo,Index és társaitól nagyjából azt kaptuk amit vártunk... Gratula nekik. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | deeptrip: Á, még az sem segítene - eltussolnák az ügyet, gyereket benyomnák egy drága magánrehabba, aztán úgysem magukban mint álszent szülökben keresnék a hibát, hanem a drogdémont okolnák.
Buká: Durva a drogkarriered! Én meg emberi emlöváladéktól lettem függö még csecsemö koromban, most meg már akár a szarvasmarha emlöváladékát is politoxi kombóban tolom a kávéval! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Egy lépést előre, kettőt hátra. Elmennek a picsába már ezek, emberek ezreinek teszik tönkre az életüket csak mert nagy mellény és nulla tudással próbálnák osztani az erkölcsöt meg az útmutatást. Remélem az ilyenek gyerekei lesznek a legnagyobb drogos arcok, hogy apucinak meg anyucinak olyan lelki gyötrelmei legyenek emiatt, hogy ihajj! >: ( |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Simán el tudom képzelni, hogy reggel ebből szürcsölöm a kávét. A KÁVÉT. A kapudrogot a cigihez...ami kapudrog a fűhöz...ami... uristeny rajta vagyok a lejtőőőŐŐőn |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | 1011: :O
OMG
"Az iskolákban a gyerekeknek megpróbálom elmagyarázni, hogy ez velük is megtörténhet, hiszen a képen szereplő emberek is csak a cannabisszal kezdték, ők sem rögtön a heroinhoz nyúltak" - tette hozzá Bret.
akkor kezdődjön az agymosás kettes fokozatban. öveket becsatolni, szuper paradox kombókra felkészülni! |
| |  |  |  |



|